PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'dan alınan motorun İzmir'e nakliyesi;

Emreerol
18 Temmuz 2012, 05:02
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır aranızda geziniyorum. Kısmetse yakın zamanda bit gt 250 r alacağım. Normalde ikamet adresim İstanbul ancak 15-20 günlüğüne İzmir~Dikili tarafına gideceğim ve motor üzerinde ki acemiliğimi orada atmak istiyorum. İstanbul'da e-5 veya sahilde bu iş zor olacak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sooo-kampanya-cakirca-motorda-2013-desing-gt250r-89787072/detay

Bu linkte ki firma ile görüştüm. 10.000TL'ye motoru İstanbul'dan çıkarıp Dikili'ye 1 günde teslim ediyorlar. (Dikili'de ki kanuni bayiisi 10.375 mal olur size dedi...Yani liste fiyatına. :cyclopsan
Bu şekilde daha ucuza geliyor.) Ayrıca İstanbul'dan alıp gitsem 550-600km gidebileceğimi sanmıyorum ilk kez bineceğim motorla. Pek akıl işi de değil zaten o.

Öncelikle bu firma ile daha önce alış verişte bulunmuş kimseler var mıdır? GT 250 R ana konusuna yazacaktım ancak kask önerim bile pek ilgi görmedi orada. Fazlaca karışmış konu, umarım kusuruma bakmazsınız. Teşekkürler.

yunosss
18 Temmuz 2012, 06:43
Suzukinin fason üretimiymiş kaliteli bir motor gibi duruyor fakat ben acemiliği atana kadar bir 125 cc mümkünse 2 . el olsun derim Allah korusun ama kaza yapman muhtemel diyorlar acemilikte yani hem moıtora yazık olmasın hem sana derim 125 cc al 1 sene falan takıl sonra 1. el bi 250 cc alırsın para küflenmez ya ;)

Emreerol
18 Temmuz 2012, 07:15
cbr 125 kullandım bir 30 saat civarı. Pek problem olacağını sanmıyorum o açıdan. Honda'dan da 2 kur motor eğitimi ile sanırım kolay kolay patlatmam grenajları yan yatırıp. Ama tabi kolay iş değil ağır bir motora geçmek. O sebepten İstanbul'da değil de Dikili taraflarında boş yollarda öğrenmek istiyorum inciğini cinciğini :) Yaş 27 bu arada. Öyle kolay kolay gaza gelecek zamanları geçtim sanıyorum.

adem80
18 Temmuz 2012, 07:36
a2 ehliyetli, tecrübeli birini bul, sende artçı ol. Nekadar parlak fikir değilmi? :cat:

Emreerol
18 Temmuz 2012, 07:42
O a2 ehliyetli insanın bir de oradan otobüsle geri dönmeye ikna olması lazım Adem bey. O da biraz zor mesele bu sıcaklarda, keşke öyle bir imkan olsa tabi :)

Ramazan Can
18 Temmuz 2012, 08:07
uzun yol şakaya gelmez.. tecrübeli bir arkadaşınla bu işi çöz derim...

Emreerol
18 Temmuz 2012, 08:12
uzun yol şakaya gelmez.. tecrübeli bir arkadaşınla bu işi çöz derim...
Ben kullanmayacağım zaten, firma kendi teslimat yapacak. Ayrıca Green Park otel ile anlaştım sayılır park yeri için. Yardımın olmuştu bir önce ki konuda, tekrar teşekkür ederim.

Ramazan Can
18 Temmuz 2012, 08:19
rıca ederim ne demek... bu arada doğru tercih... o sınıfta alınacak tek motor bana göre...