PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir kaza haberi de Akhisar'dan

anaconda84
15 Haziran 2012, 13:49
haberin linki : http://www.akhisarhaber.com/news_detail.php?id=12386
adam 65 yaşında ve arkasında birde artçısı var ki kaza yaptıkları yer gece vakti motosikletler için tehlikeli bir yerdir diye bilirim.65 yaşına gelmişsin amcam daha senin motorda işin ne kendine acımıyorsan arkandakilere ve artçına acı bari. Allah'tan acil şifalar diliyorum her iki kazazedeyede.

Ap&ManLy
15 Haziran 2012, 14:07
haberin linki : http://www.akhisarhaber.com/news_detail.php?id=12386
adam 65 yaşında ve arkasında birde artçısı var ki kaza yaptıkları yer gece vakti motosikletler için tehlikeli bir yerdir diye bilirim.65 yaşına gelmişsin amcam daha senin motorda işin ne kendine acımıyorsan arkandakilere ve artçına acı bari. Allah'tan acil şifalar diliyorum her iki kazazedeyede.

''65 yaşına gelmişsin amcam daha senin motorda işin ne kendine acımıyorsan arkandakilere ve artçına acı bari.'' Bence çok yanlış düşünüyorsunuz.
Allah acil şifalar versin.

drsteel
15 Haziran 2012, 14:50
bu yorumu yazdığına inanmıyorum. burası motosiklet sitesi burda biz buna tutku diyoruz. senin mantığın şu mu yaş 50 ye butun insanlar huzurevine senin gibi gençler dışarıda mı? anlamadım. şunu unutuyorsun birgün sende yaşlanacaksın o yaşlarda olunca bu yaptığın yorumun hatasını anlarsın. motosikletin üzerine çıkınca direk risk alıyorsun. yol farketmez.

KAYA28
15 Haziran 2012, 14:54
benim kayın peder 60 yaşların ve çok güzel motorsiklet kullanıyor

adem80
15 Haziran 2012, 15:09
dedem 80 yaşında. Motordan inerken düştü.motorda üstüne düştü. Kalçası kırıldı. 6 ay falan oldu. Şimdi iyi. Platin var kalçada. Motoru tvs scoty pep. Arada biner gene. Motorun yaşımı olur yav?

ReiZzZ
15 Haziran 2012, 15:19
benim dedem 65 yaşında arabası var ama aksiyon olsun diye eşinide alıp motorla yaylaya çıkmaya çalışmış karısıda 120 kg kendisi 70 neyse eşşek meydanı denen bir yer var hem çok dik yokuş hemde viraj orayı çıkamayıp devrilmişler dedemin ayağı egzozda yanmıştı iyileşti çok şükür

mali_181
15 Haziran 2012, 15:19
Bence de yorumun çok yanlış motorun yaşı olmaz.Allah acil şifalar versin üzüldüm :(

Nicat
15 Haziran 2012, 15:22
Allah 65-imde 70-imde 75-imde 80-imde ... banada hala matorsiklet kullanmayı nasip etsin. yaralılarada Allahdan acil şifalar dilerim.

soa
15 Haziran 2012, 15:27
Motor aşktır tutkudur. yaşı olmaz Allah o yaşta bize de gezmeyi nasip etsin. Amcalara da Allah acil şifa versin

Tolga Can
15 Haziran 2012, 15:28
Herkesin dedesine geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.
Motora binmenin yaşı, cinsiyeti olmaz. Motoru bulan binsin :mrgreen:

K o r @ y
15 Haziran 2012, 15:31
arkadaşa çok yüklenmişsiniz yav :sunny: onun demek istediği , gecenin vakti yol karanlık kötü.. ee yaşın başında var , ne gerek var sürmeye demiş.. ama bi anda
motorcu ruhu akıllara gelmiş.. geçen forumda bi üniversite öğrencisi arabamı motor mu demiş , tüm site araba demiş.. neyse harbiden sanal kişilik burası.. ön yargılı olmayın arkadaşlar..

Barış Şuşut
15 Haziran 2012, 15:34
Allah rahmet eylesin. motorun yaşı olmaz .. elin ayağın tuttuğu sürece , aklın balii olduğu sürece binersin ...

Karlıyollar
15 Haziran 2012, 15:41
Motorun yaşı olmaz ama 65-70 civarı yaşlarda eğer bir hastalığı varsa kullanması iyi olmaz örnğin gözlerinin kararması baş dönmesi vb hastalıklar olursa kullanmak iyi değildir ama haricinde motorun yaşı olmaz :)

boyraz
15 Haziran 2012, 15:56
Geçmiş olsun.

Rahmetli eniştem yaşlılıktan rahat yürüyemediği, ayakları şiştiği için motor almıştı kendisine, kahveye filan gitmek için :)

TATLIHIZ
15 Haziran 2012, 22:24
Cok yaslılar binmemeli bence adem abinin dedigi gibi adem abi gecmiş olsun deden için o kazayı biz yapsaydık 5 güne gecerdi dedesinin 6 ayda gecmiş.Hemserim kaza yapmıs üzüldüm

adem80
15 Haziran 2012, 22:38
dedem gene biniyo :sunny: motor üstünde vefat edecek mübarek. Dedeme laf anlatmak, deveye hendek atlatmaktan zor :pr:

Arda_Karaca
15 Haziran 2012, 22:43
İnşallah hepimiz 65 yaşında motor sürdüğümüzü görebiliriz.

anaconda84
16 Haziran 2012, 14:51
arkadaşlar herkes beni eleştirmiş ama benim orada anlatmak istediğim 60 65 yaşlarındaki bir insanın refleksleri sizin benimki kadar iyi olmaz bir tehlike anında ne yapacağını hemen düşünemeyebilir neden herkes olaya tutku tarafından bakmış ki anlamadım motorun bir tutku olduğunu bende çok iyi biliyorum ki bende o tutkunlardan biriyim...

---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

bu yorumu yazdığına inanmıyorum. burası motosiklet sitesi burda biz buna tutku diyoruz. senin mantığın şu mu yaş 50 ye butun insanlar huzurevine senin gibi gençler dışarıda mı? anlamadım. şunu unutuyorsun birgün sende yaşlanacaksın o yaşlarda olunca bu yaptığın yorumun hatasını anlarsın. motosikletin üzerine çıkınca direk risk alıyorsun. yol farketmez.
yaş 50ye bütün insanlar huzur evine diye bişeyi kastetmedim. kişi kendinden bilir işi demişler. fikir neyse zikir de o dur...

feliçita
16 Haziran 2012, 14:57
Motor yerine''Motosiklet'' desek ne kadar manalı olacak arkadaşlar..