PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezonun ilk sopasını attım.Camiaya hayırlı olsun

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

cbr125races
29 Nisan 2012, 11:51
200. mesajda zıppırman abiyi kutluorum yazılanların hepsini okumadım ama bazıları karşıdaki insanda silahlı veya bıçak taşıyan bi insan olabilir demiş. bence kavga etmeye karar verdiğimiz o 1snlik anda karşımızdakini tartıyoruz ve ona göre kavga ediyoruz veya geri çekiliyoruz.

yasdal
29 Nisan 2012, 12:05
10 sayfa olmuş yorumlar. Konuşmalar hep Gürol Bey'in diğer adamı dövebileceği olası ihtimali üzerine kurulmuş. Şayet motosikleti kullanan bayan bir üyemiz olsaydı aynı şeyi mi yazacaktınız merak ediyorum. En doğrusu eline kaskı alıp adamın üstüne yürümek diyen arkadaşlar için soruyorum. Hemen işler değişiyor değil mi. Aslında 1,90 lık bir adam da olsanız diğer şöför cebinden küçücük bir silah çıkardığında o bayan sürücüden bir farkınız kalmaz. Bir anda 100 kg lık cüsseniz 10 gr. lık kurşun karşısında aciz kalıverir. Öfke ile kalkarken nasıl oturacağınızı da hesabedin lütfen. Evde sizi bekleyen eşinizi, kızınızı, ananızı, babanızı getirin gözünüzün önüne. 10 sn. sayıp öyle inin aracınızdan. O anda kendinizi daha fazla tehlikeye atmayın.

not: Çok da içinize dert olursa aracın plakasını alıp planlı programlı intikam yöntemlerine baş vurabilirsiniz. :)
bkz.. http://www.itusozluk.com/image/dexter_181.jpg

beyazit60
29 Nisan 2012, 12:17
ağa iyi yapmışsın eline sağlık da şimdi o adam bütün motorculara düşman gözüyle bakacak ilk gördüğü motorluyu arabayla altına almaz inşallah

motorsaykıl
29 Nisan 2012, 12:30
Biber gazı sorunu çözer.

brds
29 Nisan 2012, 12:31
bakış açısı meselesi...bizler ah şu dolmuşcular taksiciler yokmu alayının.....diye söyleniyoruz...onlarda ah şu motorlu p.ç kuruları yokmu diye
söyleniyor...en çok trafik ihlalini de motorcular yapıyor...bunuda göz ardı etmemek gerek...söz meclisten dışarı tabii...

KUVVETMİRA
10 Mayıs 2012, 12:26
adam bize onu bunu çekseydi ne olurduyu merak etmeyin,
sanırım o neler olabileceğini çok iyi gördü ve sopayı yedi oturdu aşağıya
bu arada sizce ben boşmuyum?
öyleya Türkiye de yaşıyoruzya
bende onlardan biri olabilirmiyim?
öyleya 5-6 kişinin olduğu yere adamın biri geliyor basıyor şamarı,acaba o adamda dolu olabilirmi?
Saglıcakla ..

hadiseye bak;
yaşı olgunlaşmış zıppır hoca neredeyse kaza yapacaktık diye "abi görmedim" diyen muavine kafa göz dalıyor. olayı ballandıra ballandıra anlatırken onca adamın içine dalarken boş olmadığını, silahlı olduğunu ima ediyor, olayı okuyanlar tebrik için sıraya giriyor, üslubu eleştiren bi avuç adama ağzının payı veriliyor, 146 facebook beğenisi alıyor.
işte bu memlekette şikayet ettiğimiz ve suçu başkasının üzerine attığımız herşeyin mesulü olan davranış şekli.
açıkça medeniyet düşmanlığı.
yobazlığın dik alası.

tigermbz
10 Mayıs 2012, 12:49
ready? fight!!!!1111!!!bir!one

Lucas
10 Mayıs 2012, 13:08

I am ready, but this forum not ready :)
Seviyorum bu forumu be, taygırı da seviyorum, kuvvetmacınını da seviyorum, Zıppır amcami da seviyorum. Zıtlasıp yapilan tartismalari da seviyorum. Kisaca hepinizle yasak iliskiye girebilirim :p

bektanist
10 Mayıs 2012, 13:27
eline sağlık ama komikde araç küçük üstündekinide küçük sanıyorlar :)

özcan1980
10 Mayıs 2012, 13:56
I am ready, but this forum not ready :)
Seviyorum bu forumu be, taygırı da seviyorum, kuvvetmacınını da seviyorum, Zıppır amcami da seviyorum. Zıtlasıp yapilan tartismalari da seviyorum. Kisaca hepinizle yasak iliskiye girebilirim :p

Lucas' ın evini bilen varsa gidip bi bakıversin, tüp açık kalmış sanırım :queen:

besikcioglu
10 Mayıs 2012, 13:58
gercekten bir alemsiniz insan sopayla uslanmaz bu gibi vakalarda polisde gorevini yapip yuklu bir ceza yazsa aynasını sagını solunu öyle bir kontrol ederki dersiniz bu yüz yıllık motorcu.

veysiemrah
10 Mayıs 2012, 14:17
Haklıymış, haksızmış, iyi yapmış ya da yapmamış fikirler ortada ama şu bir gerçek ki yaşamadan anlamak zordur. Gerçi henüz motor kullanmaya başlamadım o anki psikolojim nasıl olurdu bilemem ama dövmek yerine " bi düşün bakalım senin arabanın altında ölseydim ne hissederdin." eminim bilinçaltı onu dayaktan daha iyi uyarırdı. Herşeye rağmen o anki psikoloji mantıklı düşünmeye engel olabilir. Gerçi şöyle bir tezim de var tüm motorcular her hata yapanı haşlasa şahinciler gibi korkulan ekibe dahil olabiliriz :D

besikcioglu
10 Mayıs 2012, 14:17
gecenlerde bende bir motorcuyu dovecektim ama olay degisti cok kızdım. ben arabayla gıdıyorum adapazarına dogru 2 zibidi önümde bi hareketler falan dusecek önüme gecmek istedim yol vermez suratıde sevmem ama neyapcan sagdan önüne gecip durdurdum onlar 2 kisi kafada kask yok ehliyet sordum sen polismisin dedi daha cok kızdım motorlu polis arkadaşlar var aradım motorun anahtarınıda aldım arkadşlar 1 ekip yonlendirdi geldiler iyi bi ceza ehliyette yok tabi motor baglandı. arkadaşlar motorun şakası yok 100 luk de 1000 lıkte aynı yolda duzgün gidelim tabi sözüm herkeze degil.

anamur.spor
10 Mayıs 2012, 14:32
Bazen diyorum tiger ile Kuvvet aynı adamlar mı diye? Arkadaş bu kadar mı rastlantı olur, biri konuya yorum yazdıysa bir mesaj ardından diğeri yazıyor.

tigermbz
10 Mayıs 2012, 14:36
alakası yok
ben bired pitin samsın şubesiyim, o rakinin çinçin şubesi :P

Şeyh Şamil
10 Mayıs 2012, 14:37
hadiseye bak;
yaşı olgunlaşmış zıppır hoca neredeyse kaza yapacaktık diye "abi görmedim" diyen muavine kafa göz dalıyor.
olayı ballandıra ballandıra anlatırken onca adamın içine dalarken boş olmadığını, silahlı olduğunu ima ediyor,
olayı okuyanlar tebrik için sıraya giriyor, üslubu eleştiren bi avuç adama ağzının payı veriliyor, 146 facebook beğenisi alıyor.
işte bu memlekette şikayet ettiğimiz ve suçu başkasının üzerine attığımız herşeyin mesulü olan davranış şekli.
yobazlığın dik alası.

Kuvvetmira;
Üstte,146 beğeni alıyor !.. bölümü hariç, diğer yazdıklarına tamamen katılıyorum..
Yazının içeriği 146 beğeni almamıştır.

Çünkü;

Diğer yazı ile paylaşımda bulunanların da aldıkları '' beğeni ''
genel toplama, kümülatif olarak yansımakta ve total rakkamı oluşturmaktadır..

Örnek; Senin üstte yazdıkların nedeniyle, '' sağ alt köşedeki like ''
butonuna tıkladığımda beğeni sayısı 1 adet artmıştır..

Şu saat itibari ile, benzer ve/veya farklı görüşlerin beğeni adedi toplamı 151 olup
bunun sadece 45 adedi ilk yazı başlığı içeriği bahse konuyu beğenenlerin
sayısını ifade etmektedir..

Bir elin parmağı kadar da olsa, mesul davranış sergileyenler mevcuttur.
Bu nedenle gönlünü rahat tut, tekerin düz bassın..:king:

ZIPPIRMAN
10 Mayıs 2012, 15:39
hadiseye bak;
yaşı olgunlaşmış zıppır hoca neredeyse kaza yapacaktık diye "abi görmedim" diyen muavine kafa göz dalıyor. olayı ballandıra ballandıra anlatırken onca adamın içine dalarken boş olmadığını, silahlı olduğunu ima ediyor, olayı okuyanlar tebrik için sıraya giriyor, üslubu eleştiren bi avuç adama ağzının payı veriliyor, 146 facebook beğenisi alıyor.
yobazlığın dik alası.

Öncelikle hoşgeldin küfürbazım fatih im
yazılanları iyi okuyabilirsen benim silahlı olduğum değil,karşıtarafın hangi gözle gördüğünü ben ima ettim ona göre ben boşmuyum?
sopa yiyen adamda muavin çocuk falan değil enaz senin kadar sözüm ona olgundu
selametle

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

savaşla işimiz olmaz Mustafa kardeş
ama düşmanın bile akıllısı efendisi olsun isterim,enazından biraz okumuşu kültürlüsü olsun yahu..
seni daha sonra göremedim umarım herşey iyidir?

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:37 ----------

Kuvvetmira;
Üstte,146 beğeni alıyor !.. bölümü hariç, diğer yazdıklarına tamamen katılıyorum..
Yazının içeriği 146 beğeni almamıştır.

Çünkü;

Diğer yazı ile paylaşımda bulunanların da aldıkları '' beğeni ''
genel toplama, kümülatif olarak yansımakta ve total rakkamı oluşturmaktadır..

Örnek; Senin üstte yazdıkların nedeniyle, '' sağ alt köşedeki like ''
butonuna tıkladığımda beğeni sayısı 1 adet artmıştır..

Şu saat itibari ile, benzer ve/veya farklı görüşlerin beğeni adedi toplamı 151 olup
bunun sadece 45 adedi ilk yazı başlığı içeriği bahse konuyu beğenenlerin
sayısını ifade etmektedir..

Bir elin parmağı kadar da olsa, mesul davranış sergileyenler mevcuttur.
Bu nedenle gönlünü rahat tut, tekerin düz bassın..:king:

Sen neyin peşindesin onu hiç anlamadımya arkadaşım
çokta tın))
beğenilse neee beğenilmese neee
oylarla adam olmadıkki biz
öyle olsa BOŞ bakan olurduk ülkeye.

halis
10 Mayıs 2012, 15:50
Bazen diyorum tiger ile Kuvvet aynı adamlar mı diye? Arkadaş bu kadar mı rastlantı olur, biri konuya yorum yazdıysa bir mesaj ardından diğeri yazıyor.
ben ikisininde ayrı insan oldugunu ve ayrı ayrı kişiler oldugunu biliyorum şahitlikte yaparım..

tigermbz
10 Mayıs 2012, 15:59
savaşla işimiz olmaz Mustafa kardeş
ama düşmanın bile akıllısı efendisi olsun isterim,enazından biraz okumuşu kültürlüsü olsun yahu..
seni daha sonra göremedim umarım herşey iyidir?

aynı durumda ben bir şey yapmazdım açıkçası, velev ki kutsalıma küfür etmemiş ve sonradan özür dilemiş olsun
trafikteki kavgaların bir çoğu sebepsiz yere çıkıyor
biraz tahammülsüz mü olmuşuz ne :wiinkk:
burada da dikkatimi çekiyor, söyle yaptım böyle yapasım geldi gibisinden mesajlar
ben de defalarca yaşadım bunları, karşımdaki hatalıysa şöyle bir bakıyorum yüzüne, ağır konuşmuyorum, belki kastı yoktur diye.
"kusura bakma" ifadesini sözlü veya yazılı gördüğüm zaman bir şey olmamış gibi yoluma devam ediyorum, ağzımı bile açmıyorum, gerek yok
yalnız 2 kişiye kenara çek işareti yaptım çekmediler, üstelemedim yine de
bir kere de yumruk yedim direk, 2 kişiydiler, haplanmıştılar sanırım, karşılığı oldu tabi

eviriting okey bu arada :cat:

KUVVETMİRA
10 Mayıs 2012, 16:11
Öncelikle hoşgeldin küfürbazım fatih im
yazılanları iyi okuyabilirsen benim silahlı olduğum değil,karşıtarafın hangi gözle gördüğünü ben ima ettim ona göre ben boşmuyum?
sopa yiyen adamda muavin çocuk falan değil enaz senin kadar sözüm ona olgundu
selametle

"sözümona olgunluk"ta yaşın ve aman diyene kafa göz dalan vicdanın itibariyle kendini ispatlamış birisin zıppır.
sopa atmakla övünürken "dolu" olduğunu açıkça ima etmişsin;
bakınız;

adam bize onu bunu çekseydi ne olurduyu merak etmeyin,
sanırım o neler olabileceğini çok iyi gördü ve sopayı yedi oturdu aşağıya
bu arada sizce ben boşmuyum?
öyleya Türkiye de yaşıyoruzya
bende onlardan biri olabilirmiyim?
öyleya 5-6 kişinin olduğu yere adamın biri geliyor basıyor şamarı,acaba o adamda dolu olabilirmi?
Saglıcakla ..
sonrada kıvırıp "boş" olduğunu iddia ediyorsun ki bence sonuna kadar haklısın :cherry:
zekiyi kültürlüyü boşver, düşmanın olacaksa mert olacak şu hayatta. o da bize denk gelmedi.

Lucas
10 Mayıs 2012, 16:40
Lucas' ın evini bilen varsa gidip bi bakıversin, tüp açık kalmış sanırım :queen:
Huzurevinde calistigim icin hastaneye bugun koah hastasi bi amca goturdum, oksijen tupu arabada kalmis, bi deniyeyim dedim sadece :)
Onu bunu bosverinde n'olcak bu Fb-Gs mac sonucu?
Kavganin yönü degissin dedim, nasilsa siddeti her mecrada, her konuda ayni :)

ZIPPIRMAN
10 Mayıs 2012, 16:44
aynı durumda ben bir şey yapmazdım açıkçası, velev ki kutsalıma küfür etmemiş ve sonradan özür dilemiş olsun
trafikteki kavgaların bir çoğu sebepsiz yere çıkıyor
biraz tahammülsüz mü olmuşuz ne :wiinkk:
burada da dikkatimi çekiyor, söyle yaptım böyle yapasım geldi gibisinden mesajlar
ben de defalarca yaşadım bunları, karşımdaki hatalıysa şöyle bir bakıyorum yüzüne, ağır konuşmuyorum, belki kastı yoktur diye.
"kusura bakma" ifadesini sözlü veya yazılı gördüğüm zaman bir şey olmamış gibi yoluma devam ediyorum, ağzımı bile açmıyorum, gerek yok
yalnız 2 kişiye kenara çek işareti yaptım çekmediler, üstelemedim yine de
bir kere de yumruk yedim direk, 2 kişiydiler, haplanmıştılar sanırım, karşılığı oldu tabi

eviriting okey bu arada :cat:

Mustafa adam bilerek görerek isteyerek yapıyor,
bunun özrü olmaz kanaatimce,bir pohu yiyorsa arkasında duracak kıvırmayacak abi görmedimde falan filan
iki gün oldu 52 yasında motosikletçi aynı hareketle kamyonun altına girdi öldü
çiçeklerle tekrar trafiğe uğurlayalım şöförü
nitekimde öyle olacaktır
ha sen yapmamışsın,saygı duyarım
ben yaptım kimseninde saygı duymasını beklemiyorum
bunun vicdanla falanda ilgisi yok,ben öldürülmeyeyim varsın vicdansız olayım

---------- Post added at 15:44 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

Huzurevinde calistigim icin hastaneye bugun koah hastasi bi amca goturdum, oksijen tupu arabada kalmis, bi deniyeyim dedim sadece :)
Onu bunu bosverinde n'olcak bu Fb-Gs mac sonucu?
Kavganin yönü degissin dedim, nasilsa siddeti her mecrada, her konuda ayni :)

Erdem im merak etme sen
kavga olmaz,biz kimi ciddiye alacağımızı biliriz))

besikcioglu
10 Mayıs 2012, 17:10
zıppır sen haklısın herzaman arkandayım şahsıma herkez kurallara uyacak uymayan guzel dayak yıcek ben olsam o sınırle belkıde yarısı elimde kalırdı o adamın babasının yolumuymuş da istedigi gibi dönermis dünyada bir trafik kanunu var ya uar adam olursun yada güzel dayak yersın. işinize gelmiyosa trafige cikmayın.cıkarsanızda motora sygı gosterin zıppır sonuna kadar haklı bu tur hatalar yuzunden turkiyede yüzlerce insan öldü. birimiz arabacı haklı birimiz motorcu haklı dersek bir yere varamayız yarın aksini düşünenin basına gelır bızde güler geceriz,,,,,,,,,,,,,,

Erhan Erdil
10 Mayıs 2012, 17:22
Konuda ikili sohbetler ve tartışma içerikli mesajlaşmalar