PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cehennem Melekleri Türkiye'ye Geliyor.

Levsy
16 Temmuz 2012, 19:13
Daha önce Türkiye'de bir kamyon sopa yiyen zebaniler bir kez daha Türkiye'ye, bu sefer İzmir'e geliyorlar :)

http://www.hurriyet.com.tr/_np/2943/17262943.jpg

Dünya’nın her yerinden toplam 500 kişinin katılacağı 'Asya Run Partisi'ne sadece Almanya’dan 300 kadar Hells Angels üyesinin katılacağı öğrenildi.

Kendilerini özgür motosiklet kulübü olarak tanıtan Hells Angels motosiklet kulübü adına konuşan Adem Kılınç ve Selo Atik, "Herkes bizi sabıkalı ve kriminal olaylarla karışmış gözüyle görüyor. Ancak gerçek öyle değil. Bizler özgürlüğü, barışı ve serbestliği seven dünyada meydana gelen doğal afetlere yardım eden Cennet Melekleriyiz" dediler.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Asya Run Partisi'nin sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlandığını belirten Adem Kılınç, "Partiye dünyanın her yerinden 500'e yakın arkadaşlarımız katılıyor. Sadece Almanya'dan 300 kişi gelecek. Burada yiyor, içiyor, müzik dinliyor, dans edip arkadaşlarla hasret gideriyoruz. Biz Türk kökenli Hells Angels üyeleri olarak vücutlarımıza ve giysilerimize Türk Bayrağı ve Türk motiflerinden oluşan dövmeler yaptırıyoruz" dedi.
Bir süre önce Köln, Krefeld, Viersen ve birçok illerde Hells Angels’e ait dernek ve işyerlerinin polis tarafından basılıp arandığı olaylarına da değinen Adem Kılınç, şunları söyledi: "Alman polisi bize hep ön yargı ile yaklaşmıştır. Bu nedenle işyerlerimiz basılıyor. Kulübümüze üye olan arkadaşlarımız bilinmeyen nedenlerle işten çıkarılıyor. Bizler barış ve yasalardan yanayız.“

CEHENNEM MELEKLERİ HAKKINDA EUROPOL RAPORU

Cehennem Melekleri (Hells Angels) başta Türkiye ve Arnavutluk olmak üzere Güney ve Doğu Avrupa’da faaliyet gösteriyor. Europol 2010'da yaymımladığı raporunda söz konusu grupların üyelerinin kendilerini “yüzde 1’likler” olarak tanımladıkları ve haraç, gasp, cinayet, adam dövme, organize hırsızlık, sahtecilik, mali suçlar, silah ve patlayıcı kaçakçılığı, fuhuş amaçlı insan kaçakçılığı ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi yasadışı işlerle uğraştıklarının altı çizilmişti. Yasadışı motosiklet çetelerinin aralarında kurdukları yeni ittifaklarla “altyapı, bağlantı, kaynak ve deneyim” sahibi olduklarını ve böylece “Balkan Yolu”nu kullanarak Güney ve Doğu Avrupa’da uyuşturucu kaçakçılığı yapabilecek kapasiteye eriştikleri ifade edilen raporda, “ağır uyuşturucuların başka bölgelere taşınmasında Türkiye’nin bir kilit noktası ve önemli bir yükleme bölgesi” olduğuna dikkat çekilmişti.

Kaynak (http://www.hurriyet.com.tr/planet/20996683.asp)

ZIPPIRMAN
16 Temmuz 2012, 19:22
Geldikleri gibi giderler.
M.K.ATATÜRK

zeda3000
16 Temmuz 2012, 19:28
Tamam iste Dayakktan cenneten cikma degilmi zaten?

serkanunal
16 Temmuz 2012, 19:44
Bizim gruplarımız varmı? Mesela apache team :)

NoMotorNoCry
16 Temmuz 2012, 23:59
Biz cennet melekleriyiz diyosunuz ama adınızı neden cehennem melekleri koydunuz?Biz yardımsever yararlı bir örgütüz diyosunuz ama her türlü suça bulaşmışsınız.Bence büyük bir kimlik bunalımı içersindesiniz.Sopayı yiyince cennet meleği oluyosunuz galiba.

erro
17 Temmuz 2012, 00:23
gurbetçiyse uzak olsun...hele 300 ü 500 ü bi yerde mazallah...

artofdeath
17 Temmuz 2012, 01:16
"Daha önce Türkiye'de bir kamyon sopa yiyen zebaniler" demişsinizde.. ben önceki olaylarıda bilmediğim için anlıyamadım arkadaşlar.. Çok uzun bi süredirde foruma takılmıodum.. Kim bunlar acaba? Yukarıdaki acıklamada okudugum kadaroıyla EUROPOL RAPORU'daki bu grup kötü kendi deyimlerile ise iyiler.. bilmediğim için Muallaktayımmm :silent:

zeda3000
17 Temmuz 2012, 01:30
Gecen sana marmariste toplanip yapilmayacak bir hataya imza attilar. Marmaris esnafina satastilar, esnafta bir anda voltran oldu , arkadaslara bir guzel sopa atti. Sesleri soluklari cikmadan kuyruklarini kistirip gittiler. Avrupada hayli korkulan , pek bulasilmak istenmeyen bir gurup. Onlarin barlarina, mekanlarina yada guruplarina kimse girmek istemez. Cogunun sabika kaydi var. Asilik ile motorculugu bir birine karsitirip rezil bir kimlik yaratiyorlar. Tum dunyada boyle olmasalarda ozelikle Hollanda ve Almanya ayaklari hayli belali.

Tabiki her hikayede oldugu gibi bu arkadaslarin borusuda Osmanli Tokadi ile tanisana kadar otuyordu.

erro
17 Temmuz 2012, 01:38
bu çeteleşme neden hep cruisercılarda, choppercılarda, custumcılarda oluyo anlamıyorum..bu yelek tripleri falan...

artofdeath
17 Temmuz 2012, 01:42
Gecen sana marmariste toplanip yapilmayacak bir hataya imza attilar. Marmaris esnafina satastilar, esnafta bir anda voltran oldu , arkadaslara bir guzel sopa atti. Sesleri soluklari cikmadan kuyruklarini kistirip gittiler. Avrupada hayli korkulan , pek bulasilmak istenmeyen bir gurup. Onlarin barlarina, mekanlarina yada guruplarina kimse girmek istemez. Cogunun sabika kaydi var. Asilik ile motorculugu bir birine karsitirip rezil bir kimlik yaratiyorlar. Tum dunyada boyle olmasalarda ozelikle Hollanda ve Almanya ayaklari hayli belali.
Tabiki her hikayede oldugu gibi bu arkadaslarin borusuda Osmanli Tokadi ile tanisana kadar otuyordu.

Teşekkür ederim açıklamaların için.. Gerçekten yardımcı oldu.

bu çeteleşme neden hep cruisercılarda, choppercılarda, custumcılarda oluyo anlamıyorum..bu yelek tripleri falan...
Racing'cilerdede oluyor hocam ya.. Filmlerde cok var :)))

raven71
17 Temmuz 2012, 01:47
benim mesaj nereye gitti yahu :pale:

eren özer
17 Temmuz 2012, 01:58
Gelsinler Gelsinler
http://img15.imageshack.us/img15/7691/53135140053875666003515.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/15/53135140053875666003515.jpg/)

Gelecekleri varsa Yiyecekleride var (Sopa)

http://img201.imageshack.us/img201/5112/53832941744772495363623.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/201/53832941744772495363623.jpg/)

Levsy
17 Temmuz 2012, 02:05
benim mesaj nereye gitti yahu :pale:

Şu mesajını mı diyorsun:

adı neyse ruhu da odur. cennet meleği isen adını da cennet meleği koy. bu tip oluşumlar hem halkın hem de yasaların gözünde motosiklet sürücülerine karşı olumsuz algı oluşturuyor.

İnsan kendi mesajını görmez mi yahu :P

COQ
17 Temmuz 2012, 02:34
Şu mesajını mı diyorsun:

İnsan kendi mesajını görmez mi yahu :P
Valla arkadasin mesaji ben de göremiyorum.
O kendi mesajini görmüyor ama ben de kendisinin mesajini göremiyorum.
Kendi kendime dedim ki eger ben kendi mesajini görmeyen adamin kendisini görüyor ama kendi mesajini göremiyorsam; ben kendim bir problem mi yasiyorum yoksa kendiside kendi mesajini görmeyerek kendi kendine bir problem mi yasiyor?
Ama bu durumu kendisine sorsak, kendi mesajini kendi görmedigi gibi kendisinin disindaki insanlarin da kendi mesajini görmedigi gerçegini kendi kendine sorgulayarak buraya kendince bir mesaj yazacaktir.
Ben kendim de bu konuya kendimce katkida bulunacagim.

raven71
17 Temmuz 2012, 02:43
hala görmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

sorguladım "suçsuzum" :mrgreen:

Levsy
17 Temmuz 2012, 02:47
Tamam sen yırttın, coq'a 1 adet aspirin yazıyorum. Onu içip yatsın, yarın foruma baktığında senin mesajı şıp diye görecek :)

Alper_tim
17 Temmuz 2012, 02:54
hala görmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

sorguladım "suçsuzum" :mrgreen:
siz mesajınızı haber bölümündeki cehennem melekleri haberine yazmışsınız buraya değil :cat:

Levsy
17 Temmuz 2012, 02:56
Sevgili admin benden saatler sonra aynı konuyu açtı.
Her ikimizin konusu ana sayfada 1 saat kadar aynı anda göründüğü halde gene de farkedip benimkini silmedi veya kendi açtığı konu ile birleştirmedi.
Bütün suç onda aslında :)

raven71
17 Temmuz 2012, 03:05
siz mesajınızı haber bölümündeki cehennem melekleri haberine yazmışsınız buraya değil :cat:

:silent::pr:

Alper_tim
17 Temmuz 2012, 03:21
Sevgili admin benden saatler sonra aynı konuyu açtı.
Her ikimizin konusu ana sayfada 1 saat kadar aynı anda göründüğü halde gene de farkedip benimkini silmedi veya kendi açtığı konu ile birleştirmedi.
Bütün suç onda aslında :)
olur öyle arada napayım sileyim mi şimdi bu topiği:P

Levsy
17 Temmuz 2012, 12:09
sileyim mi şimdi bu topiği:P

Nasıl yani, "sevgili admin" dediğim halde mi? :silent:
Gerekiyorsa "sayın admin" de diyebilirim, konuyu korumak babında yani :)

ILDiablo
17 Temmuz 2012, 13:06

Bu ülkede kanun , hak , hukuk var diyosan aç tv'yi adam akıllı izle hocam biraz. Yada git bir ihaleye katıl. Bak bakalım kaç tane bmw'li , takım elbiseli adam yanına doluşup geliş sebebini soracak. Dünyayı döndüren çarklardan sadece biri bu adamlarda. Fuhuş , kaçakcılık , uyuşturu illa olacak. Ama özenmiyoda değilim bu oluşuma. Kriminal kısmına değil motosiklet kulübü kısmına. Birbirini kollayan 300 kişi ne demektir be abi?

raven71
17 Temmuz 2012, 13:10
Bu ülkede kanun , hak , hukuk var diyosan aç tv'yi adam akıllı izle hocam biraz. Yada git bir ihaleye katıl. Bak bakalım kaç tane bmw'li , takım elbiseli adam yanına doluşup geliş sebebini soracak. Dünyayı döndüren çarklardan sadece biri bu adamlarda. Fuhuş , kaçakcılık , uyuşturu illa olacak. Ama özenmiyoda değilim bu oluşuma. Kriminal kısmına değil motosiklet kulübü kısmına. Birbirini kollayan 300 kişi ne demektir be abi?

birbirini kollayan 300 kişi çok şeydir. mesela bu sitede ki üyeler birbirini kollasa iktidar oluruz:)

reis007
17 Temmuz 2012, 13:28
ben gördüğüm kadarını korurum :)

Barış Şuşut
17 Temmuz 2012, 13:39
Evet birbirlerini kolluyolar .. ama bu dayağın ağa babasını yemelerine engel teşkil etmiyor :)

GaCCaLL
17 Temmuz 2012, 14:30
Evet birbirlerini kolluyolar .. ama bu dayağın ağa babasını yemelerine engel teşkil etmiyor :)

şu konuyu biraz açsak da detaylandırsak? madem marmariste ikamet ediyorsunuz daha detaylı ilk elden bilgi öğrenebiliriz sanki?? :)

tigermbz
17 Temmuz 2012, 15:54
şu konuyu biraz açsak da detaylandırsak? madem marmariste ikamet ediyorsunuz daha detaylı ilk elden bilgi öğrenebiliriz sanki?? :)
barış abi tek dalmış aralarına

Barış Şuşut
17 Temmuz 2012, 18:30
olay greenhause barda çıkıyor ilk evvel kendi aralarında kapışıyolar güvenlik müdahele ediyor bunlarda güvenliğe saldırıyorlar. güvenlik yardım istiyor gelen yunuslar a da saldırılınca barlar sokağında kim var kim yok hallaç pamuğu gibi attılar. olay gecesi ben yoktum .. ertesi gün güya girip sokağı dağıtacaz demişler sokakta önlemini aldı :) ama tekne gezisine götürdüler ..

ZIPPIRMAN
17 Temmuz 2012, 20:33
olay greenhause barda çıkıyor ilk evvel kendi aralarında kapışıyolar güvenlik müdahele ediyor bunlarda güvenliğe saldırıyorlar. güvenlik yardım istiyor gelen yunuslar a da saldırılınca barlar sokağında kim var kim yok hallaç pamuğu gibi attılar. olay gecesi ben yoktum .. ertesi gün güya girip sokağı dağıtacaz demişler sokakta önlemini aldı :) ama tekne gezisine götürdüler ..
Birbirleri ile kapışmaları yüksek ihtimalle daha sonra olacaklar için zenim hazırlamak danışıklı döğüş dediklerinden olmalı.

adem80
17 Temmuz 2012, 21:53
öteki konuyada yazdım. Kaşınanı kaşırlar, gelecekleri varsa görecekleride var. Denize dökeriz, hiç farketmez. Adam gibi dursunlar, yoksa bikaç Türk onlara cennetide, cehennemide gösteriverir :cat:

ergün1968
17 Temmuz 2012, 22:06
Burası T.C. Başka memlekete benzemez,adam gibi takilirlarsa karlı çıkarlar

antilop_skul
17 Temmuz 2012, 22:14
melekmiş seytanmıs ınanmayın gormedınız seylere yahu . :thumright

dweios
19 Temmuz 2012, 19:25
ağır bir kriminal suç örgütü bunlar. Belki artık yoktur belki azalmıstır bilemiyorum ama tc'de döversin adamları tabi burası bizim memleket ama yurtdışında özellikle bir dönem herkese kan kusturdular. Tabi ki bir yerden desteklilerdir vs

SessizGezgin
20 Temmuz 2012, 00:25
türkiyeden üye olanlar felan var midir acaba merak ettim

nedenamaya
20 Temmuz 2012, 01:00
kemerle sırtlarına vururuz
Gelsinler

cbr1100 xx
20 Temmuz 2012, 01:35
olur öyle arada napayım sileyim mi şimdi bu topiği:P

silme yav daha ben yazacağım bekleyin.....lan bunların alayına hayabusa gider vallaha....tövbe tövbe mübarek günlerdeyiz.....

Thracian
20 Temmuz 2012, 01:55
Geçen sene Marmaris te olaya karışanlar Hell's Angels'ın Türkiye şubesinden diye biliyorum.Hell's Angels,Free Souls,Red Devils gibi normalde kendi ülkelerinde suç ile iç içe olan motorsiklet kluplerinin Türkiye şubelerinin üyeleri genelde varlıklı,sakin,suçla alakası olmayan,aklı başında insanlar.Geçen sene içkinin gazıyla biraz dağıtmışlar Hell's yeleklerini giydikleri içinde olay basına güzel malzeme olmuş.Türkiye'de durum böyle ama yurt dışında farklı özellikle Hell's in ana vatanı Amerika ve İngilterede.Orda ki klüp üyeleri geçiminini nerdeyse tamamını suç ile sağlayan çoğu sabıkalı,sırf motorsiklet satın almak,motorun bakımları ve benzin masrafları için adam öldüren,uyuşturucu satan,fuhuş sektörünü döndüren tipler.Dediğim gibi bütün bunları merkezinde motorsiklet olan yaşamlarını devam ettirmek için kafalarına göre yaşamak için yapıyorlar.Toplam üye sayıları 27 ülkede 2500 civarı.Büyük ihtimalle Hell's Angel en büyük uluslar arası suç örgütlerinin arasında.Yanlış anlamayın bu klüpleri savunmuyorum yada sempatizanı değilim sadece bilgi veriyorum.Tabii Türkiye'de pek arkaları ve destekleri olmadığından fazla olay çıkaracaklarını sanmıyorum.