PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ataşehir Migros önü bulvara dikkat

ryan82
24 Temmuz 2012, 00:45
merhaba arkadaşlar Bu aksam bir kahve kacamagı yapalım derken donus te evımde yakın mevkıye kask takmadım ki her zaman takarım malum oruc olayı sıcakladık ta bol bol çevrildik cezayı yedik ataşehir migros önünde ekip otosu bir dolu kocanla gelcek motorsikletlileri bekliyor

adem80
24 Temmuz 2012, 00:55
millet bunu okuyana kadar polis amcalar tezgahını başka biyere taşıyıverir.

omeruby
24 Temmuz 2012, 01:05
Bu kask takmamaya davettir hocam. Takmıyorsa adam ceza alsın akıllanır takar ileride iyi olur 1 musibet 1 nasihattan iyidir.

ryan82
24 Temmuz 2012, 01:13
millet bunu okuyana kadar polis amcalar tezgahını başka biyere taşıyıverir.
doğru dedin koçanda doluydu daha yeni açmı tezgahı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Bu kask takmamaya davettir hocam. Takmıyorsa adam ceza alsın akıllanır takar ileride iyi olur 1 musibet 1 nasihattan iyidir.
kask takmamayı haklı bulmuyorum ama o zaman caddede bir tane motor kalmaması lazım ceza yemeyen takan görmedim hiç gelirken bunu da göz ardı etmemek lazım

Mengu16
24 Temmuz 2012, 01:26
Valla 20-30 liralık dandik bi kask bile cezadan kurtarıyo, ucuz bi yarım kask bile takmadan trafiğe çıkmak hem polislerin ekmeğine yağ sürüyo, hemde durduğun yerde kafanı kaldırıma vursan bile ölüm riskin var.

serseric
24 Temmuz 2012, 01:41
bizene ki bundan kasksız gezmedikten sonra

< iLk@yy >
24 Temmuz 2012, 02:25
sahilde idealtepe ışıklarda da vardı büyük bi ekip çevirmesi
sis farı için çeviriyorlardı bazı motorlularıda çeviriyorlardı ki kasksız biri aradan sıvışıp kaçana kadar sonraki tüm motorları çevirdiler ama

halepli
24 Temmuz 2012, 03:07
Fırsatçılar diyecem ama haklılar

Tolga Can
24 Temmuz 2012, 11:25
Sana geçmiş olsun. Haklı bir uygulama yanlış göremiyorum. :P

erro
24 Temmuz 2012, 11:36
Nedense ankara da şe çevirmelerden hiç göremiyorum...hem de kaç yıl oldu...olanlar da gece geç saatlerde alkol için...

Khutuck
24 Temmuz 2012, 12:24
Haketmişsin.

Oradan rahatlıkla geçerim, en ufak çekincem olmaz. Motorum bakımlı, korumalarım üzerimde, muayenem vb. tam, kurallara uyuyorum. Kurallara uymayanlar düşünsün.