PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : scoterım arka tekerleği hafif 8 ciziyo

burak89izmir
17 Mart 2006, 19:39
scoterım arka tekerleği hafif 8 ciziyo bende titiz kullanıcı oldugum için yaptırmayı düşünüyom bunu otomobil için rot balans yapan yerler yaparmı?

ylmzzz
17 Mart 2006, 19:59
arkadaşım büyük ihtimalle eğiklik canttadır. motor servislerinde akord yapıyolar ya da bazı bisikletçilerde var. rot balans yapmak için lastiğin yamuk olması lazım. ona da kurşun koyarak dengelerler buda motorlar için uygun değil bence.

Olcay Avşar
18 Mart 2006, 08:58
Akord ayarı eğer cant telli ise olur, çelik cant ise presciye gitmesi lazım. Yada değişilecek başka çare yok, ama önce cant mı yamuk lastik mi bozuk onu anlaman lazım. Lastiğin telleri kırık olabilir ve yalpa yaptıında cant bozuk sanabilirsin.

okan4037
18 Mart 2006, 09:44
senın kullanma hatanmı yoksa oncedenmı vardı onceden varsa garantiden degıstırebılırsın...

Prometheus
18 Mart 2006, 12:05
8 nasıl çizer ki? S çiziyor olmasın o. Sekiz için geri de gelmesi lazım sanki :P

burak89izmir
19 Mart 2006, 20:07
benm scoterın jantları dökümden galiba tel jant değil 8 değil hafiften bir s çizme oalyı var önceden oldugunu sanmıyorum daha 2 gün önce fark ettim ama titiz oldugum için kafam takıldı bazen tam gaz yapmaya korkuyorum arka teker yüzünden lastikde sorun yok galiba jantta

RAPTOR666
23 Mart 2006, 01:03
o sorun bendede var garantiye sokarlarmı bilmem ama buralarda sokmazlar gibi geliyo