PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik polisinin şok olduğu an :))

Sayfa : [1] 2

kim
20 Mayıs 2012, 19:42
Mecidiyeköyde tam köprü yoluna girmiştimki motosikletletlere uygulama olduğunu gördüm ve yavaşladım benide durdurdular, her şeyim tam olduğu için rahatım tabiki, neyse tam yanaşmıştımki bir anda gözler üzerime çevrildi ilk önce anlam veremedim tabi :)))

http://img85.imageshack.us/img85/3291/snapshot20120520004130.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/6447/snapshot20120520004052.jpg

Gerisini videoadan izleyelelim:) ,aramızda geçen konuşma aynen şöyle belki videodan anlaşılmayabilir.

Polis: Bu ne kardeşim ? (gayet babacan )
Ben: Yol kamerası abi güvenlik kamerası
Polis: Birinimi takip ediyorsun yoksa ?
Ben: Hayır yolu kaydediyorum
Polis: Gazeteciimisin ?
Ben: Hayır
Polis:ee ne olcaka sonra ?
Ben: arabalarda bile zorunlu olacak yakında bende taktım
Polis: Kaça maloldu bu sana
Ben: 90 tl civarında
Polis: e napıcan çekip
Ben : Sıkıştıranları kaza vs durumunda delil olsun diye kaydediyorum, kuralları ihlal edip trafiği ve bizi tehlikeye atanları görüntülerle ihbar ediyorum.
Polis: Valla bravo T.C. devletinin üzerindesin ( elimi sıkıyor) :))
Ben : Est.
Polis : evraklarıma öylesine bakıp beni gönderiyor giderkende valla bravo deyip durdu,umarım rastlaşırız yolda tekrar demeyide ihmal etmedi :))

cCI041917nw

glock
20 Mayıs 2012, 19:49
güzel düşünce :) bravo :cat:

quezzap
20 Mayıs 2012, 19:50
Bune kardeşim ? derken sanki çok büyük bir ayıp yapmıssın gibi dedi :) Süpermiş :)

lonelyboy
20 Mayıs 2012, 19:50
Valla Bravo... :)

osmanba
20 Mayıs 2012, 19:58
Demekki gariban sayende kameranın ne olduğunu da öğrendi. Hiçbirşey beceremiyorsa birkaç adet dizi izlesin bu tarz konulara yabancı kalmaz bari.:)

TATLIHIZ
20 Mayıs 2012, 20:00
Baya komikmiş gercektenn :)

beyazit60
20 Mayıs 2012, 20:01
Trafikte makas atıp internette paylaşıyorum diyecek hali yok ya :mrgreen:

yaşar35
20 Mayıs 2012, 20:03
helal kardeşime:cat:sevabına kameranız hakında biraz bilgi alsam.kaç dk kayıt yapar,nasıldır,nerde buluruz gibi:)

Sepetçioğlu
20 Mayıs 2012, 20:04
Süpermiş :cat:

kim
20 Mayıs 2012, 20:07
helal kardeşime:cat:sevabına kameranız hakında biraz bilgi alsam.kaç dk kayıt yapar,nasıldır,nerde buluruz gibi:)

Kamera oldukça güzel HD dahil 3 kayıt sistemi var ,çakmakla çalışıyor 32 gb hafıza kartı destekliyor,lcd ekranı var, harekete duyarlı kayıt vs.yeni aldım bende reklam olmasın özelden yazayım birazdan linkini arkadaşım

rapidhacker5
20 Mayıs 2012, 20:10
kameradan almak istiyorum nasil alabiliriz hocam?

ozrace
20 Mayıs 2012, 20:29
Mecidiyeköyde tam köprü yoluna girmiştimki motosikletletlere uygulama olduğunu gördüm ve yavaşladım benide durdurdular, her şeyim tam olduğu için rahatım tabiki, neyse tam yanaşmıştımki bir anda gözler üzerime çevrildi ilk önce anlam veremedim tabi :)))

http://img85.imageshack.us/img85/3291/snapshot20120520004130.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/6447/snapshot20120520004052.jpg

Gerisini videoadan izleyelelim:) ,aramızda geçen konuşma aynen şöyle belki videodan anlaşılmayabilir.

Polis: Bu ne kardeşim ? (gayet babacan )
Ben: Yol kamerası abi güvenlik kamerası
Polis: Birinimi takip ediyorsun yoksa ?
Ben: Hayır yolu kaydediyorum
Polis: Gazeteciimisin ?
Ben: Hayır
Polis:ee ne olcaka sonra ?
Ben: arabalarda bile zorunlu olacak yakında bende taktım
Polis: Kaça maloldu bu sana
Ben: 90 tl civarında
Polis: e napıcan çekip
Ben : Sıkıştıranları kaza vs durumunda delil olsun diye kaydediyorum, kuralları ihlal edip trafiği ve bizi tehlikeye atanları görüntülerle ihbar ediyorum.
Polis: Valla bravo T.C. devletinin üzerindesin ( elimi sıkıyor) :))
Ben : Est.
Polis : evraklarıma öylesine bakıp beni gönderiyor giderkende valla bravo deyip durdu,umarım rastlaşırız yolda tekrar demeyide ihmal etmedi :))

cCI041917nw

benide reklam etmişsin dostum.ilk resimdeki str ve üzerindeki mavi mont ve kask'lı olan benim :queen: bu kamera iyi düşünce bitanede arkaya koymak lazım :cat: bu arada nereden temin ettin???

TATLIHIZ
20 Mayıs 2012, 20:30
benide reklam etmişsin dostum.ilk resimdeki str ve üzerindeki mavi mont ve kask'lı olan benim :queen: bu kamera iyi düşünce bitanede arkaya koymak lazım :cat: bu arada nereden temin ettin???

Hahaa :) sende bakıyorsun saskın saskınnn :)

ozrace
20 Mayıs 2012, 20:34
Hahaa :) sende bakıyorsun saskın saskınnn :)

yanımdan geçtiği için doğal olarak baktım şaşkınlıkla ilgisi yok :P

yaşar35
20 Mayıs 2012, 20:38
Kamera oldukça güzel HD dahil 3 kayıt sistemi var ,çakmakla çalışıyor 32 gb hafıza kartı destekliyor,lcd ekranı var, harekete duyarlı kayıt vs.yeni aldım bende reklam olmasın özelden yazayım birazdan linkini arkadaşımiyisimi linki buraya yazın müşteri çok:queen:

rapidhacker5
20 Mayıs 2012, 20:47
arkadasim bir linki atar misin acaba?

kim
20 Mayıs 2012, 20:49
yanımdan geçtiği için doğal olarak baktım şaşkınlıkla ilgisi yok :P

:)) güzel tesadüf olmuş :))

metci
20 Mayıs 2012, 21:12
Güzel diyalog olmuş :mrgreen:

serkanunal
20 Mayıs 2012, 21:28
Reklam olsun yolla linki bizde alalım kameradan

Hedef_Turan
20 Mayıs 2012, 21:31
Polis: Bu ne? Kardeşim
Sürücü: Abi Kame....!!!!
Polis: Çek motoru kenara alın bunu kamerayıda sökün ne yapıyormuş bakalım bu:cherry:

(Bu diyalogdaki detaylar hayal ürünü olup gerçeklikle alakası bulunmamaktadır.:queen:)

kim
20 Mayıs 2012, 21:34
İSTEYENE PM ATIYORUM SIKINTI YOK :))

Reklam olsun yolla linki bizde alalım kameradan

Hedef_Turan
20 Mayıs 2012, 21:39
İSTEYENE PM ATIYORUM SIKINTI YOK :))

Bende baksam iyi olur şu sıralar kamera arayışı içerisindeyim :cat:

gugukk
20 Mayıs 2012, 21:56
şu linki banada gönderirmisin bende bakayım

rapidhacker5
20 Mayıs 2012, 22:01
cakmaklik gerekiyormus ya cbr de nereye yaptirabilirim cakmakligi?

my91
20 Mayıs 2012, 22:02
Ben de bakabilirmiyim linke mümkünse :mrgreen:

gugukk
20 Mayıs 2012, 22:04
şu linki verinde buradan bakalım

c3nk
20 Mayıs 2012, 22:05
umarım ilerleyen zamanlarda bu kamera işi biz motorcularda yaygınlaşır, haklı olupta haksız çıktığımız kazalarda keşke kamera olsaydı diyoruz.

avciceyhan
20 Mayıs 2012, 22:05
banada atarmısın linki iyi fiyat görüntüde gayet tatmin edici

burdurlu1985
20 Mayıs 2012, 22:07
Heyt be diyecek kalmamiski
bravodan baska

kim
20 Mayıs 2012, 22:14
Reklam gibi olmasın arkadaşlar çok soran olduğu için genel bir açıklama yapayım

Kamera HD kayıt yapıyor,
LCD ekranı var bu sayede nereyi çektiğinizi görebiliyıorsunuz
Balık gözü yani normal kameralar gibi değil sağ sol kör noktaları görüyor
resim çekebiliyor,
gece görüşü mevcut,
hafıza kartına kayıt yapıyor,
eğer çakmağı kontağa bağlarsanız kontağı çevirir çevirmez kayda başlıyor ,isterseniz durdurabiliyorsunuz
enerjiyi çakmaktan alıyor çakmağı herhangi bir elektrikçiden alıp kendiniz bağlayabilirsiniz direk aküden aldım ben,isteyene yardımcı olurum
vantuzu var çok güçlü cam mika gibi yerlere yapışıyor,
birde aktif ettiğinizde harekete duyarlı kayıt yapıyor yani siz durunca kayıt duruyor siz gidince başlıyor böylece gereksiz hafıza dolmuyor
32 gb ye kadar sd kart destekliyor
tarih saat var isterseniz kapanabiliyor
tek olumsuz yanı araç için olduğundan vidalama yeri ters oda küçük bir operasyonla halledilebiliyor.

aklıma gelenler bunlar ....

Mengu16
20 Mayıs 2012, 22:23
Bana da bir link lütfen :)

kendimi bi an mp3 paylaşım forumunda gibi hissettim :D

rapidhacker5
20 Mayıs 2012, 22:25
Reklam gibi olmasın arkadaşlar çok soran olduğu için genel bir açıklama yapayım

Kamera HD kayıt yapıyor,
LCD ekranı var bu sayede nereyi çektiğinizi görebiliyıorsunuz
Balık gözü yani normal kameralar gibi değil sağ sol kör noktaları görüyor
resim çekebiliyor,
gece görüşü mevcut,
hafıza kartına kayıt yapıyor,
eğer çakmağı kontağa bağlarsanız kontağı çevirir çevirmez kayda başlıyor ,isterseniz durdurabiliyorsunuz
enerjiyi çakmaktan alıyor çakmağı herhangi bir elektrikçiden alıp kendiniz bağlayabilirsiniz direk aküden aldım ben,isteyene yardımcı olurum
vantuzu var çok güçlü cam mika gibi yerlere yapışıyor,
birde aktif ettiğinizde harekete duyarlı kayıt yapıyor yani siz durunca kayıt duruyor siz gidince başlıyor böylece gereksiz hafıza dolmuyor
32 gb ye kadar sd kart destekliyor
tarih saat var isterseniz kapanabiliyor
tek olumsuz yanı araç için olduğundan vidalama yeri ters oda küçük bir operasyonla halledilebiliyor.

aklıma gelenler bunlar ....

nasil bir operasyon? Yani ben bunu alsam baglasam akume depoma vakumlasam olmaz mi nereyi vidalayacagim?

gugukk
20 Mayıs 2012, 22:34
bu ürünü nereye monte ettiniz? bu arabalar için ama motorada bir şekilde monte edilebilir

kim
20 Mayıs 2012, 22:40
vantuzu var çok güçlü cam mika gibi yerlere yapışıyor, ön cam mesela

rapidhacker5
20 Mayıs 2012, 22:41
vantuzu var çok güçlü cam mika gibi yerlere yapışıyor, ön cam mesela

hocam pm e me bir cevap atsan sıktım ama biliyorumm cok lazim alanyada apaci cok cekip emniyete gonderecegim de

kim
20 Mayıs 2012, 22:46
hocam pm e me bir cevap atsan sıktım ama biliyorumm cok lazim alanyada apaci cok cekip emniyete gonderecegim de

dostum kaç pm attım sana sadece bir oto elektrikçiden çakmak alacaksın ve iki kabloyla uygun yerden geçirerek yine uygun bir yere tutturacaksın zaten kendi pilide var ister şarj et kullan(sıradan nokia pili içinden çıkıyor ),yapamıyorsan elektrikçi yapar sana, vantuzu da ön cama yapıştır kaydetmeye başla

rapidhacker5
20 Mayıs 2012, 22:50
dostum kaç pm attım sana sadece bir oto elektrikçiden çakmak alacaksın ve iki kabloyla uygun yerden geçirerek yine uygun bir yere tutturacaksın zaten kendi pilide var ister şarj et kullan(sıradan nokia pili içinden çıkıyor ),yapamıyorsan elektrikçi yapar sana, vantuzu da ön cama yapıştır kaydetmeye başla

hocam honda bayiine gitsem delmeden takarlar mi su gelmeyecek yere ? Ya da su gelse ne olur?

tolgada
20 Mayıs 2012, 23:07
Harun merhaba kameranın linkini gönderirmisin sağol..

hsn01
20 Mayıs 2012, 23:09
İlginç diyalog olmuş gerçekten.. Size zahmet bana da pm atarsanız minnettar olurum.. Sağlıcakla , keyifli sürüşler .

erimozel
20 Mayıs 2012, 23:22
Lütfen bana da Pm atın ben de modelini merak ettim, çakmaklığım mevcut kamerayı da en yakın zamanda almak istiyorum.

rapidhacker5
20 Mayıs 2012, 23:23
Lütfen bana da Pm atın ben de modelini merak ettim, çakmaklığım mevcut kamerayı da en yakın zamanda almak istiyorum.

cakmakligi nasil monte ettin hocam motorun nedir?yikarken napiyorsun?

KRAL1146
20 Mayıs 2012, 23:24
pm at lütfen linki

audioslave
20 Mayıs 2012, 23:28
Dostum bu kayıt bugun müydü yoksa 2 ay kadar evvel uygulama yapıyorlardı köprüden kaçak geçenler için ozaman mıydı?

kim
20 Mayıs 2012, 23:29
Dostum bu kayıt bugun müydü yoksa 2 ay kadar evvel uygulama yapıyorlardı köprüden kaçak geçenler için ozaman mıydı?

yok dün 19 mayısda idi

gokayugur
20 Mayıs 2012, 23:31
Bir linkde ben alabiir miyim?

viper17
20 Mayıs 2012, 23:34
Bende pm alabilirmiyim

GP500-1st
20 Mayıs 2012, 23:37
Reklami olmaz 90 tl lik kameranın.

Action ve keyif için alan GoPro HD alır.

Bunu alan güvenlik için alır birinlerine faydası dokunur...ver linki rahat ol bizbizeyiz:P

aparat
20 Mayıs 2012, 23:40
Harun, ortaya karışık bir link :cherry:

audioslave
20 Mayıs 2012, 23:41
yok dün 19 mayısda idi
19 mayıs'ta ne kontrolü ya çok ilginç bende cumartesi günü saat 13.00-13.30 civarı tam o noktadan devam edip anadolu tarafına geçmiştim,bi allahın kulu polis yoktu.Neyse:)

Mondi_Zc150
20 Mayıs 2012, 23:42
banada mesaj atarsan sevinirim ..

teşekürler ..