Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

20-30cc'lik Benzinli Motor aranıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler.

Bir projem varda bisiklete motor takıcağım. (Ayrıntılı bilgi için tıkla)

Onun için küçük ve ucuz bir motor arıyorum.Küçüklüğü bir yana ucuz olması önemli japon, çin farketmez. Ancak Honda GX35 gibi küçük bir motor lazım.Aslında onu alacaktım ancak fiyatı 400 ytl ve benim alacağım motor 60 ytl'den fazla olamaz. Bulamazsam hurdalıktan alacağım.Ancak en önemli faktör ucuz olması (tabi benle birlikte 80 kg'lik bisikleti haraket ettirecek güçte)

Kısaca: 90 Kiloyu götürcek ucuz bir motor lazım. (Hurdalıktanda olabilir ama çalışmalı )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski piaggio mopedlerin 25 cc lık motorları vardı onlardan bulabılırsen almanı öneririm biz çocukken bu projeyi düşünüp motorunuda ayarlamıştık fakat motora müşteri çıkınca satıp parasını yedik
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    ENTERSAN proce heee?
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Evet biraz garip geliyor kulağa ve insanın "gidip bir motosiklet" alsana diyesi geliyor. Anlaşılan biraz eskicileri dolaşam gerekecek

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    bugun gordum bı tane bısıkletee takmıs motoru mobılet sesı gelıyodu butun gozler uzerınızde oluyor
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Sanırım bu motoru internette bulamıyacağım. En iyisi yazın istanbula gidince bir eskiciyi aramak.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iCouger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu motoru internette bulamıyacağım. En iyisi yazın istanbula gidince bir eskiciyi aramak.
    En iyisini yaparsın arkadaşım fakat boyle motorlar hıc ummadıgın yerde olabılıyor..
    Sana cok gereken bırsey baskasının hurdası olabılıyor nete bakmakta ıyıdır yanı ummadıgın anda aradıgını bulabılıyorsun..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler