Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

iş ilanı - ümraniye / istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Little Caesars evime çok yakın ve sık sık sipariş verdiğim bir yer. Bir defasında Kastore ile muhabbetimde olmuştu, bir çalışanın yaptığı kaza hakkında konuşmuştuk. Kaza yapan arkadaş tam korumalı olduğu için yaralanmamıştı. Çalışanlarının giyimiyle güvenliğiyle böylesine ilgilenen başka patron bulamazsınız, çünkü kendisi de motorcu ve halden anlıyor dolayısı ile. Bu tarz bir iş arayanlar için güzel fırsattır.
    teşekkür ederim, dediğiniz gibi elemanlarımla oldukça ilgiliyim ama çoğunun bu durum umrunda değil ne yazık ki..
    Little Caesars Pizza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    evet tek arkadaş 1 aylık başvurdu.. yok mu iş arıyan?
    Little Caesars Pizza

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Valla bende ek ücrete hayır demem, bir matbaada yöneticiyim, akşamlar part time yapacağım ne olabilir bilmiyorum ? 6 dan sonra serbestim

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    fena iş değil sigorta filanda ödeniyor evde oturcağına git çalıs

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İlk kez bir işe başvurdum onda da almadılar
    Şaka bir yana okullar açıldıktan sonra eğerki akşam 6'dan sonraya sınav ya da ders koyma durumları olmazsa ve de boş kadro olursa part time için tekrardan başvurabilirim.Ama bu sefer geri çevirme olmaz değil mi
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Little Caesars evime çok yakın ve sık sık sipariş verdiğim bir yer. Bir defasında Kastore ile muhabbetimde olmuştu, bir çalışanın yaptığı kaza hakkında konuşmuştuk. Kaza yapan arkadaş tam korumalı olduğu için yaralanmamıştı. Çalışanlarının giyimiyle güvenliğiyle böylesine ilgilenen başka patron bulamazsınız, çünkü kendisi de motorcu ve halden anlıyor dolayısı ile. Bu tarz bir iş arayanlar için güzel fırsattır.
    ..kastore hakkında söyledikleriniz doğru ise helal olsun öyle patrona Allah işlerini bol etsin diyorum.umarım çalışanın düşünen bu tip patronlar azınlıktan çoğunluk durumuna geçerler..

..ayrıca bende halen 2001 yılında aldığım paraya talim ediyorum halen, aradan geçen 8 küsür senede iğneden ipliğe herşey defalarca zam görmesine rağmen patrona en basitinden geçen yılki benzin fiyatlarını birde bu yılki benzin fiyatlarını söylüyorum haklısın ama yapabileceğim yok size zam yaparsam batarım diyor. belkide haklıdır..

..o da biliyor ki ben çıkarsam aynı paraya gelip çalışacak işsiz çok o yüzden hiç minneti yok bende ayrılsam başka şirkete gitsem aldığım ücretten dewam edecem ne yapalım el mahkum bu kısır döngü içinde işimize dewam dewam dewam..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Allah yardımcınız olsun
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler