PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Venom marka kask kullanan

hakan 10
22 Temmuz 2012, 07:18
evet bitane venom marka kask gördüm kullanan veya venomun kalitesi nasıl bilen varmı kaskın linki :http://www.motobakkal.com/?urun-4744-Venom-VF-336-Fume-Turuncu-Kask.html bu kask kullanılırmı veya başka önerebileceğiniz kask varmı teşşekkürler şimdiden :)

babaduru
22 Temmuz 2012, 10:07
Kasktan çok anlamam ama venom daha pahalı bi kask diye biliyorum ilanda bi yanlışlık var sanki.

ArivA
22 Temmuz 2012, 14:57
VENOM VF-303 modelini kullanıyorum. Gayet memnunum, rahat bir kask, gerekli güvenlik sertifikalarına da sahip bir kask ama bu gösterdiğin model venomun en ucuz modeli, güvenlik acısından sıkıntı çıkarbilir mı bilemem.

TheAzReaL07
22 Temmuz 2012, 15:01
bu fiyat aralığında ( 100 - 200 ) ls2 tercih etmelisin bence nedeni yedek parçasını heryerde çok ucuza bulursun renkli vizör keza ucuz ayrıca sharptan 4 yıldız tabi venomda kalitelidir belki ama bilmiyorum tercih senin kardeşim ... :)

Carbondioxid
16 Mayıs 2013, 01:09
VENOM VF-303 modelini kullanıyorum. Gayet memnunum, rahat bir kask, gerekli güvenlik sertifikalarına da sahip bir kask ama bu gösterdiğin model venomun en ucuz modeli, güvenlik acısından sıkıntı çıkarbilir mı bilemem.

Merhaba Ariva rica etsem, benimde sulandığım bu kask hakkında daha detay verebilirmisin? Örneğin rüzgar ses yalıtımı, iç güneş vizörü, kışın buğu performansı nasıldır gibi, olumlu olumsuz tüm yönleriyle değerlendirirsen sevinirim, mat siyah/gri'sini almayı düşünüyorum.

SonpoL
16 Mayıs 2013, 01:27
VF-344 modelini almıştık arkadaşa. Fiyatı Ls2'ye yakın olmakla beraber, konfor ve aerodinami olarak çok daha üst seviye bir kask. Kendim de test ettim. Oldukça beğendim. Sharp çarpışma testi bulunmuyor. Fakat gerekli olan tüm güvenlik sertifikalarını almış.

Carbondioxid
16 Mayıs 2013, 01:35
@SonpoL Teşekkür ederim, yeterli oldu yorum, vf303 sipariş edeyim.

Tame_RR
16 Mayıs 2013, 02:52
ls2 alacagına bence venom daha ıyı ben full sıyah olan modelını kullanıyorum gayet memnunum vızoru cok sıyah yanlız geceleyın bıraz sorun ;)