PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VE KARARIMI VERDİM YUKİ YK256-6 ATEŞ

toretto_24
18 Temmuz 2012, 05:45
KARARIM YUKİ YK250-6 ATEŞ MARKALI MOTOSİKLET SPORT TARZI OLAN MOTOSİKLET GAYET HOŞ VE GÜZEL GÖRÜNÜMÜ İLE KAVAZAKİ İLE BİRBİRİNE ÇOK YAKIN TABİ SADECE GÖRÜNTÜ OLARAK PERFORMANSI TABİKİ BOY ÖLÇÜŞEMEZ KAVAZAKİ İLE AMA YİNEDE ÇOK HOŞUMA GİTTİ 6 VİTES TEK SİLİNDİR 4 ZAMANLI BİR MOTORA SAHİP SU SOĞUTMALI 28 Hp GÜCÜNDE 160 km/s HIZ YAPABİLEN GÜZEL BİR MOTOR ÜCRETİDE GAYET İYİ 7.555.00 TL NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR

yunosss
18 Temmuz 2012, 06:01
çok para derim

toretto_24
18 Temmuz 2012, 06:30
bence gayet iyi neden çok fazla para olsun sport tarzların hemen hemen en ucuzu bu diğerlerinin başlangıç fiyatları 5000 euro dan başlıyor

yunosss
18 Temmuz 2012, 06:49
Bildiğim kadarıyla çin malı değil mi bu motor çin malı bi motor için 7.5 milyar bence çok fazla 5 bin km den sonra ağlamaya başlıyormuş çin modelleri hem bunun yedek parçası falanda çok sıkıntı olur sana 250 çin alcağına 125 japon al derim 16 basıyor zaten 125 cclerin çoğu 130 u görüyor ne anladım bu işten ...

toretto_24
18 Temmuz 2012, 06:57
bilmiyorum artık bu gün öğlen istanbula gidicem bakalım yetkili bayi ile görüşücem orda görcez konuşup anlicaz neymiş ne değilmi artık buda olmazsa biz yine kanuniye devam etçez heralde

yunosss
18 Temmuz 2012, 07:10
valla hacı kanuni falan dönme ben çok bakındım 2-4 arası motorlara kanuni desem herkes diyor sakın bulaşma sanayiden çıkamazsın diyor ben gene 2 bin verip çin skyjet alcam ama para yok naparsın ben derim bi cbr 125 al 7 bin tl ye muhteşem bir motorsiklet 120 falan rahat görüyor (bide önemli olan kaç gördüğü değil 160 gördükten sonra durabiliyormu motor oda önemli :D ) kaliteli olsun bırak az bassın nolcak zaten motogpye girmion nasılsa

UNdocab
18 Temmuz 2012, 09:06
28 bygir tek silindir kesinlikle dogru degildir. 24hp diye tahmin ediyorum

Chronix
18 Temmuz 2012, 09:24
Birinin bu motoru alma vakti gelmişti..

TALHA ATEŞ
18 Temmuz 2012, 10:39
YUKİ İstanbul firması, aynı zamanda tekstik makinaları vs firması.

toretto_24
18 Temmuz 2012, 16:27
motosikletin özellikleri burda var beyler isteyen görebilir ona göre bi yorum yazarsanız sevinirim
http://www.ucerler.com.tr/index.php?route=product/product&path=18_63_88&product_id=266

kwsk-boy
18 Temmuz 2012, 16:31
7500 devirde 25nm tork üretiyomu acaba gerçekten..

lycantrophic
18 Temmuz 2012, 16:33
Buna yakın fiyatta Daelim 250 var diye biliyorum; GT250 filan pahalı geliyorsa seçenek olarak onu tavsiye ederim. Açıkçası çin mallarının özellik diye yazılanları pek güven vermiyor. 220 basıyorum diye düşünürken aslında 110la gidebilir insan. Altında dağılıp gitmesin 2 senede altında. Kararını tekrar gözden geçirmende fayda var.

toretto_24
18 Temmuz 2012, 16:46
skyjet sj-150 ye baktım gerçekten güzel bi motosiklet fiyatta gayet uygun 1700 civarı bişi şu anda en düşüğü

valvole
18 Temmuz 2012, 16:47
Bu motorun markası Bumoto calibre 250. Yuki sitesinde yuki 250 ateş olarak geçiyor ama motorun üstünde bumoto calibre 250 cc yazıyor. Alacağın motorda da muhtemelen bumoto yazar. Ben yakından inceledim detaylı olarak. Parça kalitesi bazı yerlerinde dibe vurmuş. Bazı yerlerinde vasat. Mesela boyası kaliteli ama artçının pegleri çok dandik. İşçilik kötü. Selesi iki parça. Yumuşaklığı iyi ama kalite olarak vasatın da altında. Göstergeleri beğendim. Analog devir saati var. Hız göstergesi dijital. Ama sadece hızı gösteriyor galiba. Yakıt göstergesi ve hararet göstergesi göstergenin iki tarafında ufak analog gösterge şeklinde yer almış. Görünümü çok güzel nerden bakarsan bak güzel. Kumandaların kalitesi de vasatın altında. Sinyal düğmesi kullanımı zor. Mesela sağa sinyal verdin sinyali sonlandırmak için bi çaba sarfetmen gerekiyor. Ortaya alıcam derken sola sinyal verebilirsin. Japonlarda böyle değil sanırım üstüne basınca sinyal sönüyor. Ben beyaz rengini incelemiştim. Üstünde kırmızı çizgiler falan var hoş gözüküyor motor. Ama gelgelelim ben olsam kullanıcı yorumu okumadığım nasıl bişey olduğunu bilmediğim motora bu parayı vermem. İlla da alacam derseniz karar sizin. Fiyat olarak rakibi yok. Ama 250 cc'nin müdavimlerinin ikinci elleri (sıfıra yakın) bu fiyata bulunabilir. Dediğim motorların (cbr250r, gt250r,ninja250r) ikinci elleri bu motordan daha sorunsuz olur. Bu konuda şüphem yok. Sizin için hayırlısı :)

toretto_24
18 Temmuz 2012, 16:52
valvole aynen sana katılıyorum bende gidip biraz baktım bi test sürüşü yaptık motorun gidişi güzel ama resimde göründüğü gibi görünmüyor ve ayrıca dediğin gibi üzerinde bumoto yazısınıda gördüm sordum bayiye bu üretici firma diye bişi dedi üretici firma bumotoysa yuki ne ayak o zaman onu anlayamadım sizin anlayacağınız bu motordan da vazgeçtik arkadaş ne zormuş motosiklet almak yaa böyle giderse yunooos arkadaşın dediği gibi skyjet alcam en sonunda