PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot trekker 1998 Model Scooter Bursa'da Tamir ettirmek istiyorum

kaganss
29 Mayıs 2012, 20:26
Arkadaşlar Merhaba...Bu benim ilk motorum.. Para ile almadım Tanıdığım ücretsiz olarak bana verdi...Motor 43bin Km de...6 ay çalışmamış bir motor...Bursa-Beşyolda bir tamirciye götürdüm...400 TL masrafı var dedi..çok diye başka tamirci aradım...200 TL ye yapan birisini buldum...oda motoru çalışır duruma getirdi o kadar...motor Aşırı ses yaptı mesela...nebileyim bir anda kalkış yapamadı vs.vs.vs. Şimdi yeni bir tamirci arıyorum...İşinin Ehli olan..Bursa'da bana önerebileceğiniz motorsiklet tamiri yapan yer varmı ?
ayrıca ben bu motosiklet ile uğraşayım mı? adam olur mu ? yoksa hiç uğraşma diyenler varmı ?

EverHarD*
29 Mayıs 2012, 20:34
usta vardır motoru motor yapan usta vardır motoru rezil eden.

birde scooterını veriyorsan paranı biraz olsun kısma.
bi mal var 100 tl bir mal var 200 tl ona göre düşün yaptır ;)

mehmet_gemli
29 Mayıs 2012, 20:37
Arkadaşım bende bursa'danım da Gemlik'ten bursa beşyolda bursa motor a gitmemişsindir inş. gitmeni kesinlikle de tavsiye etmem Gemlik tarafına gelebilirsen özdilek'in karşısında var Birol abi o sana gerekeni söyler diye düşünüyorum ama sen bursada araştır sonra karar verirsin.

Bado
29 Mayıs 2012, 21:31
Arkadaşlar Merhaba...Bu benim ilk motorum.. Para ile almadım Tanıdığım ücretsiz olarak bana verdi...Motor 43bin Km de...6 ay çalışmamış bir motor...Bursa-Beşyolda bir tamirciye götürdüm...400 TL masrafı var dedi..çok diye başka tamirci aradım...200 TL ye yapan birisini buldum...oda motoru çalışır duruma getirdi o kadar...motor Aşırı ses yaptı mesela...nebileyim bir anda kalkış yapamadı vs.vs.vs. Şimdi yeni bir tamirci arıyorum...İşinin Ehli olan..Bursa'da bana önerebileceğiniz motorsiklet tamiri yapan yer varmı ?
ayrıca ben bu motosiklet ile uğraşayım mı? adam olur mu ? yoksa hiç uğraşma diyenler varmı ?

Eger motora isindiysan bence ugras bende speedfight vardi ben 2 zamanli scooter hastasiyim sahsen, motor zorla kalkip ses yapiyorsa kesinlikle ya debriyaj sorunu vardir yada kayis makinasinida bi elden gecirmeni tavsiye ederim ben 2 zamanli makinalarin asigiyim :joker: bence su an hala hazirda 2 zamanli scooter yerine gecicek motor tanimiyorum saygilar ruhsat borc harc sorunun yoksa guzel bi elden gecir seni uzmez birdaha bide iyi bi usta bulmani tavsiye ederim eski ustalari sec ozellikle onlar iyi anlar 2 zamanlidan. :cat: