PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet klübüne ehliyetsiz üye olmuş?

Motors123
31 Mayıs 2012, 23:08
Merhaba bir arkadasım var ehliyeti yok daha 16 yasinda motorsiklet klubune uye olmus nasıl oluyor?

arca94
31 Mayıs 2012, 23:16
Kulüpte adamı (akrabası, arkadaşı) vardır. :mrgreen:

O da bi şey mi? Biz arkadaşla motosiklet kulübü kurduk;
Iron Tires M.C (https://www.facebook.com/pages/IRON-TIRES-MC/278367198863957)

Arkadaş ehliyetini yarın alacak. Tabi kurduğumuzda daha ehliyete kayıt bile yaptırmamıştı. Benim var mıydı, yoksa almama 1 hafta mı vardı tam hatırlamıyorum. :)
Ama motorla hiç çıkmadı tabi ehliyeti alana kadar.

Yarın hallolursa da cumartesi gezimizi yapacağız, gene ufak çaplı..

canerol
01 Haziran 2012, 00:10
arkadaşlar ehliyet ehliyet niye bu kadar takıyorsunuz kesin bir polemik konusu çıkacak ama hayırlsı:mrgreen: motorsikleti ehliyetmi kullanıyorrrr...ben hiç bir ehliyet kursunda motorsiklet veya araba sürmeyi öğreten görmedim...ehliyet sadece devletin nerden çarpsam diye baktığı şeydir.ehliyet almak için çarpıyor olmazsa ceza kesip çarpıyor ehliyet sadece ömür boyu başın ağırmasın diye alınıyor...bu kadar ehliyeti kötüledim ama benimde ehliyetim var ve full koruma ile dolaşıyorum

tr100a
01 Haziran 2012, 00:22
ehliyet motosiklet kullanırken gerekiyor forumlara üye olurken kimse sormuyor gerekte yok böyle bir kuralda yok

COQ
01 Haziran 2012, 00:34
Dunyanin hic bir yerinde hic bir kulup,
uye alirken ehliyet sormaz.Sorsaydi baya komik olurdu.
Yani garip bir durum yok ortada.

cbf 150
01 Haziran 2012, 00:39
sitedeki bütün motosiklet ehliyeti olmayanları atalım gitsinler geriye kalan 10- 15 kişiyle site çöker be yaw :queen:

erro
01 Haziran 2012, 00:49
şu siteye bi yaş sınır geldin arkadaş ya

cbf 150
01 Haziran 2012, 00:51
akıl yaşta değil baştadır bu arada yaşım 38 :cherry:

sapo
01 Haziran 2012, 04:23
klube uye olmak demek o klubun faaliyetlerine ilgi duymak gonul vermek demektir ehliyetle ne alakasi var ben onu anlayamadim.mesela burda motosiklet klubune uye olmak istersen git ol.sana ehliyetin varmi yada motosikletin varmi diye bir soru soran olmaz.atarsin imzayi olursun uye toplantilara gidersin istersen gorev verirler istemezsen pasif uye olarak devam edersin ..bunun gibi birsey yani.simdi ben motosiklet kullaniyorum diye bir otomobil klubune uye olamayacakmiyim ..yok bilader sen motora biniyon bizden degilsin mi diyecekler bana..

jonturka
01 Haziran 2012, 09:38
akıl yaşta değil baştadır bu arada yaşım 38 :cherry:

Akıl harbiden yaşta bence..Başta olan zekâdır :)

Felon
01 Haziran 2012, 09:50
Çoğu sormaz ama bazı küçük gruplar aralarına ehliyetsiz sürücü almazlar.Geziye çıkacakları zamanda evrağı eksik olanları almazlar mesela.Çünkü herhangi bir çevirmede arkadaşı yarı yolda bırakıp gezilerine devam etmek istemeyeceklerinden böyle bir uygulama yaparlar.Ama bu kulüpler zaten küçük olduğundan birbirlerini tanırlar ,o yüzden yola çıkmadan önce başkan memur gibi evrak kontrolü yapmaz yani:queen:
Belliki konuyu açan arkadaşta böyle birşeyden haberi varmış ,ehliyetsiz kulübe girince yadırgamış :)

KUVVETMİRA
01 Haziran 2012, 10:05
kulüp var kulüp var;

tdbt-sx5MDc

Motors123
01 Haziran 2012, 11:36
Bazılari anlayamamıs forum zannetmis forumdan bahsedilmiyor.Daha once kayit yaptirmadim bir motorsiklet klubune nereden bileyim ehliyet isteyende varmis bazilarida istemiyormus bu kadar sert cikismaniza luzum yoktu.

dovahhkin
01 Haziran 2012, 11:38
Bazılari anlayamamıs forum zannetmis forumdan bahsedilmiyor.Daha once kayit yaptirmadim bir motorsiklet klubune nereden bileyim ehliyet isteyende varmis bazilarida istemiyormus bu kadar sert cikismaniza luzum yoktu.

çok pardon reis :P

songiden
01 Haziran 2012, 16:50
klüp değil, kulüp... motorsiklet değil, motosiklet..

hadi kulüp kelimesi neyse de, bu forumda motorsiklet yazan olmasın bari!

Motors123
01 Haziran 2012, 17:50
klüp değil, kulüp... motorsiklet değil, motosiklet..

hadi kulüp kelimesi neyse de, bu forumda motorsiklet yazan olmasın bari!

kusura bakma aceleden oldu:)

motocycleboyreigns
01 Haziran 2012, 17:59
Bunların altında yahudi lobisi var hep.Şerefsizler

Motors123
01 Haziran 2012, 18:39

Anlamadım ne dediğinizi

arca94
01 Haziran 2012, 18:56

Amarikanın oyunları bunlar.. Amaç ne ? Küçük esnafı bitirmek..

acayüp
01 Haziran 2012, 19:13
cbf150 gelmissin 38 yasina hala 150 cc kullaniyorsun bide hic utanmadan bunu alenen yaziyorsun, bravo yani.
( bu konunun saptirani, saldirani, bel alti vurup kisisellestireni olmak istedim. Yoksa mt nin manasi neki) :)

illuminati komplosunu benden once kapmislar :)

arca94
01 Haziran 2012, 20:42
cbf150 gelmissin 38 yasina hala 150 cc kullaniyorsun bide hic utanmadan bunu alenen yaziyorsun, bravo yani.
( bu konunun saptirani, saldirani, bel alti vurup kisisellestireni olmak istedim. Yoksa mt nin manasi neki) :)

İlluminati geçmedi daha.. Yahudilerle, amarikalılar var şu an. Seve seve kullanabilirsin. :queen:

acayüp
01 Haziran 2012, 21:26
Yok o tigerin konusu. Gelir kafamizi kirar sonra neme lazim. :)

cbf 150
01 Haziran 2012, 23:30

yaw çok utanıyom aslında :joker: yaşım ilerliyor ama cc ilerlemiyor tam tersine geriliyor bu arada şimdiki motorum 125 cc bak dahada utanmaya başladım :queen:
bu arada sen 50 -60 yaşına gelince kaç cc kullanıcan acaba :cherry:

acayüp
01 Haziran 2012, 23:40
Yas iletledikce sayilar duser ama alinan zevk artar derler :p dogrumidur...

cbf 150
01 Haziran 2012, 23:54
Yas iletledikce sayilar duser ama alinan zevk artar derler :p dogrumidur...
merakmı ediyosun:rendeer:

acayüp
02 Haziran 2012, 01:16
Merak edicek birşey kalmadı 3-5 seneye görürüm bende :)

TaHoE
02 Haziran 2012, 02:36
peki ben bir şey sorabilirmiyim her yere yazıyorum umarım iyi bir cvp alabilirim
ehliyetimi yeni aldım sınava girerken 30 dk eğitim verdiler ve çıktım geçtim allah yardım ettti :)
şimdi ben iyi bir eğitim almak istiyorum hatta motor da aldım fakat iş yerimde garajda yatıyor bana eğitim verecek kişi yada kişileri tanıyormusunuz
sayın forum supervisor ve yetkililer helppppp
ben artık kullanmak istiyorum bana yardım edin :(((((((((