PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27 Haziranda Ayvalika Gitmeyi Planliyorum

hougras
21 Haziran 2012, 18:27
Evet arkadaslar, verdigim tarihte istanbul ayvalik arasinda yolculuk yapmayi planliyorum. Gelmek isteyenler buradan veya 0530 3641697 numarali telefondan bana ulasabilirler. Ismim Olgay.

Hayat(H)onda
25 Haziran 2012, 13:52
Keşke temmuz 21 gbi olsaydı :) :P bende akçaya gideceğim çünkü. Size sorum olucak önce gittiğiniz için. Almam gereken önlemler nelerdir? Yolculukla ilgili herhangi bir öneriniz var mı? Yenikapı - Bandırma Feribotunu mu yoksa Eskihisar - Yalova feribotunu mu kullanmalıyım? Teşekkür ederim. :)

engin_deniz
25 Haziran 2012, 13:56
29 olsaydı gelebilirdim :D kazasız belasız kardeşim

hougras
27 Haziran 2012, 04:03
29 olsaydı gelebilirdim :D kazasız belasız kardeşim

Kardeş 29'da olabilir. Sen yeterki geleceğim de beraber çıkarız yola

Tolme
27 Haziran 2012, 04:31
ben pazar günü oradaydım,yollar sıcaktan yer yer erimiş bazı bölümlerdede yol bakım çalışması var tek gidiş tek geliş şeklinde çalışıyor

Holocaust46
20 Temmuz 2012, 12:54
18 agustosta gidiyorum bende

Okurt
21 Temmuz 2012, 12:32
Kemalpaşa Susurluk bir iki yerde birkaç km.lik yol çalışması var yol tek şeritten akıyor. Aynı şekilde Susurluk Balıkesir arasında Demirkapı mevkiinde yol çalışması var trafiğin yoğun olduğu saatlerde bu noktalarda olursanız özellikle gidiş istikametinizde tıkanmalar yaşanıyor. Ama ramazan dolayısılığıyla trafiğin fazla olmayacağını tek şeritli yerlerde de akıcı olacağını zannediyorum.

Balıkesir sonrasında yaklaşık 30-40 km. lerde yol yapım çalışmasından dolayı tamamen asfaltsız, toprak, mıcır alanlar var buralarda dıkkatli olmak lazım. İyi yolculuklar.