PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkese merabalr ve bir soru :)

burak89izmir
14 Mart 2006, 23:15
herkese merabalr ben burak izmir-bornava dayım 50 cc ufak bi motorum var :) neyse efendim ben ilk soruma geleyim
gezmeyi cok severim bide içimdeki motor aşkı olunca hep hayal kurmaya basladım neyse uzun yol için enduro-touring modelelr var aamma benm en fazla verebilecegim para 5000 ytl şimdi bboyle uzun geziler için uzun derken izmir den cıkıp bi akdniz turu yapma :) motor secimim ne olmalıdır ben maxi scoterdan yanayım http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9993 link bu 2 adet neden maxi scoter çünkü bagaj 1 nolu etken bide görünürüm yanlız aklımın diğer tarfında da cbr125 ile ybr 125 var bagaj sorunu olmasa bu vitesli motorlardan birini sececem ama kararım yok maxi scoter ile uzun yollar cekilmezmi? bu forumda yeniyim elbet bu forumda mzxi scoter yada ybr-cbr125 ile uzun yol yapan vardır görüşlerinizi bekliyorum :D

APV41
14 Mart 2006, 23:32
yolu yapan önce sürücüdür sonra motor bir hafta izmir toplantısına gel ayrıntılı konuşalım :cat:

serkankiyak
15 Mart 2006, 18:45
apv abi doğru söylüyor... ben 2,el burgman öneririm sccoter tarzı istiyorsan...

gopreis
16 Mart 2006, 04:38
Vİteslİ Olsun Derİm Yoksa Sıkılırsın Uzun Yolda. Al Bİ Ybr 125 Bak Keyfİne.

kuvva
16 Mart 2006, 09:34
büyük teker her yönden avantajdır, ama en önemlisi.
dikkat,dikkat ve dikkat, kazasız sürüşler.
toplantılarımıza bekleriz.

egelim
16 Mart 2006, 10:02
uzun yol için kim nederse desin vitesli motor derim ama 8.5 milyarı gözden çıkarcaksan ve bagaj düşkünüysen çok vespa x9 250 lik al bak keyfine 130 km sürate 7 sn de çıkıyor sanırım bu da sana yeter:cherry: :rendeer:

aykan
16 Mart 2006, 14:25
maxi scoter yola cok iyi gider ancak kucuk lastik herzaman tehlikelidir viraj larda ozellikle dar virajlarda cok sıkılırsın uzun yol icin buyuk lastik naked serileri cok uygun tercihler olacaktır. imkan varsa honda cbf 500 veya 250