Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil AB (RH) + kan trombosit ihtiyacı Acıbadem Kozyatağı hastanesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Acil AB (RH)+ kan trombosit ihtiyacı
    Babası Mert Serkan İkiışık 0533 501 08 51
    Hasta ismi Emre 11 yaşında çocuğumuz..
    Hastane Kozyatağı Acıbadem

Beyin bögsinden ameliyatlı ve yaklaşık 3 aydır tedavi altında.Şuan için acil ancak sonrasında devamlı trombosit ihtiyacımız oluşmakta.Kemoterapi nedeni ile her tedaviden sonra trombosit düşmekte dolayısı ile takviye gerekmekte.Yakın çevremizden artık sağlayamamaya başladık
    Verebilecek arkadaşların bugun için 0530 931 39 85 nolu telefondan (Bayram Dışlık(Babası bugun meşgul)) sonraki süreçlerde babasına ulaşmasını rica etmekteyiz arkadaşlar..Sonraki günlerde bizede ulaşabilirsiniz..Bugun aksilik ben telefonumu evde unutmuşum 0532 620 55 30 benim telefonum Serdar Kayacık

İhtiyaç bugun sonrasında sürekli olacağı için müsait arkadaşlarda bir database oluşturmamız gerekmekte..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun, umarım yardım eden " okuyan " olur.

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Yazmayı unuttum,Ulaşım konusunda yardımcı olmaya çalışıcaz bu süreçte arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

Şuan için 2 arkadaşımız ayarlandı.Bugun için aciliyet ortadan kalktı ancak sonrası için ihtiyaç devam edecek.Sonraki günlede ihtiyaç duymamız durumunda yardımcı olabilecek arkadaşlarımızın hastanın babası Mert Serkan İkiışığ'a 0533 501 08 51 veya bana 0532 620 55 30 nolu telefondan ulaşmalarını rica ediyoruz..Ulaşımlarını bir şekilde sağlayacağız..Teşekkurler Motosiklet.net ailesi.. (ilk mesaj ile düzenlenmesi mümkünse..Tşkrlr)

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Geçmiş olsun Allah şifa versin.
    Up.,.,.,.,
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim üzere ara ara trombosit acil olarak lazım oluyor.Bu hafta sonu lazım oldu bulmakta çok zorlandık.
    Tüm üyelerden ricam bize, acil durumlarda özellikle hafta sonuna denk gelen durumlarda hemen ulaşabileceğimiz en azından 4-5 kişilk bir liste lazım.3-4 arkadaşımız var şuan yardımcı olan ancak acil bir durumda çeşitli mazeretler oluşabiliyor,alınacak kişinin kan sayımın düşük çıkması,çok ters noktada olması,ulaşılamaması,çocuk bakma v.s gibi örnekler...O yüzden çok rica ediyoruz trombosit kan verme gibi sık bulunabilecek bir durum değil.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadşlarımın bana serdar kayacık 0532 620 55 30 veya hastamızın babasına Mert İkiışık 0533 501 08 51 ulaşmalarıdır.Görüşelim irtibat telefonlarını alalımki acil durumda seçeneğimiz olsun.Bizler her yerden ulaşımda yardımcı olucaz inşallah..Trombosit olayından korkmayınız..

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    2 ay önce 14 gün boyunca günde 5000 mg "capecitabine" içerikli ilaç kullandım. Geçen gün başka birine ihtiyaç oldu, o doktorlara sordurdu, benden kan alamıyorlarmış. İsterseniz siz de bir sorun, eğer sizin durumunuz için sıkıntı yoksa haber edin, listeye beni de ekleyebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay önce 14 gün boyunca günde 5000 mg "capecitabine" içerikli ilaç kullandım. Geçen gün başka birine ihtiyaç oldu, o doktorlara sordurdu, benden kan alamıyorlarmış. İsterseniz siz de bir sorun, eğer sizin durumunuz için sıkıntı yoksa haber edin, listeye beni de ekleyebilirsiniz.
    Özür dilerim, kan grubunu A+ diye okumuşum :(
    UCANLAZ bunu beğendi.

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Özür dilerim, kan grubunu A+ diye okumuşum :(
    İletiyorum hocam..
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

Tekrar geçmiş olsun, up.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim üzere ara ara trombosit acil olarak lazım oluyor.Bu hafta sonu lazım oldu bulmakta çok zorlandık.
    Tüm üyelerden ricam bize, acil durumlarda özellikle hafta sonuna denk gelen durumlarda hemen ulaşabileceğimiz en azından 4-5 kişilk bir liste lazım.3-4 arkadaşımız var şuan yardımcı olan ancak acil bir durumda çeşitli mazeretler oluşabiliyor,alınacak kişinin kan sayımın düşük çıkması,çok ters noktada olması,ulaşılamaması,çocuk bakma v.s gibi örnekler...O yüzden çok rica ediyoruz trombosit kan verme gibi sık bulunabilecek bir durum değil.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadşlarımın bana serdar kayacık 0532 620 55 30 veya hastamızın babasına Mert İkiışık 0533 501 08 51 ulaşmalarıdır.Görüşelim irtibat telefonlarını alalımki acil durumda seçeneğimiz olsun.Bizler her yerden ulaşımda yardımcı olucaz inşallah..Trombosit olayından korkmayınız..
    kardeşim geçmiş olsun bu hafta sonu randevularım var cumartesi akşam 9 dan sonra pazar saat 8 den sonra müsait olacağım, onun haricinde ne zaman olursa olsun bi telefon çakman yeterli öm üzerinden telefonumu gönderiyorum AB Rh +

Forumdaki diğer arkadaşları da teşvik etmek gerekir AB Rh + en çok bulunan kan grubu ..
    "Bildiğini sandığın bir şeyi asla öğrenemezsin."
    Epiktetos

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim geçmiş olsun bu hafta sonu randevularım var cumartesi akşam 9 dan sonra pazar saat 8 den sonra müsait olacağım, onun haricinde ne zaman olursa olsun bi telefon çakman yeterli öm üzerinden telefonumu gönderiyorum AB Rh +

Forumdaki diğer arkadaşları da teşvik etmek gerekir AB Rh + en çok bulunan kan grubu ..
    Çok tşkr hocam.Şimdi kaydettik telefonunuzu,

Arkadaşlar, 4-5 kişilik bir yedek listeye ihtiyacımız var..Ulaştığımızda tekrar konuya bilgi girip ihtiyacın iptalini sağlayacağım.Tşkrlr..

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Benim o grubu geçmiş olsun allah şifa versin
    UCANLAZ bunu beğendi.

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim o grubu geçmiş olsun allah şifa versin
    Hocam ben uygunum demek istedin sanırım eğer öyleyse özelden telefon bilgilerini iletirmisin veya bizleri telefonlarımızdan arayabilirsin.Tşkrlr..

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Selam arkadaşlar,harung arkadaşım dışında geri dönüş olmadı maalesef,Arkadaşıma direkt ulaşanlar olmuş olabilir belki..Şuan aciliyet yok..Tşkrlr..Eğer tekrar gerekirse tekrar bilgi ekleyeceğim..
    Site yönetiminin çok memnun olduğum ilgisi ve ana sayfada banner yapmalarına rağmen sanırım trombosit kelimesi insanları korkutuyor..Sizlerden ricam bu konuda herkezin netten bir araştırma yapması..Bilgili olmalıyız ki ihtiyaç halinde kendimize veya başkasına yardımcı olabilelim..Syglr...

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Allah Acil Şifalar Versin :/

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Çok acil ihtiyaç oluştu.Harun arkadaşımız ile görüştüm müsait ve gelebilicek ancak Esenler mevkiinde.Hastamız Kozyatağı Acıbadem'de daha yakın bir mevkiide müsait bir arkadışımız var ise acil dönebilirse harun arkadaşımızı yormayalım.0532 620 55 30 Serdar Kayacık

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

Anlık ihtiyaç sorunu şuan için giderildi.
    Admin arkadaşlar,Sürekli böyle acil ataklar yapıyoruz ancak elimizden birşey gelmiyor.Hastamız Kemoterapi görüyor.Bu sebeple ani kan değerlerinde trombosit düşmesi oluyor ve ani takviye gerekiyor.Bu sebeple ulaşabildiğimiz her ortamda paylaşıyoruz.Son kemoterapi kuru uygulanıyor.Son emar sonuçlarımız güzel çıktı.İnşallah bu kurdan sonra gerek kalmayacak.Son birkaç gün daha ihtiyaç durumu oluşabilir.Aradaki fazlalık mesajlar sinibilir veya toparlanabilir..Tşkrlr..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)