PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık elektirikli bisiklet kanunu e-bike 100

toretto_24
17 Temmuz 2012, 12:36
arkadaşlar herkese merhaba elektirikli bisikletimi satıyorum yeni motosiklet almayı düşünüyorum bisiklet gerçekten güzeldir geçen yıl 10. ayda alındı çok fazla binemedim ama fakat evi taşırken biraz çizikler oluştu bende orjinal kırmızı olan rengini siyah yaptım altında iki adet şerit led var kırmızı ve yeşil tam olarak 6 kolon yerleştirdim arka bagaj da dörttane ve akü bölgesinde 2 tane cvs marka mp3 çalarla usb takarak istediğiniz müziği dinleye bilirsiniz alacak arkadaşa usbmide verebilirim motorda sadece 35 tllik bir masraf var oda arka stop komple değişecek 21 tl ön far ampulü ve sinyalleri alınacak toplamda en fazla 35 tl eder geri kalan herşey sağlamdır akü 2 ay önce yenilendi şu anki hızı 35-40 km yapıyor ve dahada hızı artmaya devam ediyor bisikletimi 450 tl ye satmayı düşünüyorum lütfen pazarlık teklif etmeyin zaten yazın ortasında az bir fiyattır emsallerine göre almak isteyen arkadaşlar muptela_24@hotmail.com adresinden beana 7/24 ulaşabilirler teşekkürler