PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sizce hangisi kanuni seyhan 250--Kangda 250 Chopper---mondial mct 250

toretto_24
19 Temmuz 2012, 01:58
sizce hangi motosiklet olmalı değerli üstadlar fikirleriniz bizim için önemlidir

adem80
19 Temmuz 2012, 02:17
hyo gv 250 öneririm bütçene uyasa. Veya 2 ci el temiz honda rebel. Bunlar adama cinnet geçirtme olasılığı fazla. Veya param yok dersen öteki sayfada motodrift önermişti bi tane ona bak.

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 03:45
kuba nın choperını da bi bak derim

toretto_24
19 Temmuz 2012, 03:57
o makinayıda gördüm oda iyi gibi ama pek ilgimi çekmedi senin bilgin varmı kuba ile ilgili tecrübelimisin yani

adem80
19 Temmuz 2012, 04:01
küba nın motorunu bi araştırıp bakmak lazım.

toretto_24
19 Temmuz 2012, 04:04
anladım şimdi biri ile konuştumda pek memnun değilmiş beim burdan biri bi motosiklet satıyormuş gv 250 3.500 tl demiş arkadaşa bilmiyorum sağlammıdır değilmidir sadece akü biraz zayıfmış

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 04:05
bir kere bindim kullandım agır motor digerlerine göre iyi kalkışı filan ama o fazla pahalı
seyhanlar kanser eder adamı tiger ise hep bi elektirksel problemli
mondial mct cok titriyor dökülüyor bir süre sonra
cbf150 kullandım ybr 125 kullandım
bora aldım bir tek sıkıntısı bile olmadı koltugu kıcımı agrıtıyor sadece
bence kanuni boraya bak. ybr patentli motor
yagına dikkat et 50 60 bin kullanırsın motorunu
şuan 13binde benim makina buji değiştirdim yagına dikkat ediyorm bi de cek malı zincir değişti geri kalan hepsi orjinal

adem80
19 Temmuz 2012, 04:07
gv 250 genel olarak sağlam makinalardır. Bi bakmak lazım. Dökülmüş, bakımsız, kazalı falan olmasın. Temiz ise evrakta eksik yok ise alınabilir.

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 04:07
kaçırma derim tam bir chopper o motor hep saglam hem seri bi anda 130 görüyor 3500 tl ii fiyqt

toretto_24
19 Temmuz 2012, 04:12
kanuni bora chopper tazındamı bilmiyorum ama bakıcam şimdi bi ya ka gündür karar vermeye çalışıyorum şöyle sağlam adam gibi bi motor almak için fazla bi bütçede yok aslında gözün ninja 250 lerde ama işte para yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:08 ----------

yani arkadaşın anlattığı kadarı ile söyliyeyyim bu gün bakmış motora sadece deponun yanında çok küçük bir çizik varmış garajdan çıkarırken olmuş ama geri kalan parçaları çok iyiymiş sağlam bi motor dedi renk olarak turuncu kilometrede 40000 civarında dedi o bi tur atmış motorla baya seri gitmiş motor ekstradan hiç bir ses çıkmamış ruhsatı falan var muayene si 2013 haziran ayına kadar varmış onun anlattığı kadarı ile kız gibi bir motosiklet dedi ama ben görmedim daha sabah bakıcam artık makineye

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 04:12
gv 250 ii fiyat vermişler benim motor 2 2bucuk eder bin tl koyup alırım diye aklımda gecti ama bakmak lazım :D
motora bi deri arka canta yaptım 2 de deri yan canta yaptım püskül taktım cok hoş durdu . cıplakken de güzel ama bence bir hayal et oyle al derim
ama gv 250 ye bi bak baktır derim . saglamsa kacırılcak gibi deil 3bucuk cok ii fiat cunku

toretto_24
19 Temmuz 2012, 04:16
ya orası öyle fiyatlara baktım en ucuzu 4.500 tl ama işte insan düşünmüyor değil böyle bir motoru neden bu fiyata veriyor diye aklıma ihtiyaçtan başka bişi gelmiyo ama işte şeytanda dürtüyo biyandan gerçi evrakları falan varmış motorun ama

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 04:20
anlayana baktır derim sonra başın cok agrır cunku parcaları ucuz değil.
gecen gun bir vatandas 2011 cbr r 250 aldı 5bin tl ye 4bin km de aklım durdu o da sıkntıdaymış satmş

---------- Post added at 03:20 ---------- Previous post was at 03:18 ----------

acele etme paranı elinde tut cok motor düşer bence biraz da araştır derim

toretto_24
19 Temmuz 2012, 04:21
yarıın bi motorcuda buluşucaz bakıcaz artık çocuk benim bi akrabam var demiş motorcu kanuninin yetkili bayisi oraya gösteririz demişte ben başka bi yere baktırıcam ama kanuni boraya baktım gayet güzel bi makine sen sağlam diyorsun yani bu motora yakıt tüketimi falan nasıldır

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 04:29
basmazsan 10 liralık benzinle 95 100 km gidiyor
basarsan 10 liralıkla 75 80 km gidiyor
şehir icinde devir sayacına dikkat edip abartmayıp yüksek viteste kullanıyorm
10 liralık atıyorm 95 km filan diyince bitiyor
kanuninin servisine gidince bora için ne diyorsun diye bir sor bakalım sana ne diyecek

toretto_24
19 Temmuz 2012, 05:19
gayet uygun bir yakıt tüketimi varmış motoru alayım biraz bilgi sağladıktan sonra uzun bir yolculuk düşünebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:41 ----------

peki motosiklete ruhsat ve plakayı tekrar nasıl çıkarabiliriz bilgisi olan varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:16 ----------

benim bi arkadaş çok ucuza bi motor buldu eğer kısmet olursa onu almayı düşünüyorum ama motorun ruhsat yok motorun markası regal raptor çocuk 800 tl istemiş bu motora ruhsat nasıl çıkarabiliriz

Seko
19 Temmuz 2012, 09:23
Hemen hemen bütün 250 cc cruiser motorlarda bulunan o çift paralel silindirli motora sahip hiçbir modeli almayınız. On para etmez, titreşimli bir motor. Alacaksanız ya V motorlulardan alın ya da Regal Raptor ve klonlarına yönelin (Asya Pars vs).

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 13:48
regal raptor kullanıyor arkadaşım benim yürüyen teneke onlar ...
ruhsat cezalı cıkar biraz tuzluya kaçar ama ne kadara cıkar bilemiyorum..

toretto_24
19 Temmuz 2012, 15:19
en iyisi hiç bulaşmamak

Tsubasa
19 Temmuz 2012, 15:26
her motorun sıkıntısı var hiç biri saglam diyemezsin kullanıma göre şartalara göre sıkıntı yaratacak tabi ki
en az sıkıntı yaşamak önemli olan
forumda görüyorum salcano wolf le adamlar kütahyadan erdeke festivale gidip gezip eglenmişler
çok hoş anı bırakıcak onlar için bunlar ...
motor kullanmak bir semtten öteki semte gitmek değildir sadece
3 motorsiklet 980 km yapmışlar 2 gün gezip eglenmişler cadır kurmuşlar
tebrik ediyorum kendilerini..
önemli olan bu benim için zevk alabilmek
sıfır sorun diye birşey yok herkesin başına birşeyler geliyor
ama önemli olan az sorun cıkarması
bunları düşün taşın bence
illa chopper alıcaksın diye birşeyde yok
cbf 150 ybr 125 tvs apache salcano wolf s taş gibi motorlar ikinci el temiz bul al

toretto_24
20 Temmuz 2012, 14:00
benim tercihim genelde chopper yada sport tarzlar ama sport tarzlarada maddi yönden ulaşmam çok zor o yüzden chopperi daha çok tercih ediyorum