PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuba 4.vites geçiş dişlisi hakkında yardıma ihtiyacım var

artofdeath
18 Temmuz 2012, 19:05
Kardeşler merhabba..

Muhabbeti çok fazla uzatmadan direk muhabbete giricem.. Bilen arkadaşlar vardır. Bende Kuba XY250-5A marka ve model kubanın racing'i var. Geçen verdiğim conta siparişi geldiğinden motoru komple söktük ve sökmüşkende bi temizlik yapalım dedik.. Şanzımadan motorcumun dediğine göre 4.vites geçiş dişlisi 4bacaklı kısmından iki tanesi kopuktu. sağda solda yenisini aradık ama bulamadık. Bulduklarımız ebat olarak oluyodu fakat 23 dişliydi(Benim elimdeki parça 20 dişli)

Netten bulduğum bitane resmi ekliyorum. Dişli bunun aynısı fakat dediğim 20 dişlisine ihtiyacım var.. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Fabrikasında varmıs ama buraya gelmesi 15-20 günü bulur dediler ki motor şu an sökülü vaziyette ve o kadar beklemek istemiyorum 10 liralık bi tane dişşli için.. ilk defa bi parça beni bu kadar uğrastırdı..
http://www.yuki.com.tr/AnaResimler/4-VITES-DISLISI-12.jpg

artofdeath
19 Temmuz 2012, 01:10
neyse cevap veren olmamıs ama ben Pendik Sanayisinin arkasında bi tane motorcu kardesimiz var yusuf ustaydı sanırım. O zealsunun 200 lük motorunun parcalarının oldugunu söyledi ve ihtiyacım olan dişliyi verdi. Böle bi sorunla karsılasırsanız bana basvurabilirsiniz.

Zippo's
19 Temmuz 2012, 01:26
neyse cevap veren olmamıs ama ben Pendik Sanayisinin arkasında bi tane motorcu kardesimiz var yusuf ustaydı sanırım. O zealsunun 200 lük motorunun parcalarının oldugunu söyledi ve ihtiyacım olan dişliyi verdi. Böle bi sorunla karsılasırsanız bana basvurabilirsiniz.

Yusuf usta uzun saçlı olan mı ? İçmelerde değil mi ya bende ona gidiyorum

artofdeath
20 Temmuz 2012, 01:19
yusuf değil kardesim yanlıs yazmısım ya sezgin usta var..