PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç sürücülerine motosiklet eğitimi

izmir3535
11 Temmuz 2012, 15:36
türkiyede ehliyet alırken sürücülere motosikletinde trafikte bir araç olduğunu ve onun kaportası nın bedeni olduğunu anlatan sürücü kursu duymadım.veya raslamadım. belkide envarterlerinde böyle bir ders yok. halbuki bu eğitimi sürücülere verilmiş olsa trafikte sorun yaşamayız diye düşünüyorum. böyle bir ğitim var ise neden verilmiyor....teşekkürler

mehmet tufan
11 Temmuz 2012, 15:44
sürücü kurtlarında eğitim varmı ki?
ben rastlamadım da.

eray_uluyazı
11 Temmuz 2012, 15:58
ben sürücü kursuna bile gitmedim ki eğitimini alayım (A2 için). A2 belgesi için kursa gitmeye gerek yokmuş eğer B sınıfı ehliyete sahipseniz ve bisiklete binebiliyosanız...

pistolpitt
11 Temmuz 2012, 16:01
başlığı görünce böyle bir uygulama başladı sandım.

Tequ
11 Temmuz 2012, 16:48
Surucu kurslarında ilk once egitim verilmeye baslanması gerekiyor.Motosiklet egitimi bir sonraki adım

canerol
11 Temmuz 2012, 17:05
bizdede B var bizde eğitim görmedik fakat ben yolda giderken düşünüyorum çünkü motor kullanıyorum.onların eksiği motor kulanmayıp televizyonda motor kazalarını izleyip ..mk motoru bak adama vurdu demek araba sürücüsü suçlu olduğu halde

turkish39
11 Temmuz 2012, 20:13
Geçenlerde bizim burdaki pizza dağıtıcılarına bu eğitimi vermişlerdi ve bundan bahsetmişlerdi.Yerel gazetede okudum bende.Ama ne kadar yararı oldu bilmem.Pizzacılar SS kullanıyormuş gibi gazı kapatıp öğle geziyolar hala.Heralde şehir içinde gazı kökleyip nasıl kaza yapmazsınız eğitimi verilmiş.Burada şehiriçinde heryere yürüyerek bile 15 dakikada gidersiniz:)30 dak. içinde sipariş gelmezse para yok muhabbetinide uyguladıklarını sanmıyorum.Çünkü herzaman bi bahaneleri var:queen: