PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlginç bir girişim. FSM den motor taksi.

Sayfa : 1 [2]

ERROR88
11 Temmuz 2012, 21:36
Simdi manisaya mı gidelim

TATLIHIZ
11 Temmuz 2012, 21:38
Simdi manisaya mı gidelim

Neden olmasıın daha küçük yerlere illa istanbul ...Orada 700 Tl yetmeyen adama burada artar kenara bile koyabilir belki..

Anarchy
12 Temmuz 2012, 11:46
tayland'da üzerinde reflektörlü yelekler giyen motorcular var. sırtlarında numara yazıyor. taksi tutar gibi bir hareket yapıyorsunuz. adam duruyor. arkasına atlıyorsunuz, çok çok ucuza sizi istediğiniz yere götürüyor.

ygk
12 Temmuz 2012, 13:05
bence çok riskli kardeş yahu, ben sürücü olarak arkama tanımadığım birini almam. sonradan olaylar sertleşebilir

ÖzLeMKaYrA
12 Temmuz 2012, 13:37
Neden olmasıın daha küçük yerlere illa istanbul ...Orada 700 Tl yetmeyen adama burada artar kenara bile koyabilir belki..

İş var mı varsa gelelim bende küçük yerlerden yanayım... ancak herkez benim gibi düşünürse o zaman milet akın eder ve Manisa dolar taşar.... mesela...

cihan54
12 Temmuz 2012, 13:47
İş var mı varsa gelelim bende küçük yerlerden yanayım... ancak herkez benim gibi düşünürse o zaman milet akın eder ve Manisa dolar taşar.... mesela...

Manisa sadece bir örnekti :) mesela Balıkesir de öyle, Isparta da öyle, Sakarya da öyle. Hakeza, bunun gibi birçok şehir vardır.. :)