PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet taşıma

toretto_24
20 Temmuz 2012, 15:01
arkadaşlar istanbuldan bir motosiklet alıcam ama bu motosikleti tekirdağ çorluya nasıl getirebilirim bilgisi ola arkadaşlar yardım edermisiniz

babaduru
20 Temmuz 2012, 15:07
Otobüs şöförleri ile konuşup sarıp sarmalayıp götürebilirsiniz ama şu aralar pek alıcaklarını sanmıyorum herkes tatile gidiyo otobüsler dolu olur.

toretto_24
20 Temmuz 2012, 15:11
arkadaşlar bu arada motosiklet mondial mct 250 yinede denemkte fayda var otobüs firmalarını

Sadık1453
20 Temmuz 2012, 15:12
Bende bir şey sanıdm :)....
Kardeşim Tekirdağ İstanbul arası dediğin nedir? Atla gel bin git. Biraz fotoğraf çek gezi diye de yayınla... O kadar yola ödeyeceğin paraya değmez. Ben Maraştan Kamyona yükletip getirtim geçtiğimiz ay rica minnet 150 tl' ye ambarlara geldi. Ama büyük risk. Otobüs yada kargo firmalarına sorarsan küçük bir servet talep ediyorlar.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

blt_59
20 Temmuz 2012, 15:19
yanlış anlamada,okadarcık yola vasıta aryosan motora neden para vermeyi düşünüyosun diye sorası geliyo insanın:cherry:vardır bi açıklamaası elbette,amaç hesap sormak deil tabki merak sadece:)her halukarda biraz masraflı olacagı kesin,makina biraz küçük olsa gene otobüs firmalarını kandırmak kolay olabilirdi..

toretto_24
20 Temmuz 2012, 15:38
ehliyeti kazandık ama henüz elime alamadığım için kendim getiremiyorum yoksa ben de bilirim atyıp getirmeyi ama yolda bi polis durdurya uğraş dur ondan sonra

Sadık1453
20 Temmuz 2012, 15:48
Ramazan da olmasak ben san bi kıyak yapardım ama o yolda Oruçluyken Çekilmez, yok beklerim diyorsan Bayram sonrası Çanakkale yapıcam artçım oraya kadar senin motorla gelir :)

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Mengu16
20 Temmuz 2012, 15:49
arkadaşlar istanbuldan bir motosiklet alıcam ama bu motosikleti tekirdağ çorluya nasıl getirebilirim bilgisi ola arkadaşlar yardım edermisiniz
Bin git en güzeli, İstanbul avrupa yakası merkez, tekirdağ arası 150km. Nedir ki ... 100'lük motor bile 3 saatte gidiyor. Ehliyetsiz binmek çok doğru değil ama uzun yolda durdurması çok olası değil hele tekirdağ yolunda hiç polis yok ben görmedim en azından.

toretto_24
20 Temmuz 2012, 15:55
işte bende görmedim hiç o güzergahta en azından ben silivri yolu üzerinden de gelmeyi planlıyorum ama arkadaş şans ya çıkar mıkar gelecekleri tutar güme gideriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

yada olur ya yolda bi arıza çıkar ondan sonra debelen dur