Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Deprem Erzakları İçin Yardımcı Arkadaşlar Aranıyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezinde toplanan yardımların, çeşitlerine göre ayrılmasına yardım için gönüllü arkadaşlar aranıyor. Yardıma gidecek arkadaşlara önemle duyururum! Forumdan Khutuck (Fırat) arkadaşımız orada ve gideceklere yol tarifi vs. için yardımcı olacak. Gitmeye karar verenlere özel mesaj yoluyla gsm numarasını da vereceğim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı

Bir Sorum Var

Arkadaşlar üst giyime dikkat ediyoruz ama akşam gazete okurken dikkatimi çekti neredeyse herkes üst giyime yönelmiş.Çorap yollayan kaç kişi var acaba?Ciddi anlamda merak ediyorum.Malum çorap küçük ama fonksiyonel.Tespitlerinizi yazar mısınız?

Motosikleti
    Sl 150
    Kardeşim çok istetirim ama yarın akşama kadar gitme ihtimalim yok iş sebepli. Ama yönlendirebileceğim arkadaşlarım olabilir. Numarayı atarsan özelden sevinirim.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar üst giyime dikkat ediyoruz ama akşam gazete okurken dikkatimi çekti neredeyse herkes üst giyime yönelmiş.Çorap yollayan kaç kişi var acaba?Ciddi anlamda merak ediyorum.Malum çorap küçük ama fonksiyonel.Tespitlerinizi yazar mısınız?
    Çorap özellikle de yün çorap çok işe yarayacaktır. Ayaklar sıcak oldumu soğuğa daha çok dayanılır, önümüzde karakış, Allah yardımcıları olsun!

Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok istetirim ama yarın akşama kadar gitme ihtimalim yok iş sebepli. Ama yönlendirebileceğim arkadaşlarım olabilir. Numarayı atarsan özelden sevinirim.
    Gönderdim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Arkadaşlar ptt kargo ücretsiz gönderime devam ediyor mu? Sanırım yurtiçi de aynı uygulamaya başlamış.

Arkadaşlar yarın sabah kalkacak bir tır olduğunu öğrendim. Malzemeleri ona yetiştirmeye çalışıyorlar. Özellikle o bölgede olan forumdaş arkadaşlar 1-2 saatlerini ayırıp yardıma giderseler Kültür merkezinde çalışan diğer insanlara çok faydalı olurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam cumartesi pazar böle bi yardım isterlerse boynumuzun borcu iş olduğunudan çıkamıyoruz. özelden numarayı atarsan sevinirim
    Asayiş berkemal

Gönderdim.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşla görüşdüm şuan yardıma ihtiyaçları ciddi anlamda varmış tır yetişicekmiş.ben işden dolayı gidemiyorum hafta sonu için gitme planım var gidcek olan varsa bana özelden mesaj atsın lütfen bir kaç arkadaşımı arayıp haber vericem müsait olan varsa gitmesi için eğer haber verebileğiniz insanlar varsa lüften yardımcı olun acıları acımız. kendinizi o soğukda karda kışda düşünün. Saat 10 a kadar ordalar.
    Asayiş berkemal

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mevcut acil kan ihtiyacı olmadığı ve konu önemli olduğu için buraya acil kan ihtiyacı bölümüne taşındı.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Arkadaslar ben Khutuck (Firat) in kiz arkadasiyim, suan kendisi Turkan Saylan Kultur Merkezinde Vana gonderilecek esyalarin yerlestirilmesi icin gonullu olarak
    calisiyor. Yarin sabah Van yoluna cikacak bir kamyon dolusu esya varmis. Kendisi haric 1-2 tane daha kisi varmis yardimci olacak.

Vaktiniz var ise ve yardim etmek isterseniz cok guzel olur. Hatta bir kac kisi daha, mesela grup halinde, gidebilirseniz daha da guzel olur.
    Firatin cep nosu: 0 535 369 5196, yardim etmek isteyen herkes bu numarayi arayip Firattan yerin tarifini alabilir.

(Not: ben de gidecektim ama kopegim ameliyat oldu ve evde ona bakmak zorundayim)

Kolay gelsin!

Herkese simdi den tesekkurler

Yukarı....
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Arkadaşlar eve yeni geldim, yardımlarınız için çok teşekkürler!!!!!!!! Bir Allah kulu gelmedi, sadece tek bir arkadaş arayıp bilgi aldı. Çok sağolun.

Yarın Van'a iki TIR dolusu giyecek, battaniye, yorgan, ayakkabı, gıda, ilaç, çocuk bezi vb. malzeme yola çıkacak.

Sabah saat 10'dan itibaren Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi'nden yüklemeye başlayacaklar.

Kültür Merkezi'ne bol bol yardım ulaşıyor, ama yardımların sınıflandırılması ve kolilenmesi gerekiyor.

Yarın, cuma ve haftasonu da yardıma ihtiyaç var.

Lütfen Van'dakilere yardım etmek isteyenler gelsinler, gönüllü olsunlar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Miletin işi gücü var be gangam..birde işin ucunda hamallık tasnif işleri vs olunca zor gelir şimdi..tembeliz biraz..aradığında bende gezi dönüşü yoldaydım gece vardiyasındayım balım..kolay gelsin..ateist adamsın karşılıksız iyilik yapıyon be hacı ama yırtacan gibi geliyor bana

Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Japonların onda biri kadar adam değiliz hiçbirimiz. Ne batıda, ne doğuda, ne kuzeyde, ne güneyde...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    müsait olsaydım gelirdim ama malum çalışıyoruz.Cumartesi kortejdeyim bi pazar boşuz pazar olabilirmi?
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japonların onda biri kadar adam değiliz hiçbirimiz. Ne batıda, ne doğuda, ne kuzeyde, ne güneyde...
    Olsun en azından adam olan Japonların sevdiği bir milletiz!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Mustafa Kemal ATATÜRK

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    facebook da bunu gördüm...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler