PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ybr Taksitle kaça gelir

MotoBolu14
16 Temmuz 2012, 21:28
arkadaşlar ybr 125 esd 2012 kredi kartına kaç taksit olur ne kadar öderim aylık peşin ne kadar olur taksit ne kdar olur taksit yapmam karlımı olur yoksa peşinmi alayım ne yapayım fikir verin bana lütfen ? :pale:

TATLIHIZ
16 Temmuz 2012, 21:37
Acıklayan varsa cok iyi olur...

Söyle yapalım

100-300-500-1000 Tl Peşinle 12-24-36 Ya bölelim..

selçuk sezer
16 Temmuz 2012, 22:05
en iyisi peşin

sedat_57
16 Temmuz 2012, 22:06
omuriliğinin ağrisi geçti galiba ybrden vaz geçmedğine göre:queen::queen::queen: halbuki yeni nesil için son derece geçerli hatta motosiklete binmemek için önemli bi neden :P

atiTheSun
17 Temmuz 2012, 00:50
Olay şöyle cereyan edebilir. Bonus özellikli flexi kartın vardır ve bonus'un yamahada peşin fiyatına 12 taksit kampanyası vardır. Gidersin bayiye, gittigin bayii o ildeki tek bayidir. Peşin alsam ne yaparsınız dersin. Bizim 170 lira kar'imiz var, birşey yapamayız derler. E peki taksitle alayım, bonus'um var dersin. 2500 peşin ver, kalanını 6 taksit yaparım derler. 2500'üm yok dersin, o zaman senin için 2000 ver, kalanı taksit olsun derler. Yamaha 12 taksit veriyo bonusa peşin fiyatına dersin, (kampanyada resim olarak scooter kullanılmış ancak hiçbir yazılı metinde sadece scooter alabilirsin yazmıyor, bütün ürünler geçerli), onlarda o scooter kampanyası derler..

Siyah istiyorum dersin, elimizde 1 tane var kaldı derler. Aldın aldın, almazsan yeni mal gelecek ay gelecek, oda belli degil. Tamam, ben alayım dersin, kasaya gitmek için başka bir yere geçersin. Bir sürü ybr siyah renk orada duruyordur. Sen sormadan onlar, "bunları bir sirkete ayırdık" derler. Sonra ödeme işlemine geçersin, kartın bonus özellikli ama bonus kart olmadıgı icin bir türlü 6 taksite bölünmez. Sende vazgeçersin. O'da derki, 300-400 lira kapora bırak, o sonuncu satılsa bile ben sana şirkete ayırdıklarımızdan veririm geldiginde. Seninde bu arada başka kredi kartı getirmen tavsiye edilir..

Evdeki hesap çarşıya uymaz. Haliyle burada kimseye sorma, bu tamamen oradaki bayinin insiyatifinde.. Burnundan kıl aldırmayacaksa, sana da aldırmayacaktır.

ersin90
17 Temmuz 2012, 17:16
afyon pamuk oğlu motor ...ybr leri 12 ay peşin fiyatına taksit yapıyor...ara bi sor...google dan yaz telfn numarası fln bulusun

turkish39
17 Temmuz 2012, 17:23
Firmaları araştır sor.Sahibinden.com dada sıfır satanlar var ve kampanyaları nadirde olsa var sanırım.Bi ara çok araştırmıştım.Mondial gibi peşin fiyatına taksit yapmıyor ama.İlla 1000-1500 tl peşin istiyor.Ben o yüzden almamıştım.Kaliteli motor ya kasıyo kendini:queen:

MotoBolu14
17 Temmuz 2012, 21:09
omuriliğinin ağrisi geçti galiba ybrden vaz geçmedğine göre:queen::queen::queen: halbuki yeni nesil için son derece geçerli hatta motosiklete binmemek için önemli bi neden :P

yok ya hemen geçermi bu motor sevdası geçiyorsa eğer zaten o kişiye motorcu dememek lazım değil mi ama ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Olay şöyle cereyan edebilir. Bonus özellikli flexi kartın vardır ve bonus'un yamahada peşin fiyatına 12 taksit kampanyası vardır. Gidersin bayiye, gittigin bayii o ildeki tek bayidir. Peşin alsam ne yaparsınız dersin. Bizim 170 lira kar'imiz var, birşey yapamayız derler. E peki taksitle alayım, bonus'um var dersin. 2500 peşin ver, kalanını 6 taksit yaparım derler. 2500'üm yok dersin, o zaman senin için 2000 ver, kalanı taksit olsun derler. Yamaha 12 taksit veriyo bonusa peşin fiyatına dersin, (kampanyada resim olarak scooter kullanılmış ancak hiçbir yazılı metinde sadece scooter alabilirsin yazmıyor, bütün ürünler geçerli), onlarda o scooter kampanyası derler..

Siyah istiyorum dersin, elimizde 1 tane var kaldı derler. Aldın aldın, almazsan yeni mal gelecek ay gelecek, oda belli degil. Tamam, ben alayım dersin, kasaya gitmek için başka bir yere geçersin. Bir sürü ybr siyah renk orada duruyordur. Sen sormadan onlar, "bunları bir sirkete ayırdık" derler. Sonra ödeme işlemine geçersin, kartın bonus özellikli ama bonus kart olmadıgı icin bir türlü 6 taksite bölünmez. Sende vazgeçersin. O'da derki, 300-400 lira kapora bırak, o sonuncu satılsa bile ben sana şirkete ayırdıklarımızdan veririm geldiginde. Seninde bu arada başka kredi kartı getirmen tavsiye edilir..

Evdeki hesap çarşıya uymaz. Haliyle burada kimseye sorma, bu tamamen oradaki bayinin insiyatifinde.. Burnundan kıl aldırmayacaksa, sana da aldırmayacaktır.

ustam sen işi çözmüşsün bize söyleyecek laf bırakmadın :bestmt:

platipus
17 Temmuz 2012, 21:38
dostum ben balıkesir gönenden nisanda 36 ay taksitle 4500 gibi bir rakama aldım motoru.adamlar beyaz eşya bayisiymiş beyaz eşyaya öyle bir kampanyaları varmış motorları da dahil etmişler, denk geldi resmen.ayda 120 civarı ödüyorum.
eğer denk gelirsen böyle bir kampanyaya ne ala. yoksa atithesun çok güzel özetlemiş. tok satıcı bunlar.