PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mcx 150

mc x 150
24 Temmuz 2012, 23:11
slm arkadaşlar ben mondial mc x 150 road racer aldım kullanan arkadaşlar dan yorum bekliyorum

adem80
24 Temmuz 2012, 23:36
mcx kullanıcıları sayfasını keşfedememişsin galiba? Orda a dan z ye herşey var.......

eren özer
24 Temmuz 2012, 23:39
Biraz araştırma yapsan iyi olur dostum al sana Mondial MC-X kullanıcıları
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/79515-mondial-150-mc-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html
bide başlığın çok saçma ya hani slm ark yeni motorum mcx felan yassan hadi hayırlı olsun derizde
ben mcx aldım kullanan lar yorum atsın da nedir neyine yorum atalım allah aşkına

Mengu16
25 Temmuz 2012, 01:27
Biraz araştırma yapsan iyi olur dostum al sana Mondial MC-X kullanıcıları
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/79515-mondial-150-mc-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html
bide başlığın çok saçma ya hani slm ark yeni motorum mcx felan yassan hadi hayırlı olsun derizde
ben mcx aldım kullanan lar yorum atsın da nedir neyine yorum atalım allah aşkına
Konuyu açan arkadaş "admin bana ulaş" ekolünden galiba :flower:

beyazit60
25 Temmuz 2012, 14:12
motorun heyecanı ile ne yapacağını şaşırmış bir vatandaş işte :) iyi motordur bastımı gider :) youtubeyı aç arattır birsürü video ekledim

mc x 150
25 Temmuz 2012, 20:59
eren dostum harbi saçma bi başlık oldu nese ben 3.kez ybr alıp sattım şimdi ybr tartışılmaz kaliteli kullanışlı dayanıklı rahat motor en son 2011 model kırmızı ybr vrdı 5.000 km deydi sattım biraz borcum vardı o yüzden satmak zorunda kaldım artı mc x i araştırdım forumlara baktım geneli memnun mcx den ybr den kalan 1.400 tlyi peşin vererek bi mc x aldım alalı 1,hafta oldu fakat fatura biraz gecikti bugün kestiler faturuyı aldıktan sona hemen plaka işlemlerine başladım en geç cumaya kadar plakayı takarız hayırlısınla plaka olmadığı için deneme şansım olmadı motoru ama titreşim yok güçlü beyazıt60 kardeşimde de aynı motor var sanırım inşallah memnun kalırız mc x den

leons
25 Temmuz 2012, 21:30
Hayırlı olsun mh125 süper motordu bunun onu aratacağını sanmam

mc x 150
25 Temmuz 2012, 21:41
sağol leons driftte güzel yakışıklı motor ama mc x ona göre biraz daha kalıplı olduğu için mc x de karar kıldım