Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    canawars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl-150 olmasını istiyoom abeey
    merhaba ben motorlardan anlamam ama... harley davidson motorlarına nerede görsem hayranlıkla seyrederdim. taki bu seneye kadar. gazete reklamlarında mondial reklamları çıkınca fiyatlarına bakıp neden benimde bir harleyim (bana göre )olmasın dedim ve araştırmaya başladım. bu tür modellere chopper dendiğini öğrendim ama cruiser ne demek hala anlayamadım.

neyse sadede geleyim ben bir motor almak istiyorum ama tabiki keseme göre olmak şartıyla chopper için komik olacak ama sadece 2,000-ytl param var başkada 1 kuruşum yok. scoter almakda istemiyorum çocuksu geliyor.. sözün özü şudur arkadaşlar.

chopper modeli + kask + elbise =2,000 ytl
    ankaradayım ve resimli önerilerinizi bekliyorum lütfen.....

saygı larımla aranıza hoşbuldum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cruiser al sen hoca. Chopper zor türkiyede. Vergisi algısı uzun iş. Hem kime yaptırcaksın. Deli para gider, patenti ıvırı zıvırı. Cruiser al gec sen ? Tarzada uyar ?
    Comfirmation Bias

canawars ben nemesis rr... ben keeway SL150 kullanıcısıyım.Makinam henüz 510 kilometrede .Ve sürekli garajda duruyor.Tertemiz tekbir çizik yok. 500 bakımını yeni yaptırdım.satmayı düşünüyorum. msn adresimden bana ulaşabilirsin. tchaikowsky_ezg@hotmail.com

Motosikleti
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı
    Cruiser al sen hoca. Chopper zor türkiyede. Vergisi algısı uzun iş. Hem kime yaptırcaksın. Deli para gider, patenti ıvırı zıvırı. Cruiser al gec sen ? Tarzada uyar ?
    ben sakin yaşantısı olan bir kişiyim sanırım chopper benim tarzıma daha yakın. bu arada cruıser modelinin resmi yokmu nasıl birşey olduğunu hala bilmiyorum.
    Alıntı nemesis RR adlı üyeden alıntı
    canawars ben nemesis rr... ben keeway SL150 kullanıcısıyım.Makinam henüz 510 kilometrede .Ve sürekli garajda duruyor.Tertemiz tekbir çizik yok. 500 bakımını yeni yaptırdım.satmayı düşünüyorum. msn adresimden bana ulaşabilirsin.
    saol kardeş keeway sl 150 siyah olanını gördüm satılık bölümünden, senin m otorun resimleri varsa yayınlarsan sevinirim. msn ekledim seni.

artniyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rEnE sennle dalga geçmiş.chopper ve cruiser arasındaki farkdan dolayı....
    mersin,cruiser,avukat,27

Motosikleti
    aslında dengesiz olduğu avatarında belli .... ne yani bilmiyoruz diye bu aşağılama niye.... yeterki karakter naksanlığı olmasın kişide. nokta

aydınlattığın için saol iyiniyetli artniyet ;)

Bak bak laflara bak. Altta kaldım sanıyo şimdi, hönkürüyo çılgınca. hiç bi kırıcı cümle warmı yada aşağılayıcı o yazıda. karakter noksanıymış, bak bak laflara bak sen.
    Eğitim şart diyorum.. Anladın sen..
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    nedir bu şimdi eğitimciliğe mi başladın rene
    düzgünce bir konu benim eğitimsizliğime dönüştü gibi. nedeni ne acaba.msndeyim ekledim seni gel orada konuşalım forumu kirletmeyelim gereksiz yazılarla...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sifir SuperLight al ama yine kredi lazim olur ikinci el Yamaha Virago 250 cc alabilirisin. Oda olur 2750 ytl filan bulunur.Baslangic icin 50 Ytl bir kask al dizlik filan zaten ucuz cok abartma.Yavas yavas tamamlarsin tum seti.O zaman kadar zaten uzun yol yapma motora alisirsin.Chooper istiyorsan cok fazla secenegin yok cunku insanlar biraz karistiriyor iki modeli alabilecegin Regal Raptor olabilir yada Virago.Cruiser istiyorsan Superlight en mantiklisi bence.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Msn ye niye ekliyosun hocam sen beni ?
    Aksama msn ye girince öğrenicez artık ?
    Comfirmation Bias

cashar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cruiser : uzun yol ve asfalt makinasıdır. Şehir için kullanımı zor ama keyifli gösterişli ( aksesuarlı ) fakat fazla yakan ekonomik olmayan aletlerdir 600 cc üstü için kousuyorum.

chooper : bu tarz makınalar genelde el yapımı olur.fazla aksesuarlı deıldır ... dıkkat cekılecek tek yanı gıdonu , arka tekerleklerı ve elden vıteslı olmalarıdır ... bır chooperın normal yapım asaması yaklasık ( tek kısı ) 4 ay surmektedır. bunda cahıllık yoktur bılmemek normaldır.arastırmak en ıyısı 11 yıldır motor ustundeyım. bu tarz tartısmalar ve konusmalar motorcuların yada bızım lugatımıza uymaz.kendını ze ıyı bakın.ruzgar arkanızda olsun.

saygılar

deve yavas gıder,ama hep gıder

EN 500
    kadıkoylü

jınlun 150CC OLAN ama 250 cc jınlunlarda var su sogutmalı harbi motor

ne diyon kartal
    Comfirmation Bias

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    koca forum.modeller var, kıyaslamalar var, temel bilgiler var.yavaş yavaş oku ben 6 aydır okuyorum forumu hala bitiremedim.iki kişiye sorulmakla motor alınmaz.ne alacağına bu konuda yeterince bilgin olduktan sonra karar vereceksin zaten.kafanda belirlersin 5-6 marka,model sonra onlar gitgide azalır.

autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    benim her gün kafam biraz daha karışıyor bende chopper düşünerek yola çıktım cruiser ı keşfettim sonra acemilik atmam için scoter önerenler oldu alamya gittim orda modial 250 görünce vaz geçtim scoterdan gene kafayı kıracağım yakında benimde bütçe kısıtlı yoksa ben biliyorum makinemi ama çok pahalı oda nerdeyse aynı bütceye sahibiz ben 2500-3000 arası çıkabiliyorum tabi 1500 üzerini borçlanarak ne kadar aşağı alırsam o kadar iyi bu arada kanuni seyhan 150 2. el arştırmaya başladım çok büyük bir makine değil rahat alışırım gibi geliyor yerli servis sıkıntısı yoktur diye düşünüyorum
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

hunterock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 250 cc
    arkadasım bende seyhan 250cc var dusunursen satılık anlasırız buyutecegım ıcın saıyorum ıstersen foto yollarım temız motor maılım:cash8466@hotmail.com
    boşver GÜLÜP geçmeli HAYAT bin KERE başlamaz Kİ....

showboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    elimde tam istediğin gibi keeway superlight var.Fiyatta anlaşırız eminim.2006 model bakımları yetkili serviste yapıldı kazası çiziği hiç birşeyi yok.3 aylık motor 2.800 kilometrede ve garantili.herşeyi yatırıldı vergisi felan.sis farları eklendi.Elcikler var püsküllü.email adresim pehlivanmehmet@hotmail.com cep 05384616561 - 05427163540 bakmanı öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler