Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce En İyi Supermoto Hangisidir?

Katılımcı sayısı
178. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Suzuki Drz400 Sm

22 12.36%
  • Yamaha Xt660

35 19.66%
  • Ktm 530 Exc

7 3.93%
  • Ktm 450 Smr

11 6.18%
  • Ktm 250 Exc

4 2.25%
  • Husqvarna Sm 510

7 3.93%
  • Husqvarna Sm 610

10 5.62%
  • Husaberg 650

7 3.93%
  • Honda Crf 450

15 8.43%
  • Ktm 990 Supermoto R

60 33.71%
2. sayfa BirinciBirinci 12

En iyi Supermoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Ducati yooksa oylama da yok! Ducati den baska asla ve asla supermoto olamazzzzz!!!!!!!!!!!!!!!

Bebeyimmm
    AFAROZ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkese selamlar, bence oy veren arkadaşlar süpermoto hakkında fazla bir bilgiye sahip değil. Şahsi kanaatimdir aşağılamak yada hakaret için söylemedim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemturkgeldi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar, bence oy veren arkadaşlar süpermoto hakkında fazla bir bilgiye sahip değil. Şahsi kanaatimdir aşağılamak yada hakaret için söylemedim.
    O kanaate neye dayanarak vardınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati yooksa oylama da yok! Ducati den baska asla ve asla supermoto olamazzzzz!!!!!!!!!!!!!!!

http://i883.photobucket.com/albums/a..._3291614_n.jpg

Bebeyimmm
    Offf anam offff.

yamahanın önde ktm husaberg ve husqvarna nın çok aşağılarda olmasından böyle bir kanaate vardım.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Aprilia'nın "a" sı geçmemiş konuda,,,,. Lütfen, hani SXV 450/550 hani DoRSoDuRo 750 ?!?!
    cenkito bunu beğendi.
    #sürenadam

BAD LUCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYTEAM - HUSABERG - ZX6R - 600RR - ZX636R
    HERKES SELAM ONCELIKLE SUNUN ALTINI CIZELIM HER ENDURO SUPER MOTOYA CEVRILEBILIR JANT LASTIKLE HAYIR CEVRILMEZ CEVRILIR AMA SEN CEVIRDIGINI SANIRSIN SM MESNET GEREKIR JANT LASTIK GEREKIR FREN KALIPERLERI GEREKIR BU SAYDIGIM OLAYLAR MARKAYA GORE DEGISIR AMA ORTALAMA 4BINLIRA CIVARINDADIR BU YUZDEN HEZAMAN SAFKAN SUPERMOTO TERCIH EDIN SIMDI GELELIM EN IYISINE EN IYISIDE ARKADASLARIN DEDIGI GIBI TERCIHE BAGLIDIR TAMAMEN BEN HUSABERG VE HUSQVARNA HASTASIYIM CUNKU HAFIF TORKLU SERI MAKINALAR UFAK BI EXTRAYLA DİREK YARISA GIRERSIN. DUCATI KTM 990 YAMAHA XT660 DRZ BUNLAR AGIR HANTAL MOTORLAR BI YARISCI ASLA YANINDAN BILE GECMEZ BUNLARIN YANI BEKLENTIYLE ALAKALI TABIKI AL SOKAKDA CADDEDE GEZ ONLARLA DOYA DOYA GUNDELIK GEZMELIK MOTORDUR AMA BANA SORARSAN ASI GORUNUS KIVRAKLIK TORK OLARAK HUSKY. 510SM TR DE 3 TANE VARDIR HUSABERG FS650 TR DE 3 TANE VARDIR BU MOTORLAR CIDDI MOTORLARDIR 5. VİTESTE TEKER YAPARSIN KTM E HIC SICAK BAKAMADIM PEK CUNKU BU KLASMANDA KI BI KTM DE PARCA MASRAFI HUSKY VE HUSA İLE AYNIDIR TORK VE KIVRAKLIK OLARAKDA BUNLAR DAHA IYIDIR. PLAKALI BULABILIRSENIZ BI CRF 250 YADA 450 (R) KACIRMAYIN AMA.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı BAD LUCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HERKES SELAM ONCELIKLE SUNUN ALTINI CIZELIM HER ENDURO SUPER MOTOYA CEVRILEBILIR JANT LASTIKLE HAYIR CEVRILMEZ CEVRILIR AMA SEN CEVIRDIGINI SANIRSIN SM MESNET GEREKIR JANT LASTIK GEREKIR FREN KALIPERLERI GEREKIR BU SAYDIGIM OLAYLAR MARKAYA GORE DEGISIR AMA ORTALAMA 4BINLIRA CIVARINDADIR BU YUZDEN HEZAMAN SAFKAN SUPERMOTO TERCIH EDIN SIMDI GELELIM EN IYISINE EN IYISIDE ARKADASLARIN DEDIGI GIBI TERCIHE BAGLIDIR TAMAMEN BEN HUSABERG VE HUSQVARNA HASTASIYIM CUNKU HAFIF TORKLU SERI MAKINALAR UFAK BI EXTRAYLA DİREK YARISA GIRERSIN. DUCATI KTM 990 YAMAHA XT660 DRZ BUNLAR AGIR HANTAL MOTORLAR BI YARISCI ASLA YANINDAN BILE GECMEZ BUNLARIN YANI BEKLENTIYLE ALAKALI TABIKI AL SOKAKDA CADDEDE GEZ ONLARLA DOYA DOYA GUNDELIK GEZMELIK MOTORDUR AMA BANA SORARSAN ASI GORUNUS KIVRAKLIK TORK OLARAK HUSKY. 510SM TR DE 3 TANE VARDIR HUSABERG FS650 TR DE 3 TANE VARDIR BU MOTORLAR CIDDI MOTORLARDIR 5. VİTESTE TEKER YAPARSIN KTM E HIC SICAK BAKAMADIM PEK CUNKU BU KLASMANDA KI BI KTM DE PARCA MASRAFI HUSKY VE HUSA İLE AYNIDIR TORK VE KIVRAKLIK OLARAKDA BUNLAR DAHA IYIDIR. PLAKALI BULABILIRSENIZ BI CRF 250 YADA 450 (R) KACIRMAYIN AMA.
    Paragraf, noktalama, büyük harf, imla kuralları. Yenim ederim bir kelimesini okumadım.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Ankette marka model isimleri vermeden konu açılsa herkes kendi beğenisine göre en iyi Supermoto modelini seçebilirdi ve konu da amacına daha rahat ulaşabilirdi. Piyasada çok çok fazla model var ve bu yüzden de liste uzar gider. Hoş Ducati Hypermotard modelinden başka da kazanan olmazdı ya neyse

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok göreceli.Kullanıma göre değişir.Ayrıca birde bütçe olayı var.Listede safkan süper motolar olduğu gibir 990 smr gibi modellerde var.Ktm her halikarda candır bana göre.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Yamaha WR 125 X

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)