PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karaktersiz bi arkadaş beni er 5 sahibi yaptı

pitoresk35
15 Temmuz 2012, 15:47
yaklaşık 3 hafta önce hyosung gt 250 için pazarlık yapıp anlaştığım adam. (adam dediğime bakmayın çevreye rahatsızlık vermemek için bu kelimeyi kullanıyorum) bir daha telefonlarıma cevap vermemeye başladı ve şehirdışına çıktığını ne zaman geleceğinin belli olmadığını soledi ama sıkıntılı kısımm şu ki: başka numarayla aradığımda birazda sesimi değiştirerek konuşunca telefonu açıp bana ikinci kez motoru sattı şuursuz:) sonra nasıl olduysa bişeklide denk geldi ve bugün bi arkadaşım vasıtasıyla 31000 km de 2005 model tertemiz bir er 5 sahibi oldumm nasip olursa pazartesi yada salı günü alım satımı yapıcaz çok mutluyum 5800 e anlaştık en kısa zamanda fotoğraflarını çekip koyacağım...

FatihC
15 Temmuz 2012, 15:55
hayırlı uğurlu olsun daha iyi olmuş bence

frantisec
15 Temmuz 2012, 15:56
yaklaşık 3 hafta önce hyosung gt 250 için pazarlık yapıp anlaştığım adam. (adam dediğime bakmayın çevreye rahatsızlık vermemek için bu kelimeyi kullanıyorum) bir daha telefonlarıma cevap vermemeye başladı ve şehirdışına çıktığını ne zaman geleceğinin belli olmadığını soledi ama sıkıntılı kısımm şu ki: başka numarayla aradığımda birazda sesimi değiştirerek konuşunca telefonu açıp bana ikinci kez motoru sattı şuursuz:) sonra nasıl olduysa bişeklide denk geldi ve bugün bi arkadaşım vasıtasıyla 31000 km de 2005 model tertemiz bir er 5 sahibi oldumm nasip olursa pazartesi yada salı günü alım satımı yapıcaz çok mutluyum 5800 e anlaştık en kısa zamanda fotoğraflarını çekip koyacağım...
Adam iyi yapmış işte.Kaliteli bir japona bineceksin.Yağına,suyuna bakacaksın taş gibi 500 lüğün tadına varacaksın.Kaliteli motor.O adama hakaret etme iyi bir zatmış :queen:. Hayırlı olsun.

pitoresk35
15 Temmuz 2012, 16:09
saolun arkadaşlar hayırlısı oldu inşallah az kalsın gt 250 sahibi oluyodum
gerçekten de iyi niyetle başlanan her işşin sonu hayır...

DARADEVİL24
15 Temmuz 2012, 16:28
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler:)

Plossive
15 Temmuz 2012, 16:34
İsabet olmuş, hayırlı olsun. Arkadaşların dediği gibi er 5 taş gibi motordur.

Asha
15 Temmuz 2012, 16:40
Er-5 Taş gibidirde , arka kampana , karbüratörlü oldugu için çok yakar denildi bana o yüzden bende vaz geçtim o makineden..
Eğer şu yakıt ve arka fren hakkında kullandıkça bana bilgi verirsen çok memnun olurum
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler :)

ERROR88
15 Temmuz 2012, 16:58
2005 tertemiz ilginç iyi bulmussun. Parçası bulunuyordu o modelin dimi kawa da parça zorda gerçi bulsakta alacak adam nerde km saat leri hep başka marka dikktimi çekti 600 tl mis

FatihC
15 Temmuz 2012, 17:04
3 hafta evvel 2006 model aldık arkadaşıma parça fiyatları biraz yüksek ama uzun ömürlü ve şehir içi kullanım için yakıtı da normal yüksek devirli kullanırsanız 5.5 LT düşük devirli kullanırsanız 3.5 LT civarı denendi bilginize.

Hava filtresi orjinal : 100TL (5000Km değişmen gerek)
Hava filtresi K&N : 190TL (Devamlı temizlenip kullanılabilen filtre)
Yağ filtresi Hifflo : 45TL
Arka fren balatası : 120TL (markalı balata)
Ön fren balatası : 50 - 75 - 100TL (markalı balata)

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/14603-kawasaki-er5-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-90.html

pitoresk35
15 Temmuz 2012, 17:10
Er-5 Taş gibidirde , arka kampana , karbüratörlü oldugu için çok yakar denildi bana o yüzden bende vaz geçtim o makineden..
Eğer şu yakıt ve arka fren hakkında kullandıkça bana bilgi verirsen çok memnun olurum

başlar babşlamaz gereken bilgileri sizinle paylaşıcam ...

frantisec
15 Temmuz 2012, 17:14
kullanan biri olarak,yakıt cok değil 20 tl ile 100 km yol gidiyor uzunda.Arka frende kampana.Motoru ön fren durdurur.Tecrübe yoksa abs fren olan bir motora binseniz faydasını görmezsiniz.(bunu tecrübesiz birisi için yadım size değil)

Arjantinli69
15 Temmuz 2012, 17:36
konu başlıgını mod arkadaşlara söyleyip degiştirmelisin bence,vatandaş sana çok güzel bir iyilik yapmış taş gibi motosiklet almana vesile olmuş.
hayırlı olsun sen üzmezsen kawa'yı O da seni üzmez uzun km ler boyu.çok yakmaz ama hakkını verir,parçaları 125 cc bir honda'ile aynı fiyat neredeyse.

mete_han
15 Temmuz 2012, 17:46
er5 güzel makinadır..mağrurve mütevazı..eleman seni niye oyaladı acaba...

hayırlı olsun...

F54
16 Temmuz 2012, 02:49
vaybe baksana adam sana çok büyük güzellik yapmış sende kızıyorsun ayıptır:sunny:
bende motor araştırırken bi bayandan motor alacaktık sakarya dışında diye alamadık fiyat 2600 dü neyse zaman geçti baktım fiyat 2300 e düştü sonra aradım eğer bana bu fiyata bıraksaydın seni 1 ay beklerdim dedim çok üzüldü:P

mali_181
16 Temmuz 2012, 02:59
hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin fotoğrafları merakla bekliyoruz

avciceyhan
16 Temmuz 2012, 03:17
hayırlı uğurlu olsun
her işte bir hayır vardır