PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3. Balıkesir Erdek Motosiklet Festivali Başlıyor

Erhan Erdil
26 Haziran 2012, 12:45
3. Balıkesir 10 Riders Motosiklet Festivali, 29 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında, Erdek'in Çuğra mevkisindeki Orman Kampı'nda gerçekleştirilecek.

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, yaptığı açıklamada, Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği (10 Riders) tarafından organize edilen festivalin, hiçbir sorun yaşanmadan gerçekleştirilmesi için her türlü önlemi aldıklarını belirtti. Aysan, "Tüm motosiklet severleri, bu etkinliğe davet ediyoruz" dedi.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/545130_10150693628862280_682292279_9266212_4135502 16_n.jpg

gokseltoprak
26 Haziran 2012, 14:39
evet. yorumlari alalim var mi giden? :-)

10SuzAsLa
26 Haziran 2012, 23:28
Çalışıyor olduğum için gidemeyeceğim geçen sene hanlarda ki süperdi bu senede sorunsuz ve güzel geçer inşallah iyi eğlenceler gidenlere.

fat280
26 Haziran 2012, 23:57
ben inş. orada olacağım biraz uzak olcak ama olsun :)

yamyamaha
26 Haziran 2012, 23:57
ben katılamıyorum ama arkadaşları yolluyorum. bir çadır eksik olacak ama iki göbek fazla atarlar. :)

yaws düşündümde belki işten kaçar gelirim bakalım.

egelim 43
02 Temmuz 2012, 16:08
Biz gittik geldik bir tek kamp alanın çok dar olması haricinde her şey çok güzeldi :cat: organizasyonda emeği geçen herkese ve 10 riders'a sonsuz teşekkürler :rendeer:

Okurt
03 Temmuz 2012, 12:39
Arkadaşlar merhabalar, Balıkesir Bandırma'lıyım çok istediğim ve burnumun dibinde olmasına rağmen bu şenliğe katılamadım. Cumartesi günü anneanemiz rahatsızlanınca Bandırma devlet hastahanesine acil servisine kaldırdık. Biz dışarda hastamızı beklerken. Acil servise acılar içinde ağlamakta olan kafasından kaskı bile çıkarılmamış bir bayan sedye ile getirildi. Öğrendiğim kadarı ile hemen cerrahi müdahale yapıldı. O esnada motorsikletin asıl sürücüsü bayanın erkek arkadaşının vefat ettiğini duydum. Biz bir saate varmadan taburcu olunca konu hakkında başka bilgi sahibi olamadım. Tabi ben bu arkadaşların festival katılımcısı olup olmadığını veya festivaldeki diğer insanların tanıyıp tanımadığını çok merak ettim. Olayın akibetini ve konu hakkında bilgi sahibi olan insanlar olup olmadığını çok merak ettiğim için burada bunları yazma ihtiyacı duydum. Umarım o duyduğum o ölüm haberi bir yanlış anlamadır, kaza geçirmiş bayan arkadaşımızın sağlığı ve sıhhati yerindedir.