PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 29 nisan pazar karamürsel,de buluşalım ...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

Ahmet N.
25 Nisan 2012, 10:31
sen usta siprenter değil harbi den çekirgesin hemde inek oba'sından oda başı:pl:

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:58 ----------

:

vay göçebe vayyyy :)seni irfanın yağ variline sokup cubufunun egzosuyla bi güzel haşlamak lazım,sen ne piçim konuşuyon ulem mt.nin görmüş göreceği en sağlam en matrak ninca tortül ekibiyle:queen:

bY_aLp
25 Nisan 2012, 10:43
vay göçebe vayyyy :)seni irfanın yağ variline sokup cubufunun egzosuyla bi güzel haşlamak lazım,sen ne piçim konuşuyon ulem mt.nin görmüş göreceği en sağlam en matrak ninca tortül ekibiyle:queen:

törtul ekibi :mrgreen:

F54
25 Nisan 2012, 10:58
vay göçebe vayyyy :)seni irfanın yağ variline sokup cubufunun egzosuyla bi güzel haşlamak lazım,sen ne piçim konuşuyon ulem mt.nin görmüş göreceği en sağlam en matrak ninca tortül ekibiyle:queen:aga sen irfan abinin yağ variline güvenip cbf 150 alıyorsan vay haline o yağ 2 cbf 150 ye anca 1 yıl gider ondan sonra vay halineze:queen:
bak büyük bi hatanın eşiğindesin gel cahillik etme :Pbak okumuş yazmış okul sıralarında çok dirsek çürütmüşsün cbf 150 alma:farao: gel sana canavar gibin ybr 125 alalım kafan rahat olsun güç hız bakımından fark yok hem ybr sağlam arıza nedir bilmez katır gibi her yola gider sağı solu patlamaz çatlamaz :cat:
cbf ile yazın 100km gidip dinlendireceksin aman yağ eksiltmesin diye ama ybr öyle ver kırbaçı yapıştır gitsin:thumleft:
ben istanbula gittim tam 200 km dayama gaz gittim hiç aklımda olmadı acaba bu motor yağ eksiltirmi?

Ahmet N.
25 Nisan 2012, 11:12
aga sen irfan abinin yağ variline güvenip cbf 150 alıyorsan vay haline o yağ 2 cbf 150 ye anca 1 yıl gider ondan sonra vay halineze:queen:
bak büyük bi hatanın eşiğindesin gel cahillik etme :Pbak okumuş yazmış okul sıralarında çok dirsek çürütmüşsün cbf 150 alma:farao: gel sana canavar gibin ybr 125 alalım kafan rahat olsun güç hız bakımından fark yok hem ybr sağlam arıza nedir bilmez katır gibi her yola gider sağı solu patlamaz çatlamaz :cat:
cbf ile yazın 100km gidip dinlendireceksin aman yağ eksiltmesin diye ama ybr öyle ver kırbaçı yapıştır gitsin:thumleft:
ben istanbula gittim tam 200 km dayama gaz gittim hiç aklımda olmadı acaba bu motor yağ eksiltirmi?

Ahın tuttu kemgözlü tortül, vazgeçtim gibi cbf den :)motorda bi sorun var galiba eleman servise götürmye yanaşmıyor,hemde sıfır motoru..

F54
25 Nisan 2012, 11:17
Ahın tuttu kemgözlü tortül, vazgeçtim gibi cbf den :)motorda bi sorun var galiba eleman servise götürmye yanaşmıyor,hemde sıfır motoru..aga herşeyin hayırlısı olmassa zorlama aslında çok yanlış zaman da motosiklet almaya çalışıyorsun bu kadar para ile cbf yi kışın almaya kalksan harbiden temiz sorunsuz motorlar alırsın ama işte bütün yazı da motorsuz geçirmek kötü olur neyse hayırlısı diyelim
sana 50 dedim bırak şu cbf 150 sevdasını gel ybr alalım bak sapanca da bi tane var esd canavar gibi hemde kırmızı:cherry:

ebu ahmed
25 Nisan 2012, 11:40
yeni egzozumu tamamlayabilirsem bende gelirim İNŞAALLAH...

Ahmet N.
25 Nisan 2012, 11:53
aga herşeyin hayırlısı olmassa zorlama aslında çok yanlış zaman da motosiklet almaya çalışıyorsun bu kadar para ile cbf yi kışın almaya kalksan harbiden temiz sorunsuz motorlar alırsın ama işte bütün yazı da motorsuz geçirmek kötü olur neyse hayırlısı diyelim
sana 50 dedim bırak şu cbf 150 sevdasını gel ybr alalım bak sapanca da bi tane var esd canavar gibi hemde kırmızı:cherry:
vazgeçtim şekerim,var bende bi nasipsizlik....adam servise götürmemde diyor başka bişey demiyor.
neyse irfanımın topiğini kaynatmayalım sana telefondan detayları anlatırım...

motoseyyah
25 Nisan 2012, 12:45
vazgeçtim şekerim,var bende bi nasipsizlik....adam servise götürmemde diyor başka bişey demiyor.
neyse irfanımın topiğini kaynatmayalım sana telefondan detayları anlatırım...

Ahmet kardeşim adam yeni motoru servise göstermek istemiyorsa var bi b.k luk. Apache falan bakın derim ben. En az cbf kadar iyidir.Hatta Ramazan (Tekteker ramço) yeni aldığı Apache sini satıyordu. Bi görüş bakalım ne istiyor ne yapar.

mete_han
25 Nisan 2012, 13:16
napıyonuz beyav...:P

kobra irfan...f54..koray ve ahmet.NÜ...aranıza karbon kağıdı koyacam la sizin...:queen:

ya hacılar ben Ulusta bir siteye başladım bu akşam gecedeyim...çarşamba perş..gece...cuma cumartesi tatil...pazar pazartesi sabahcıyım...sorry valla...yoksa bomba gezi olacak eminim...ekip çok sağlam valla...:queen:

Ahmet N.
25 Nisan 2012, 13:30

kobra irfan...f54..koray ve ahmet.NÜ...aranıza karbon kağıdı koyacam la sizin...:queen:

ya hacılar ben Ulusta bir siteye başladım bu akşam gecedeyim...çarşamba perş..gece...cuma cumartesi tatil...pazar pazartesi sabahcıyım...sorry valla...yoksa bomba gezi olacak eminim...ekip çok sağlam valla...:queen:

vaayyyy şeker pamuğu hoşgeldin beyaw,seni görmek güzel tekrardan...dikkatli sür ban yeme :)

Ahmet kardeşim adam yeni motoru servise göstermek istemiyorsa var bi b.k luk. Apache falan bakın derim ben. En az cbf kadar iyidir.Hatta Ramazan (Tekteker ramço) yeni aldığı Apache sini satıyordu. Bi görüş bakalım ne istiyor ne yapar.
serdar abi istediğim motor cbf-150... ybr de apachede aynı klasman başka motorlarda ondaki konfor rahatlık yok malesef.artçılı kullanımada müsait cbf..

jackal_64
25 Nisan 2012, 13:38

Lan bi gün sonra baslasan şu işe pazar gelirdin be aga pazara kadar duramidinmi stadda sensiz olurmu şimdi :(

lycantrophic
25 Nisan 2012, 14:32
Artçı kız arkadaşımı getiriyorum diyorum da var değil mi eşini, kız arkadaşını getirecek başka arkadaşlar? Yoksa erkek erkeğe mi takılıyoruz? :)

ayktcnknyr
25 Nisan 2012, 14:43
Abi geçen istanbuldaki fuara kadar hep c.tesi izin yapyodum.tam fuar haftası iznim pazara alındı ve fuara gdemedm şans dedm.o günden sonra hep pazar izin yaptım ama hiç etkinlik olmadı. Geçen hafta kaza yaptigim için bu haftaki pazar günkü iznini kullanamicam çünkü durumum muallakta olduğundan pazar günü bska arkadaşa izin yazmışlar.resmen adaletini bipiyim dünya. TAm bahtsız bedeviyim irfan ağa :(

jackal_64
25 Nisan 2012, 15:01
Artçı kız arkadaşımı getiriyorum diyorum da var değil mi eşini, kız arkadaşını getirecek başka arkadaşlar? Yoksa erkek erkeğe mi takılıyoruz? :)

Var ya olmazmı konunun sondan 3-4 sayfasını oku anlarsın

cbr1100 xx
25 Nisan 2012, 18:19
şekerim inanmıyorsan koraya sor geçen yaz evin önünde kaç kere mangal yapmışım ona :)

Tünal abi biliyorsun don ıslanmadan balık tutulmaz,senin hayalbuysayı ıslatamamaıştık artık bunu bahane edip seni ıslatırız derede :)))balıklar seni görünce şok geçirip bayılır bizde toplarız yorulmadan :)

Fatih sen merak etme ben av sezonunu takip ediyorum,bilinçliyiz o konuda zaten kendi meskenim kendi arazimizin içinden geçiyor dere önce benim sorumluluklarımı bilip benim korumam gerekiyor doğayı ve hayvanları...

Vallaha be suya girerimde suda kim kalır bilemem...)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) İrfan aga suyubulandrmasında....zate hayabusa ile dere kenarından geçtim soğuk sularından içtim desen baluklar bayulurlar....

---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

off ya o yolu bilmem mi ama sen hiç köfte yemeye gitmedim:salut:
tamam dır ben o yolu biliyorum sakaryadan gelirken sola sapıyorum yolun başı hafif rampa:)
aga navigatör delikanlıyı bozar ben teknolojiyi fazla sevmem çünkü teknoloji ilerledikçe insana gerek kalmıyor yani teknoloji varsa insan olmasa da olur hesabı yapıldığı için ben pek sıcak bakmıyorum böyle cihazlara:jocolor:
hem navigatör iyi birşey olsa handikap koray istanbulda 2 defa kaybolmaz dı değil mi?
,Fatih elmalar ne oldu kardeşim....

K o r @ y
25 Nisan 2012, 19:16
getir abi getir senle birlikte 10 kişi falan oluyoruz :)

HaydarBıçak
25 Nisan 2012, 19:28
getir abi getir senle birlikte 10 kişi falan oluyoruz :)

bende gelirsem hanımla beraber gelicem ama arka koltuk çok rahatsız yol boyunca dır dır edecek ya da yola çıkmadan koltuğu değiştiricem :)

halepli
25 Nisan 2012, 20:42
bende gelirsem hanımla beraber gelicem ama arka koltuk çok rahatsız yol boyunca dır dır edecek ya da yola çıkmadan koltuğu değiştiricem :)ben hanımsız gelecem hanım beni çalıştığımı bilecek yoksa duyarsa ağzıma eder :)

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 21:18
Lan bi gün sonra baslasan şu işe pazar gelirdin be aga pazara kadar duramidinmi stadda sensiz olurmu şimdi :(

yani böylelikle metenin gelemeyeceği kesinleşmiş oldu :( ne yapalım kısmet işi ekmek kavgası bu ısrarcılık olmaz ama yemek yiyeceğimiz yerdeki eleman özellikle sormuştu mete geliyormu diye :)

esirci
25 Nisan 2012, 21:25
yani böylelikle metenin gelemeyeceği kesinleşmiş oldu :( ne yapalım kısmet işi ekmek kavgası bu ısrarcılık olmaz ama yemek yiyeceğimiz yerdeki eleman özellikle sormuştu mete geliyormu diye :)

Niye,deve mi kesecekti:queen:

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 22:09
selam arkadaşlar pazar gününün yaklaşmasıyla birlikte bilgilendirme yapılmasında fayda var :) liste şu an itibari ile en güncel durumdadır. önce güvenlil diyoruz :)

kocaeli-sakarya ve civarından gelecek arkadaşlar sabah saat en geç 10:45 te , karamürsel, balık adasından hareket edeceğiz , ben aracımla geleceğim , saat tahminen 12 gibi istanbul gurubu topçulara geçiş yapacaklar, ve istanbul gurubuyla birleşip oradan kızderbent köyüne hareket edeceğiz , arada 10 yada 20 dakikalık geçikmeler yaşanabilir bu yol güzergahını mümkün olduğunca kısa ve düzgün güzergahı kullanmaya çalıştım , büyük cc racın makinaların sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, lakin hız yapamazsınız zaten gurupta hızlı gitmenin anlamı olmaz :)

yol durumu çoğunlukla asfalt olup sıkıntı yaratacak cinsten değildir :)
yine altınova ayazma, valideköprü, güzergahını kullanarak kız derbente geçeceğiz , tahmini varış saatı maxımum ,topçulardan kızderbente gurup olduğu için 40 dk dır.

ve altınovadan giriş yaptığımız andan itibaren fermuar düzeninmde gidilecek ve mümkün olduğu kadar sollamaya yada birbirinizi geçmeye çalışmazsanız sıkıntı olmayacaktır ,

öte yandan istanbul gurubuyla toıpçularda birleştiğimiz zaman komple gurup 12 şerli kümelere ayrılacak ve her kümenin yanında coğrafyayı bilen, yolu tanıyan, yolda önlerine başka bir araç çıkmasıyla geride kalan , vs, guruptan kopan küme yada arkadaşlara sıkıntı olmaması açısından sevgili piyyanist yiğit, piyanist ercan, kardeşim erhan bu kümelerin yanında bulunacaktır ,

güvenli sürüş ve sağlığımız açısından bunlar bana mantıklı gelen şeyler lakin 50 motosiklet karadüzen zaman zaman virajlanan yolda sıkıntı yaşama olasılığı daha yüksek . :)

MT ETKİNLİK

29 nisan 2012 pazar- 1-İstanbul avrupa yakası buluşma .
saat:08:30 levent bp
hareket :09.00 2.köprü yolundan gidilecektir.

2-Anadolu yakası ile buluşma :
anadolu yakası tem gişe den sonra saat:09:30 da olacaktır.
hareket:09:45 ( teker döner )
istikamet eskihisar feribot iskelesi
buluşma saat:11.00
hareket 11:15
3-Karamürsel grubuyla topçular iskelesinde buluşulacaktır.
ve orda grubun liderliği irfan da olacaktır.

Not:İstanbul mt olarak tek grup halinde gerekirse 2 grup halinde yola devam edilecektir.Hız yapmak ve sürüş kurallarına aykırı davrananlar uyarılacaktır.
İstanbul yakasında buluşamayanlar direk eskihisara gelebilirler

GURUP HALİNDE GEZİ VE SÜRÜŞ KURALLARI

Grup sürüşlerin arttığı şu günlerde arşivden bir hatırlatma,

Herkes grupla birlikte bir yerlere gitmekten hoşlanır. Eğer grubunuzun motosikleti arkadaşlarınızdan oluşuyorsa bu motosiklet grubu içinde motorunuzu kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. Bu kurallara uyarak hem kendi güvenliğinizi hemde gruptaki diğerlerinin güvenliğini sağlamış olursunuz. Tabii yalnızca siz değil, gruptaki herkes bu kurallara uyarsa güvenli yolculuk edebilirsiniz.

Kimlerle Motosiklet Kullanıyorsunuz?
Birlikte motosiklet kullandığınız insanları yeterince tanımanız size yararlı olacaktır. Çünki herkesin kendine göre bir stili vardır. Gruptakileri yeteri kadar iyi tanıyorsanız hangi şartlarda nasıl tepki vereceklerini de tahmin edebilir ve siz de kendinizi güvenceye almış olursunuz. Aynı zamanda tehlikeli haraketler yaparak becerilerini sergilemek isteyenleri'de uyarmalısınız. Çünkü bu tip gösteriler bir grupla yolculuk yaparken tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Üstelik bunun faturasını da yalnızca gösteri yapan değil gruptakilerden birkaç kişi de ödeyebilir. Tehlikesiz güvenli ve keyifli bir grup yolculuğu yapmak istiyorsanız motosikletinizi kurallara uyarak kullanmalısınız, unutmayın ki bir tehlike durumunda yalnızca siz değil, başkalarıda zarar görebilir.

Ani Hareketler Yapmayın
Çevrenizdeki diğer motosikletli arkadaşlarınızı düşünün. Manevralarınızın sonuçlarından diğerleride etkileneceklerdir. 100% Emin olmadıkca ani fren yapmayın, unutmayın ki arkanızda başka motorlarda var ve böyle ani bir frenlemenin sonucu bir faciaya dönüşebilir. Yalnızca tehlikeli bir durumdan nasıl kurtulabilirim diye düşünerek yapacağınız bir fren size yardımcı olmayacaktır, aksine arkanızdaki size hızla çarpabilir ve siz kendinizi korumak isterken daha büyük bir faciaya yol açmış olursunuz.

Gidiş Düzeni
Bir grupla yola çıkmadan önce mutlaka bir gidiş düzeni yapmalısınız. Kimin önde kimin arkada gideceği yani herkesin gidiş pozisyonu ayarlı olmalıdır. Yola çıkıldığındada bu gidiş düzenine eğer herhangi bir aksilik olmassa mutlaka uyulmalıdır. Gruptaki hiç kimse ani hızlanmalar bir diğerini geçmeye çalışmamalıdır.Eğer arkanızdakinin yüzünü aynanızdan görebiliyorsanız, gerçekten arkanızdaki kişi ile uyumlu bir şekilde gidiyorsunuz demektir.
Yeterli Boşluk Bırakın
Eğer grubun önünde gidiyorsanız arkanızda birinin daha olduğunu unutmayın. Arkanızdakilere aranızda bırakmanız gereken mesafeyi ayarlayın. Hız yaparak gruptan kopmayın. Durduğunuz zaman arkanızdakilerin'de size çarpmadan rahatlıkla durabileceği mesafeyi korumaya çalışın. Eğer önde giden siz değilseniz, öndeki kişi ile aranızdaki güvenlik mesafesini korumaya gayret edin.

Karar Verin
Grup içinde motor kullanan insanlar için en büyük tehlike öndeki binicinin çeşitli durumlardaki tavırlarını iyi anlayamamalarıdır. Bu tehlike durumunda önde giden arkadaşınızın reaksiyonunu hiçe sayıp bağımsız olarak hareket etmeye kalkışırsanız tehlikenin boyutları'da çok daha büyüyecektir. Bu tip durumlarla karşılaştığınızda ne zaman hızlanacağınıza yada yavaşlayacağınıza iyi karar verin.

Aynı Hızda Gidin
Grup içinde herkesin hızı yaklaşık olarak birbirleri ile aynı olmalıdır. Bu hız sürüş konforunuzu bozmayacak şekilde ayarlanmalıdır. Aşırı hızlı gitmenin yada çok yavaş gitmenin bir anlamı yoktur. Herkes birbiri ile uyum içinde olmalıdır. Düz yolda giderken bu uyumu sağlamak zor değildir. Asıl problem virajları alırken çıkabilir. Çünkü herkes virajı aynı hızla alamayabilir, yada herkesin viraj alma tekniği aynı olmayabilir. Virajı aldıktan sonra aradaki mesafelerde açılma olmuşsa bir an önce eski haline getirilmelidir. Kimse grupdan kopmadan sürüş devam etmemelidir.
Rotanıza Karar Verin
Yola çıkmadan önce mutlaka gideceğiniz yere ve buraya ulaşmak için izleyeceğiniz rota hakkında konuşun ve ortak karar alın. Böylece her kavşakta durup ne tarafa gideceğinizi tartışmak zorunda kalmazsınız, ve mutlaka duracağınız yeri belirleyin. Çünkü gruptaki motorlardan birinde yada birkaçında sorun çıkabilir. Böyle bir durumda buluşma noktasında tekrar bir araya gelmiş olursunuz.

Yarışmayın
Bir grup halinde giderken asla birbirinizle yarışmaya kalkmayın. Özellikle şehir içi yollarda buna asla teşebbüs etmeyin. Unutmayın ki yolda sizden başka taşıtlarda var. Yarışmak tehlikeli sonuçları da beraberinde getirir. Ani hızlanmalardan ani frenler, özellikle grupla giderken tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Unutmayın ki kimin ne kadar hız yapacağını ne zaman fren yapacağını tahmin edemezsiniz. Yarış durumunda bütün bunlar bir dezavantaj haline gelir ve durup dururken sırf heyecan uğruna canınızdan olabilirsiniz...
kaynak: www.motosiklet.net

1-piyanist_irf+1
2-f54 +1
3-cbr100xx
4-onurY
5-siyahatmaca
6-furkanmg
7-motoseyyah
8-atilla_hakan
9-vmax
10-acayüp
11-cenk şenver
12-jackal_64
13-alikmlarc
14-özcan1980
15-Seckin_
16-koray-ekürüm
17-u.ak
18-speedy 2
19-bpk
20-victorist
21-Djan
22-baysalorhun+1
23-ERROR88+1
24-Ahmet N. 0 km cubuf 150 ile inşallah
25-mzci
26-nadrov
27-ethemm76
28-poseidon
29-piyanist_yıgıt
30-eray_uluyazı
31-ümit_150_zc
32-aparat
33-ghostcorc
34-esirci
35-sedici
36-murat_112
37-engin_deniz+1
38-piyanist ercan (cbf 150)
39-erhan karaman (kardeşim)(cbf 150)
40-serhat (dr 600)
41-Raphae1 +1
42-binbaki
43-Aragorn78 +1
44-Murat_112 'nin ekürüsü
45- absolit
46- lycantrophic
47- endurucu52+1
48-halit_bayrak+1
49-halepli
50-?
51-?
52-?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Niye,deve mi kesecekti:queen: Valla ilhan abi adamlara bu mete gangi ne yaptıysa adamlar mete de mete diyolar anlamadım ? :)

HaydarBıçak
25 Nisan 2012, 22:15
ben hanımsız gelecem hanım beni çalıştığımı bilecek yoksa duyarsa ağzıma eder :)

benim benzin parası bedavaya gelmek üzere abdurrahman abi yenge duymasın demişsin ama ya duyarsa :P

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 22:16
GÜNCELLERİN EN GÜNCELİ

1-piyanist_irf+1
2-f54 +1
3-cbr100xx
4-onurY
5-siyahatmaca
6-furkanmg
7-motoseyyah
8-atilla_hakan
9-vmax
10-acayüp
11-cenk şenver
12-jackal_64
13-alikmlarc
14-özcan1980
15-Seckin_
16-koray-ekürüm
17-u.ak
18-speedy 2
19-bpk
20-victorist
21-Djan
22-baysalorhun+1
23-ERROR88+1
25-mzci
26-nadrov
27-ethemm76
28-poseidon
29-piyanist_yıgıt
30-eray_uluyazı
31-ümit_150_zc
32-aparat
33-ghostcorc
34-esirci
35-sedici
36-murat_112
37-engin_deniz+1
40-serhat (dr 600)
41-Raphae1 +1
42-binbaki
43-Aragorn78 +1
45- absolit
46- lycantrophic
47- endurucu52+1
48-halit_bayrak+1
49-halepli
50-haydarBıçak
51-?
52-?

halepli
25 Nisan 2012, 22:27
canın sağolsun irfan abi belki artçı bir arkadaşla gelebilirim kendisininki cumartesi belli olacak oda motor tamircisi.. bizim grubu merak ediyor kendisinde R 6 vardı sattı şuan ybr 125 var ama ön düzeni sorunlu olduğu uzun yola dayanmaz bakacaz kısmet diyelim

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 22:32
canın sağolsun irfan abi belki artçı bir arkadaşla gelebilirim kendisininki cumartesi belli olacak oda motor tamircisi.. bizim grubu merak ediyor kendisinde R 6 vardı sattı şuan ybr 125 var ama ön düzeni sorunlu olduğu uzun yola dayanmaz bakacaz kısmet diyelim

Tamam sıkıntı yok abdurrahmanım hayırlısı şekeirm sağ salim gelin de önemli olan bu :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

benim benzin parası bedavaya gelmek üzere abdurrahman abi yenge duymasın demişsin ama ya duyarsa :P

haydarım bıçağım en sonunda buluşacaz hee gurban :cherry:

HaydarBıçak
25 Nisan 2012, 22:34
Tamam sıkıntı yok abdurrahmanım hayırlısı şekeirm sağ salim gelin de önemli olan bu :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

haydarım bıçağım en sonunda buluşacaz hee gurban :cherry:

abi çok istiyorum gelmek ama pazar çalışıp çalışılmadığı cumartesi belli oluyor onun için diken üstündeyim

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 23:05
GÜNCELLERİN EN GÜNCELİ

1-piyanist_irf+1
2-f54 +1
3-cbr100xx
4-onurY
5-siyahatmaca
6-furkanmg
7-motoseyyah
8-atilla_hakan
9-vmax
10-acayüp
11-cenk şenver
12-jackal_64
13-alikmlarc
14-özcan1980
15-Seckin_
16-koray-ekürüm
17-u.ak
18-speedy 2
19-bpk
20-victorist
21-Djan
22-baysalorhun+1
23-ERROR88+1
25-mzci
26-nadrov
27-ethemm76
28-poseidon
29-piyanist_yıgıt
30-eray_uluyazı
31-ümit_150_zc
32-aparat
33-ghostcorc
34-esirci
35-sedici
36-murat_112
37-engin_deniz+1
40-serhat (dr 600)
41-Raphae1 +1
42-binbaki
43-Aragorn78 +1
45- absolit
46- lycantrophic
47- endurucu52+1
48-halit_bayrak+1
49-halepli
50-haydarBıçak
51-mezit (piyanist_irf, benimle gelecek )
52-
53-
54-
55-

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

abi çok istiyorum gelmek ama pazar çalışıp çalışılmadığı cumartesi belli oluyor onun için diken üstündeyim

anladım ben yazdıklarına bakarak geleceğini kesin algılamış olduğum için ekledim gelebilirsen tabiki iyi olur ama kısmet değilsede sıkıntı yok , ismin kalsın orada gelemez isen sağlık olsun :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Abi geçen istanbuldaki fuara kadar hep c.tesi izin yapyodum.tam fuar haftası iznim pazara alındı ve fuara gdemedm şans dedm.o günden sonra hep pazar izin yaptım ama hiç etkinlik olmadı. Geçen hafta kaza yaptigim için bu haftaki pazar günkü iznini kullanamicam çünkü durumum muallakta olduğundan pazar günü bska arkadaşa izin yazmışlar.resmen adaletini bipiyim dünya. TAm bahtsız bedeviyim irfan ağa :(

:cherry: bahtsızlığında aynı fikirdeyiz kardeşim sağlık sıhhat olsun naip :)

Raphae1
25 Nisan 2012, 23:09
ben hanımsız gelecem hanım beni çalıştığımı bilecek yoksa duyarsa ağzıma eder :)Hanımı niye getırmıyosun ? bak söylerim ha :D

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 23:12
Hanımı niye getırmıyosun ? bak söylerim ha :D

ben çözdüm işi ama sölemem :cherry: :queen:

Raphae1
25 Nisan 2012, 23:17
ben çözdüm işi ama sölemem :cherry: :queen:Hahahah :D eee İrfanım bizede yengeye gammazlamak düşer. :)
Bu arada bizim gugıl mapsa ne oldu? hani bana yol harıtası çizecektin? :D Şu tem gişeleri tam nerede bulamadım :(

HaydarBıçak
25 Nisan 2012, 23:22
Hahahah :D eee İrfanım bizede yengeye gammazlamak düşer. :)
Bu arada bizim gugıl mapsa ne oldu? hani bana yol harıtası çizecektin? :D Şu tem gişeleri tam nerede bulamadım :(

sen boşver gugılı pazar sabahı hasta ol işi ara ölüyorum de atla motora levent bpde buluşalım :P

halepli
25 Nisan 2012, 23:23
görkem reis valla hanımsız 3. Mt gezisi olacak daha öncekiler yenge vizesi almıştım sende annemizi getir bugün baya gezmişsiniz

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 23:29
Hahahah :D eee İrfanım bizede yengeye gammazlamak düşer. :)

bir istanbullu olarak tem gişelerini bana mı soruyon aaa aaaa ne kadar ayıppppp :cherry: bilmiyorum kanki belki geçtiğim kullandığım bir yol lakin istanbula gelince şebek gibi oluıyorum tam olarak hangi muhitte kalır onu de bana ?

bunu yapacak babayiğit aranmakta yokmu kimse ??? şu fakire bi yol gösterin sevaptır :cherry: :P

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

görkem reis valla hanımsız 3. Mt gezisi olacak daha öncekiler yenge vizesi almıştım sende annemizi getir bugün baya gezmişsiniz

valla bu işler zor abdurrahman beyaaaa bak bana ! :cherry: höyyytttt dedim .................. hanım geziye geliyor artık :cherry:

halepli
25 Nisan 2012, 23:34
abi benimkisi rahatsız olduğu için getirmiyorum zaten motora değer verdiğim için cbfi kıskanıyor papaz olmayayım

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 23:39
abi benimkisi rahatsız olduğu için getirmiyorum zaten motora değer verdiğim için cbfi kıskanıyor papaz olmayayım

tamam şekeirm tamam.... hayırlısı geçmiş olsun :)

halepli
25 Nisan 2012, 23:43
eyvellah sağolasın

piyanist_irf
26 Nisan 2012, 00:01
GÜNCELLERİN EN GÜNCELİ

1-piyanist_irf+1
2-f54 +1
3-cbr100xx
4-onurY
5-siyahatmaca
6-furkanmg
7-motoseyyah
8-atilla_hakan
9-vmax
10-acayüp
11-cenk şenver
12-jackal_64
13-alikmlarc
14-özcan1980
15-Seckin_
16-koray-ekürüm
17-u.ak
18-speedy 2
19-bpk
20-victorist
21-Djan
22-baysalorhun+1
23-ERROR88+1
25-mzci
26-nadrov
27-ethemm76
28-poseidon
29-piyanist_yıgıt
30-eray_uluyazı
31-ümit_150_zc
32-aparat
33-ghostcorc
34-esirci
35-sedici
36-murat_112
37-engin_deniz+1
40-serhat (dr 600)
41-Raphae1 +1
42-binbaki
43-Aragorn78 +1
45- absolit
46- lycantrophic
47- endurucu52+1
48-halit_bayrak+1
49-halepli
50-haydarBıçak
52- crossçu 41
53-
54-
55-

cbr1100 xx
26 Nisan 2012, 00:17
Güncelleyelim.............

F54
26 Nisan 2012, 00:29
Güncelleyelim.............aga elmalar oluyor allahın izniyle ramazan sonu yiyeceğiz:cherry:

Raphae1
26 Nisan 2012, 01:48
görkem reis valla hanımsız 3. Mt gezisi olacak daha öncekiler yenge vizesi almıştım sende annemizi getir bugün baya gezmişsinizPazar hatunla gezelim diye bugün annemi gezdirdim . :) Bu arada Annemin başlangıç motoru 1000 cc .

ümit_150_zc
26 Nisan 2012, 03:38
ben hastanede çalısıyorum..
geziye gelirken bi kaç tıbbi malzeme almayı düsünüyorum.
allah korusun insallah olmaz istemedigimiz bişi olursa müdahele için
spanç ..tentürdiyot..turnike.serum tarzı seyler..

jackal_64
26 Nisan 2012, 04:35
ben hastanede çalısıyorum..
geziye gelirken bi kaç tıbbi malzeme almayı düsünüyorum.
allah korusun insallah olmaz istemedigimiz bişi olursa müdahele için
spanç ..tentürdiyot..turnike.serum tarzı seyler..

Çok iyi düşünmüşsün kardeşim aklına sağlık tabiki ne olur ne olmaz....

tr100a
26 Nisan 2012, 12:16
[QUOTE=piyanist_irf;2660121]GÜNCELLERİN EN GÜNCELİ

1-piyanist_irf+1
2-f54 +1
3-cbr100xx
4-onurY
5-siyahatmaca
6-furkanmg
7-motoseyyah
8-atilla_hakan
9-vmax
10-acayüp
11-cenk şenver
12-jackal_64
13-alikmlarc
14-özcan1980
15-Seckin_
16-koray-ekürüm
17-u.ak
18-speedy 2
19-bpk
20-victorist
21-Djan
22-baysalorhun+1
23-ERROR88+1
25-mzci
26-nadrov
27-ethemm76
28-poseidon
29-piyanist_yıgıt
30-eray_uluyazı
31-ümit_150_zc
32-aparat
33-ghostcorc
34-esirci
35-sedici
36-murat_112
37-engin_deniz+1
40-serhat (dr 600)
41-Raphae1 +1
42-binbaki
43-Aragorn78 +1
45- absolit
46- lycantrophic
47- endurucu52+1
48-halit_bayrak+1
49-halepli
50-haydarBıçak
52- crossçu 41
53-tr100a
54-by-alp+1
55-
56-
57-

eray_uluyazı
26 Nisan 2012, 12:17
ooohhhhh ortam iyice şenleniyo maşallah maşallaaahhhhh :thumleft:
irfan abi küfteciyle pazarlık yapalım da uygun fiyatlı bi hesap çıkarsın bize baksana neredeyse 100 kişi olucaz :)
bi de adamlara önceden haber etsek iyi olur sanki etleri tedarikli olurlar :P
gerçi sen düşünmüşündür yaaa :)

bY_aLp
26 Nisan 2012, 12:34
ooohhhhh ortam iyice şenleniyo maşallah maşallaaahhhhh :thumleft:
irfan abi küfteciyle pazarlık yapalım da uygun fiyatlı bi hesap çıkarsın bize baksana neredeyse 100 kişi olucaz :)
bi de adamlara önceden haber etsek iyi olur sanki etleri tedarikli olurlar :P
gerçi sen düşünmüşündür yaaa :)

aynen eleman tedariğinde et köfte tedariğinde bulunsun :) bir oturuşta bi dana yerim :cherry:

motoseyyah
26 Nisan 2012, 12:35
Konu açıldığı gün 40 motoru buluruz diye düşünmüştüm.
Yanılmışım.

özcan1980
26 Nisan 2012, 12:36
Aha buraya yazıyom çok kalabalık olcaz :)))

eray_uluyazı
26 Nisan 2012, 12:37
aynen eleman tedariğinde et köfte tedariğinde bulunsun :) bir oturuşta bi dana yerim :cherry:
ben mete_han abi gelmiyo diye hem üzülmüş hemde yemek yetişecek diye rahatlamıştım :P
ama bY_aLp dana falan deyince yine bi korku sardı içimi :P

bY_aLp
26 Nisan 2012, 12:41
ben mete_han abi gelmiyo diye hem üzülmüş hemde yemek yetişecek diye rahatlamıştım :P
ama bY_aLp dana falan deyince yine bi korku sardı içimi :P

mete_han aganın veliahtıyım benim boşluğumu doldurmalısın dedi bende görevimi yapacam :mrgreen:
panik yapmanıza gerek yok buda eski gezilerden fotolarım kendi danamı kendim getiriyorum

http://3.bp.blogspot.com/_B-2b1_f0mAo/TFJoSC6OQ-I/AAAAAAAAAT0/FSUMWXjvEow/s320/motor1.jpg

eray_uluyazı
26 Nisan 2012, 12:44
mete_han aganın veliahtıyım benim boşluğumu doldurmalısın dedi bende görevimi yapacam :mrgreen:
panik yapmanıza gerek yok buda eski gezilerden fotolarım kendi danamı kendim getiriyorum

http://3.bp.blogspot.com/_B-2b1_f0mAo/TFJoSC6OQ-I/AAAAAAAAAT0/FSUMWXjvEow/s320/motor1.jpg

yeşeee o zaman sorun yok :)