PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul-Çanakkale-Ayvalık-İzmir-Marmaris Rotası Hakkında Yardım

Holocaust46
20 Temmuz 2012, 13:57
Herkese selamlar arkadaşlar.

Öncelikle forumda arattım ama pek bir şey bulamadım daha önce yazıldıysa affola.

18 Ağustos sabah 5 6 gibi marşa basıp İstanbul'dan yola koyulacağım hayırlısıyla.

Motorum 2006 R1 (Bu geziye pek uygun bir motor değil biliyorum) :) Garip gelecek ama artçımda olacak kız arkadaşımda gezide benimle.

İstanbul-Çanakkale-Ayvalık-İzmir-Çeşme-Marmaris rotam bu.

Amacım deniz tatili plaj kum falan değil ama tabi ki tatilin içinde bunlarda olacak. Amacım bol bol gezip fotolar çekip yeni yerler görmek. Ve bol bol yöresel lezzetli yemekler yemek.

Sizlerden ricam rotamı daha önce tekrar etmiş arkadaşlar varsa. (ki eminim bir cok kişi vardır cok tercih edilen bir rota)

-Şurada şunu mutlaka gör,
-Şurada şunu mutlaka ye,
-Şuradan kesinlikle geç gibi öneriler vermeleri

Şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim.

izmir3535
20 Temmuz 2012, 14:09
çeşme ye uğrama derim yolun da uzar. izmirden direk marmaris yap orası güzel. marmaristende fethiye ülü denizi mutlaka gör. birde yamaç paraşütü yaparsın... :)

avciceyhan
20 Temmuz 2012, 14:17
istanbul çanakkale hattında mutlaka uçmakdereden geçerek şarköy oradan sonra çanakkale yap çünkü uçmakderenin o muhteşem manzarası doğası yolu virajalrı apayrı bi keyif önceden yol kötüydü gitmek zordu ama artık asfalt döktüler yol da iyi oldu mutlaka geç 18 i ramazanın ilk günü sanırım av sezonununda açılmasıyla büyük ihtimal orada olurum bana da bi uğra eriklicedeyim orada olacağım kesinleşsin senle irtibata geçerim

Holocaust46
20 Temmuz 2012, 14:34
18 agustos ramazan bitimi oluyor :) ama oradaysanız mutlaka yola cıkmadan msj atar numaranızı isterim.

avciceyhan
20 Temmuz 2012, 14:41
18 agustos ramazan bitimi oluyor :) ama oradaysanız mutlaka yola cıkmadan msj atar numaranızı isterim.
bitimi ama şeker bayramının başlangıcı oluyor :) yanlış kurmuşum cümleyi

MBHoro
20 Temmuz 2012, 14:46
ayvalık çarşıda damlasakızlı kurabiye ye :( benim içinde ye
marmariste çarşıda alibabaya git etli ekmek ye,
Cunda 'ya gidersen orman kampı var orda çadır kur, hayata bakış açın değişsin

brooklynnn
20 Temmuz 2012, 20:26
geliboluda peynir helvasi yemeni tavsiye edebilirim begenen cok begenir begenmeyen tiksinir oyle birsey hosmerimvari

tekirdag malkara arasi yol berbat hiz yapma dostum ben bugun geldim atiyordu motor hizli olmadigim halde

Rathje
20 Temmuz 2012, 20:33
kesinlikle peynir helvası olayına katılıyorum...
+1907 :cat: