Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Asla sahip olmak istemeyeceğiniz motosiklet tipi hangisi?

Katılımcı sayısı
4041. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Touring

39 0.97%
  • Sport Touring

45 1.11%
  • Super Sport

437 10.81%
  • Naked

77 1.91%
  • Cruiser

248 6.14%
  • Enduro / Off Road

214 5.30%
  • Scooter

484 11.98%
  • Commuter

162 4.01%
  • Moped

1.137 28.14%
  • Hiç fark etmez, iki tekeri varsa kullanırım

1.198 29.65%
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Asla sahip olmak istemeyeceğiniz motosiklet tipi hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CarpE_DieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    W2K
    scooterları sevmiyorum motor dediğin bacaklarının arasında olacak kontrol için çok daha elverişli hissetmek önemli...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gagagotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    70 li yıllarda bisikletleri modifiye edip,motorlu bisiklet yaparlardı.
    ön tekerin üstünde gidonun önünde bir motor ön tekere dişli ilave edilerek yürütürdü bisikleti. ikiteker olsunda ona bile razıyım

UltraKabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial
    renkler ve zevkler tartışılmaz ,herkesin kendine göre fikirleri ve istekleri var 2 teker olsun benim olsun

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    bilsemki motorsuz kalacagım piyasada motor yok yada ++ neye olsa binerim ayagımı yerden kessin yeter ben kimseye reklam yapmam beni tanıyan bilir çalışsın fireni tutsun yeter ....
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla bende süper sport u seçerim tabiki de hayalimdeki motorlar yaa

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya süper sport demiştim ama haksızlık yapmışım oda motor dimi onada binerim mecbur kalırsam ben iki teker ve motoru olan her şeyi kullanırım arkadaş
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Arkadşlar şimdi Ben Kötü Bişey Konuşmadim Ufakken Bizimde Ilk Hayalimiz Bi Mobilet Alip Biraz Oynama Yapip Havamizi Basmakti Ama Yaş Ilerledikçe Düşüncede Ister Istemez Değişiyor Siz Hiç Mobiletle Hiç Durmadam 250 Yada 300 Km Gideni Gördünüzmü Yada Gittikten Sonra Halini Gördünüzmü Ben Sadece Gerçekleri Söyledim Kim Alir şimdi Bu şartlarda Bi Mobilet Zaten Mobilet Parasina 4 Zamanli Iyi Motorlar Var

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    iki tekerlekli olsun yeter hiç farketmez ne olduğu...
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

Motosikleti
    vespa px 150
    ya anket iyi hoş da,biraz gerçek dışı diye düşünüyorum.Şimdi düşünün bir supersport,custom yada ne bilim scooter sınıfı bir motorunuz var burada biraz gerçekçi olmak gerekirse kimse mopede binmez.Ya kötü demiyorum tabiki bunlar bütçe ile alakalı durumlar fakat anket sorusunda sahip olmak istemeyeceğiniz diyor.Motorsikler tutkunları sonuçta nete girip ulaşmak istedikleri motorsikletleri incelerler fotoğraflarına bakarlar.Ben hiç internette aaa şu mopedi almalıyım diyen birisi görmedim.Sadece elimdeki paraya hangi motorsiklete sahip olabilirim diyen biri için geçerlidir bence bu.Bu benim görüşüm kimse kızmasın,soruda asla denmiş o biraz abartı olmuş neyse yanlışımı düzeltin byee

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    iki tekeri bide motoru olsun tamam ama secim yapmam gerekirse honda transalp yada aprilla pegaso tercihimdir...

mywood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zonghsen
    enduro en güzeli

djmaho_b_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1954 horex ve 1991 romet
    mopet olmasında her motora razım.o yüzden 1954 horex simi çok seviyorum. Tabi rometimde yeri ayrı

Motosikleti
    Honda VTX 1300 R/S
    keeway hakkında bişeyler sormak isterseniz burdayım.dün 2500 kmyi bitirdim tepesinde.Önce bursa-izmir, izmir kuşadası, dönüş kuşadası-izmir, ,izmir-afyon, afyon-konya, konya-seydişehir( acaip yağmura yakalandım ) sedişehir-manavgat, manavgat-alanya, alanya-taşucu, taşucu-girne (feribotla :-)) muhteşem bi yolculuktu 2 defa torosları geçtim ve benim koçum tık bile demedi yollarda, arık yamaha virago 250 yada 500 ü yalan oldu benim için..hele su soğutmalı motorlara merakım vardı ama artık sildim kafamdan..bu fıstık bana yeterde artar bile...ama daha süslemeye başlamadım henüz:-))

herkese gönül rahatlığı içinde tavsiye ederim Motomax Keeway supershadow 10 numara motor, bence kaçırmayın dostlar.

Yav dıkkatlı okumayınca hangısını ısterdınız dıye okudum super sport dedım heralde o fazlalık ondan yoksa kım ıstemez yav onladan 1 tane hatta 1 kac tane

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    evet mopedler zamanın en gözde motorları YDI tamam ama yanımızdan bir geçiyorlar kulakları patlatacak derecede imkan meselesi ama bicaresini bulnsa trafik bile cevre rahatsızlığından ceza yazmıyormu? yazık şimdi kesilen cezalara normal bir işci ev geçindiriyor..

Motosikleti
    kanuni 100

Son Durak Kara Toprak

valla ben moblet isteme neden diye sorarsanı çok salam motordur ama yalnız benim hayatım o motorla geçtiğinden bıktııııııııııııııııııııııııımmm artık ondan

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Hani Enduro olbilir ama off-roadlar kesinlikle olmaz. Gerisi fark etmez. (tercihen Sport Touring)

serdar6135 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana görede race motodan başkası moto gibi gelmiyo sevgiler

Motor Tavsiyesi

Mondial Ve Diğer çin Mali Motorlar Modeli Ne Olursa Olsun Bu Tür Motorlarda Ucuz Işçilik Ve Kötü Parçalar Yüzünden 2 Ay Sonra Motorlarda Anormal Sorunlar çikiyor Bunu Alanlar Daha Iyi Bilir Scooter Türünde Motorlardan Hoşalniyorsaniz Yamaha Pvs Piaggio Scipper Ve Honda Tavsiye Ederim 2ci El Bile Olsa Bu Markalardan şaşmayin Sevgilerimle

aftopilot_r1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mobilet ve yedek parcalarını kulanmak istemem

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler