Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sürüş eğitimine paran yoksa. Motosiklet almaya da yoktur / Alpaslan Apak

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Sadık1453,benim dediğim şeyle aynı mokun laciverti olmuş
    Ben her kurs bunu yapsın demiyorum zaten..
    Lawyer_16 nickli arkadaşla biz de başka bir konuda yine konuşmuştuk,arkadaş yeterli ücretle yeterli özveriyle kaliteli eğitim verebildiklerini söylüyor..
    Bende buna istinaden söyledim..
    Genelleme yaptığın zaman zaten haklısın..
    Yani ben nereden bileyim senin yönlendirdiğin 400 liralık başka kurumun kaliteli eğitim verdiğini?
    Ya da sen nereden bileceksin arkadaşın kursunun ek ders düzeyinde senin önerdiğinden daha kaliteli ya da yeterli eğitim verip vermediğini..
    İşin aslı bende bilmiyorum,tekrar söylüyorum,lawyer_16 nın eğitim verdiği kursa istinaden,iddiasından dolayı söyledim..
    İş bu noktada birleştiğinde tek fark ek ders parasını oraya verme buraya ver,belki de aynı şartlarda olan ehliyet kursundan değil eğitim kurumundan al dersini olmuş..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani ben nereden bileyim senin yönlendirdiğin 400 liralık başka kurumun kaliteli eğitim verdiğini?
    Ya da sen nereden bileceksin arkadaşın kursunun ek ders düzeyinde senin önerdiğinden daha kaliteli ya da yeterli eğitim verip vermediğini..
    İşin aslı bende bilmiyorum,tekrar söylüyorum,lawyer_16 nın eğitim verdiği kursa istinaden,iddiasından dolayı söyledim..
    Söylediklerinde haklısın ancak,

Keşke bu hayattaki herşey senin talep ettiğin gibi olması gereken ücrete olması gereken kalitede olsa. Bu sadece eğitimde değil tüm hayatta böyle.
    30.000 - 35.000 tl ye mal edilen dairelerin 350-400 bin tl.lere satılması
    bir kaç aptalın parası var diye b.ktan bir yere lahmacunun 50 tl ye yendiği (aynı kişi İstanbul' da lahmacun yiyene kro diyor ama)
    Saçma sapan yerlerde ki evlerin kiraların astronomik olması gibi v.s.

Bunların tamamı ahlaki erozyon kaynaklı. Kimse hakkaniyete bakmıyor, alanda satanda. Neyse bu tarafını geçelim.

Sorularının cevabını merak ediyorsan diye vereyim.

Kursun dışında önerdiğim ve anlaştığı eğitim kurumu Türkiye' deki ilk eğitmenlerden ve adı bir marka artık. Bu nedenle eminim kurstaki eğitimden daha iyi olacağına

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler