PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok büyük gafletim...

EaglePaw
29 Mayıs 2012, 23:25
arkadaşlar bugun motor satan bi dükkana girdim amacım sadece bilgi almaktı neyse sorumlu arkadaşlar hemen bak bu model tam senin tarzın, tam senin kullanma şekline göre, trafikte bu motorla asla takılmazsın falan filan dediler bende gaza gelip tamam abi dededim :queen::queen::queen: sorun şu ki ehliyetim yoktu ve tecrübem çok azdı sonra birden tel. çaldı motorsiklete adeta aşık olan bir büyügüm aradı bende durumu anlattım abim hemen geldi ve beni oradan hemen aldı götürdü ne oluyor demeden hemen anlatmaya başladı yaptıgımın yanlış oldugunu ve o an kafama dank etti ::tartis:: pişmanlıkla işyerime geri döndüm ve kendi kendime ilk ehliyetimi alacam sonra korumalarımı alıp gidecem motorsiklet bayisine...
Bide adamlar senetle çalışıyordu ve gayet uygun geldi yalnız sınırlı motor modeli vardı acaba geniş model yelpazesi olan kredi kartı kredi vs. istemeyen ist. içi nerede dükkan vardır:silent:
başınızı agrıttıysam affola şimdiden teşekkürler... Her Motor Geçince tren misali bakan çocuk...

kanmix_x
29 Mayıs 2012, 23:33
Her istediğin modeli vitrinde bulamayabilirsin ama sipariş verip 1 hafta içinde teslim alabilirsin istediğini :bounce:

EaglePaw
29 Mayıs 2012, 23:37
Her istediğin modeli vitrinde bulamayabilirsin ama sipariş verip 1 hafta içinde teslim alabilirsin istediğini :bounce: evet üstadım ama kredi çekemiyorum farklı bi borcum var baya uzun taksiti var ehliyete inş yarın mesaiden sonra yazılacam ehliyeti aldıktan sonra senetle filan motor satabilecek bi yer varmı acaba istanbulda onu daha çok merak ediyorum...

MuTLu.
31 Mayıs 2012, 00:53
Bisiklet aldım ben de motosiklet alamayınca, dağ tepe zıp zıp zıplıyoruz.