PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni motor alıcak birine tavsiye

tekmelynkus
17 Temmuz 2012, 21:56
merhaba ben motor almayı düşünüyorum ancak bilgim çok çok az beni bu konuda biraz bilgilendirirseniz sevinirim ne alıcagımı hiç bilmiyorum ne tarz bi motor almalıyım hangisi nasıldır hiç bir fikrim yok istanbulda yaşıyorum 1.83 boyundayım 72 kiloyum benim için motorun görünümüde bir hayli önemli bana verebilceginiz her türlü bilgiye açıgım tavsiyelere açıgım ve bütçemde yaklaşık olarak 10 bin tl civarında

yunosss
17 Temmuz 2012, 22:07
Bütcen 10 bin ose arkadaşlar ninja diyecek be ndaha kullanamadım motor ama forumda okuduğum öneriler başlangıç olarak 125 cc al diyorlar zaten 10 bin tl var görünüş önemli diyorsan scooter cub falan unut super sport veya commuter motorlara bak başlangıç olarak honda cbr 125 cc al 125 lerin en iyisi zaten honda kalitesi 10 bin tl varsa 0. alırsın hondanın sitesinden bak brüt fiyatı 7 bin lira + plaka falan cartı curtu var toplamda 8 gelir tahminimce gerçekten görünüş olarak kalite olarak çok iyi performans olarakda iyi bir motor 1.83 olunca biraz küçük kalır ama kilo 72 ise o kadar sırıtmaz yani 1.85 üstüne asla önermem sanada eh işte olur ama sen kaliteyi kovala bunu al derim başlangıç olarak 2-3 sene en az gider sana sonra cc büyütmek istersin (motor hacmi ) artık bi 200 leri görmek istersin o zaman satarsın 3 sene sonra falan biraz zararın olur ama 0 aklınca mecbur o olucak...

tekmelynkus
17 Temmuz 2012, 22:44
bana bi kaç linkini atarmısn satılık ninjaların ben bulamadım da yanlış arıyorum sanırm 125 cc lik ninja çıkmadı

SonpoL
17 Temmuz 2012, 22:46
merhaba ben motor almayı düşünüyorum ancak bilgim çok çok az beni bu konuda biraz bilgilendirirseniz sevinirim ne alıcagımı hiç bilmiyorum ne tarz bi motor almalıyım hangisi nasıldır hiç bir fikrim yok istanbulda yaşıyorum 1.83 boyundayım 72 kiloyum benim için motorun görünümüde bir hayli önemli bana verebilceginiz her türlü bilgiye açıgım tavsiyelere açıgım ve bütçemde yaklaşık olarak 10 bin tl civarında

Cbr 250r verelim? Kız gibi motorumu satıyorum. Bin üstüne, vur kırbacı sırtına sırtına :mrgreen::mrgreen:. Bütçenize de uygun, istediklerinize de. İmzam da bulunan link'i inceyebilirsiniz. Daha çok taze açtım ilanı. Hangi modeli tercih ederseniz edin, hayırlısı olsun hakkınız da.

serkanunal
17 Temmuz 2012, 22:49
Cbr 125 , ninja 250 lik tecrüben varmı?

tekmelynkus
17 Temmuz 2012, 23:02
Cbr 125 , ninja 250 lik tecrüben varmı?
hiç motor tecrübem yok

Tropiksera
17 Temmuz 2012, 23:02
100 cc bir cub ile başla sonra 250 cc ye geçersin..

tekmelynkus
18 Temmuz 2012, 01:38
bu ninja lar beni yorarmı peki kullanmak yorucumudur ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

ayrıca naked roadster tarzı motorlar nasıldır ben aralarında pek fark göremedim bana lütfen birileri bu motorların aralarındaki farkı söleyebilirmi çünkü ninja daha çok yarıs motoru gibi ve hız için yapılmıs gibi benim çok fazla hızda merakım yok