Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia RS 125 arıyorum çok acill

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuz364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mutlaka arayın 05375951608
    birde bunların ne kadar yaktığını bilen varsa lütfen sölesin çünkü 2 zamanlı olduğu için çok fazla yakar diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yok
    bi arkadas 250cc lik bi 2 zamanlı motor 600cc liğe yakın yakar diyordu ne kadar doğru bilemem 125cc de normalindan 2 kat fazla yakar herhalde.. 90 yakıosa 180 olabilir. bi de motor 2 zamanlı olduğu için düşük devirde kendi kendini yer öldürür diyorlar diyorlarda diyorlar 2 zamanlı motorlar için aprilia yedek parca da pahalı
    diyorlar sen bence 2006 fuarı bekle aprilia ile mailleşmiştim bi ara 2006 da çok büyük bi ihtimalle rs125 TR de olucak siteyede kendisini koymuşlar simdi sitenin adını hatırlamıyorum ama motomax değil bi tane daha vardı o yusden bence sabret sıfırını al derim genede sen bilirsin ( BU ARADA MOTORU GETİRMEME İHTİMALLERİDE VAR SORUMLULUK KABUL ETMEM BİLESİN, YANİ BİRAZDA RİSKLİ Bİ İŞ OLUR SENİN İÇİN )
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

ya fuarı beklerim ancak sıfırının fiyatı baya yüksek olur büyük ihtimalla ben 5-6 milyara kadar bişi arıyorum.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    anladığım kadarıyla sen 125 cc racing arıyosun, honda cbr125r en iyi seçim olur. hem yedek parça ve servis olarak sıkıntı yaşamazsın. hem de sorunsuz bir motor, 4 zamanlı ve sıvı soğutmalı. rs125 daha güçlü ama hep sorunlu bir motor olarak akıllarda kalmıştır.

alptoker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125
    ilnapoli güzel söylemiş
    In the long-run we are all dead
    CBR 125R Kırmızı/Siyah

o da çok güçsüz ve görüntüsü çok cılız :$ aslında bazı arkadaşlar cbr 250 gelcek diyolar ama onuda beklemek lazım ve fiyatı kimbilir ne kadar olur :(:(

Motosikleti
    Yok
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

Motosikleti
    Yok
    bu arada biri satıyor gözün aydın..

http://www.motordelisi.com/modules.p...wtopic&t=13973

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ********************I**********************

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Bedbin, her forumda ondan bundan duyduğun Aprilla RS 125 hakkındaki yorumlarını okudum bana şu Aprilla RS 125 i görmeden sürmeden nasıl bu denli kötüleyici yorumlar yaptığını bir açıklar mısın? Arkadaşım Aprilla RS-125 2006 modeli 29 hp olup 4 zamanlıdır ve doğru parçaları pahalıdır ama ihtiyaç duyarsan tabii, ayrıca 2004 ve daha eski model Aprilla RS 125 ler ise 2 zamanlı olup 9,5 YKR yakıyor km. başına aynı zaman 31 hp gücünde sen söyler misin bana hangi motor modeli 125 cc bir hacme sahip olupta 29 veya 31 hp gücü bünyesinde barındırıyor. Kötüleme yapacağına ve ondan bundan duyduklarınla bir motoru kötüleyeceğine biraz araştırma yap ve ondan sonra yaz. Ayrıca Aprilla Rs 125 Honda CBR 125 gibi racing taklidi bir alette değildir 125 cc sınıfındaki bir racingdir 200 km. sürate rahatca çıkabilmektedir (bir eksoz modifiyesi ile). Hadi kal sağlıcakla ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Yok
    metal anlamsız çıkışına anlam veremedim ve cümlelerimi bastan okursan diyormus, diyorlar ve söyleymiş gibi kelimeler görüceksin buda baskasından aldığım bilgileri anlattığımı acıklıyor, motoru karalamıyorum söylenenleri aktarıyorum bilgisi olsun aklında bulunsun die ve yazımda hiçbir kesin yargı yoktur.
    ve ben racing taklitide demedim. bu yuzden su tip ağır konusmalarına baslamadan önce bi daha yazılanları dikkatli okumanını öneririm ve bütün aprilia ve 250cc ler hakkımdaki yorumlarımda bu türdedir yoksa su ana kadar race üstüne bile 1 yada 2 kere binmişliğim vardır ama bu demek değilki tecrübeleri paylaşmayalım.

ondan bundan duyduklarımı yazıcam tabikide ama dikkatlli okursan yazdıklarım diyolar soylüyor hep mışlı yani bu kadarını okuyanın kendisi anlaması lasım ve millet durduk yere yatağında yatarken aa aprilia aprilia dandik dandik die panik atak mı yasıyor? ben sadece insanlara paraları yatırımları ve hayalleri bosa gitmesin yada fikir sahibi olsunlar diye burda yazı yazma zahmetinde bulunuyorum ve bunu tamamiyle iyi niyetimle yapıyorum aprilia ı karalıyorum die bana paramı veriyorlar. sadece akıllarında bulunsun die bi acıklama yapma gereksinimi duyuyorum yoksa banane ona yazmaklamı uğraşıcam der çekip atarım. sende bi motor almaya kalksan motorla ilgili bi duyumum varsa bunu senlede paylasırım olumlu olumsuz, ama yinede sağol metal kaldım sağlıcakla.. sende kal..

bedbin : 93 model ya haşattır o bence :$ zaten baştan topluyomuş.
    birde diğer gönderdiğin link te ne var anlamadım :S

Motosikleti
    Yok
    bende öyle düşündüm ama adam yeni parçalar falan diodu o yusden belki kafana yatar bilgin olsun die gönderdim cbr baslığında ise cbrın gelip gelmeyeceğine ilişkin yorumlar vardı onuda o yusden göndermiştim oda bilgin olsun die

Bende bir adet var RS 125

532 336 9100 Erşen

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    2005 de kalmıs be Erşen
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

rs 125 satıyorumm

1998 model süper bir makina almak istiyenler 0555 432 62 62 den yada farukdainese666@hotmail.com msn den haber verebilirlerr

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    yalnız 2005 in topiği bu hortlatmayalım...
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

bende var istersen görüselim 1998 model tertemiz evet 0555 432 62 62 yada farukdainese666@hotmail.com dayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler