PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben doğa ve motosiklet .....

kim
24 Temmuz 2012, 01:09
"Hayat bu, zaman gelir, her şey bir anda son olur Hayat bu, son dediğin an, her şey yeniden can bulur "

işde motosikletde böyle bir şey sanırım...

jovrrMSfBmw

BornToBeWild
24 Temmuz 2012, 01:58
Dostum video da cesaretin de "şarkı da" harikaymış :)
Goodnight Moon, gerçekten güzel şarkı.

kim
24 Temmuz 2012, 02:03
Bende çok severim bu parçayı uzun yolda dinlerim sürekli,resimlerde ilki hariç kendi çektiğim ve gezdiğim yerlerden kısa bir kolaj :))

Rocknrolla
24 Temmuz 2012, 02:13
Memleketim her yanı ayrı güzel

ZIPPIRMAN
24 Temmuz 2012, 02:51
Süpersin Harun
Teşekkürler.

piyanist_irf
24 Temmuz 2012, 03:14
haruncum eline ayağına tekerine sağlık kardeşim doğru bir şarkı seçtiğini düşünüyorum , her şey çok güzel olmuş emeğine ,ellerine sağlık , slaytları neyle hazırladın meraklıyımdır böyle işlere :) movı marker la deme şimdi :P

kim
24 Temmuz 2012, 03:18
Teşekkürler İrfan ,aynen movie maker,daha profesyonel programlarım var ama çok vakit alıyor,başlamışken hevesim gitmesin diye,hızlıca yaptım :))

piyanist_irf
24 Temmuz 2012, 03:22
Teşekkürler İrfan ,aynen movie maker,daha profesyonel programlarım var ama çok vakit alıyor,başlamışken hevesim gitmesin diye,hızlıca yaptım :))

aslında vındows xp nin movısı nı kullanıyordum lakin wındows 7 yi yükleyince pek bir yabancıladım ve daha sonra özel bir proğram kullanmaya başladım pınacle sütüyo diye bir proğram lakin ingilizce olması beni zorluyor ama karıştıra karıştıra öğrenmekteyim :)

bana güzel filkir verdin emeğine sağlık :) teşekkürler .

artofdeath
24 Temmuz 2012, 03:47
ŞArkıya bitttim ya(Shivaree-Goodnight Moon) doğayla da süper bir uyum içindee :)

ramizan83
24 Temmuz 2012, 10:47
Güzel çalışma tbrler

fasulity
24 Temmuz 2012, 11:20
Bu da videodaki şarkıyı beğenenler için gelsin:)
http://www.youtube.com/watch?v=LRqUONe_aAI

eroldayı
24 Temmuz 2012, 11:31
video yu çok begendim face de resimlerede baktım ellerine sağlık

Tolga Can
24 Temmuz 2012, 11:47
Klip güzel olmuş. bende klip çevireceğim benim neyim eksik :P Şarkıyı ve klibi izlerken nasıl kendimden geçtiysem.
Bi an kendimi iş yerinde elimde puro, şort, penye, hippi gözlükleri sarı, bütün idari personel ağzı açık beni izlerken hafif dans ediyordum.
Kısa süreli kabus gördüm :P

kim
24 Temmuz 2012, 12:29
Buda iyiymiş,bende bazen öyle hayallere kapılıyorum,işdekiler tuhaf tuhaf bakıyor,tabi ağzım kulaklarımda :))

Klip güzel olmuş. bende klip çevireceğim benim neyim eksik :P Şarkıyı ve klibi izlerken nasıl kendimden geçtiysem.
Bi an kendimi iş yerinde elimde puro, şort, penye, hippi gözlükleri sarı, bütün idari personel ağzı açık beni izlerken hafif dans ediyordum.
Kısa süreli kabus gördüm :P

TALHA ATEŞ
24 Temmuz 2012, 13:23
"Hayat bu, zaman gelir, her şey bir anda son olur Hayat bu, son dediğin an, her şey yeniden can bulur "

işde motosikletde böyle bir şey sanırım...

jovrrMSfBmw

Sadece yazınız görülüyor başka bir şey göremiyorum.

kim
24 Temmuz 2012, 17:36
Herkes seyredebiliyor,sorun sizin bilgisayarda sanırım

Sadece yazınız görülüyor başka bir şey göremiyorum.

tr100a
24 Temmuz 2012, 18:23
şarkıyı çok beyendim yazayımda bulması kolay olsun

altta BMW gl 1600 arkaya saba tümeri cebe 500 bin tl ve BU ŞARKI uzun yolda güzel gider

kim
24 Temmuz 2012, 22:19
şarkıyı çok beyendim yazayımda bulması kolay olsun

altta BMW gl 1600 arkaya saba tümeri cebe 500 bin tl ve BU ŞARKI uzun yolda güzel gider

Çok yükseklerden uçma, sert düşersin sonra :)