Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2012 de Honda Cbr 600 RR Yenileniyor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]

Fransız dergisi Moto Revue, Hondanın 2012 yılında CBR 600RR nin tasarımını değiştirerek avrupada satışa sunacağını açıklamasıyla herkes bunu konuşur oldu. Yeni tasarımın Cbr 1000 RR'a anımsatacağı tahmin ediliyor. Honda'dan henüz resmi bir açıklama gelmedi.

2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Artçıya yer kalmamış
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yan grenajlar yok
    artçı selesi yok
    egzos kuyruk altı değil
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    250 r ın kafasını neden bole yapmamıslarkı ya:D

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne be... yzf 125 gibi, rezalet, honda'nn gelmiş geçmiş en kötü tasarımı bence... inşallah doğru değildir
    Ninja

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Bu resimler doğrumu dur bilmem ama bence 600 rr ve 1000 rr a yeni bir tasarım ve teknolojik yenilikler getirmelerinin zamanı özellikle 1000 rr diğer 1000 liklerin teknoloji olarak gerisinde kalıyor bu benim görüşüm tabii tartışalım diye söylemedim ama kawasaki suzukı yamaha nın güzel atılımları var özellikle kawasakinin honda eger alman ve italyanlar ı yakalamak istiyorsa biraz gelişmesi gerekiyor artık keza 600 rr içinde aynı şey gecerli özellikle tipi değişmeli daha bir racing görünüme sahip olmalı diye düşünüyorum.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Motosikleti
    cygnus rs
    Bu honda ya fakir yada bmw ye özendi,bir tarafında karenaj var diğerinde yok.

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    bunlar hikaye arkadaşlar merak etmeyin 600rr böyle iğrenç olamaz sadece 1000RR ile 600RR karışımı nasıl olur diye merak eden birisi tasarlamış muhtemelen oraya buraya çekip kesip biçerek..

motor 1000rr şase 1000rr arka şase 600RR alt grenaj yan grenaj 1000rr ve üst fotoda 600f grenajları yani tamamen photo shop ile milleti yanıltmaca kandırmaca...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Fotoğraflar fotoshop ortada birşey yok henüz. Benim duyduğum kadarıyla 600RR değil, 1000RR yenilenecek 2012 için. Görünüş hemen hemen aynı olacak (dış görünüş olarak sıfırdan tasarım yok yani). Honda pistlerde (özellikle de Dünya Superbike Şampiyonası'nda) istediği sonuçları elde edemedi CBR 1000RR'la. E zamanı da geldi artık, revizyon kaçınılmaz. 600RR ise temelde 4.5-5 yıllık bir model olmasına rağmen (şu anki kasa 2007'de çıktı) diğer 600'lüklere kıyasla hem yol kullanıcısı için hem de pist başarısı açısından gayet iyi bir konumda. Dolayısıyla 600 değil 1000RR'ın yenileneceği fikri akla daha çok yatıyor. Bir de Honda yeni model çıkaracaksa ikisini birden aynı yılda yapmaz. 2012 için 1000RR geliyorsa, 600RR'ın yeni versyonu 2013 için hazır olur.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çok kısa bir motor...
    suzuki tek geçer bu konuda...

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    En sondaki resim ile üsttekiler de aynı değil zaten..

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı bboy_iced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resimler doğrumu dur bilmem ama bence 600 rr ve 1000 rr a yeni bir tasarım ve teknolojik yenilikler getirmelerinin zamanı özellikle 1000 rr diğer 1000 liklerin teknoloji olarak gerisinde kalıyor bu benim görüşüm tabii tartışalım diye söylemedim ama kawasaki suzukı yamaha nın güzel atılımları var özellikle kawasakinin honda eger alman ve italyanlar ı yakalamak istiyorsa biraz gelişmesi gerekiyor artık keza 600 rr içinde aynı şey gecerli özellikle tipi değişmeli daha bir racing görünüme sahip olmalı diye düşünüyorum.
    hondadaki 1000rr daha güçsüz olabilir ama rakiplerine görede hafif bir motosiklet olması ile bu dezavantajını yolda kapatabiliyor. hoş son çıkan serideki yağ eksiltme problemide olmasada bir sıkıntısı yok motorun aslında. honda teknolojik olarak küçümsenecek bir marka değil. daha az güç üretiyor olması teknolojinin göstergesi olarak kabul edilemez. hesd sistemi bile senelerdir aynı şekilde kullanılıyor motosikletin üzerinde standart olarak veriliyorken bir çok motorda yoktu bu.

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar fotoshop ortada birşey yok henüz. Benim duyduğum kadarıyla 600RR değil, 1000RR yenilenecek 2012 için. Görünüş hemen hemen aynı olacak (dış görünüş olarak sıfırdan tasarım yok yani). Honda pistlerde (özellikle de Dünya Superbike Şampiyonası'nda) istediği sonuçları elde edemedi CBR 1000RR'la. E zamanı da geldi artık, revizyon kaçınılmaz. 600RR ise temelde 4.5-5 yıllık bir model olmasına rağmen (şu anki kasa 2007'de çıktı) diğer 600'lüklere kıyasla hem yol kullanıcısı için hem de pist başarısı açısından gayet iyi bir konumda. Dolayısıyla 600 değil 1000RR'ın yenileneceği fikri akla daha çok yatıyor. Bir de Honda yeni model çıkaracaksa ikisini birden aynı yılda yapmaz. 2012 için 1000RR geliyorsa, 600RR'ın yeni versyonu 2013 için hazır olur.
    1000rr'ın tasarımın değiştirmesinler zaten eski kasasına göre ben çok beğeniyorum
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    bmw çakması ondada 2 grenaj birbirinden farkıydı
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    [QUOTE=< iLk@yy >;2423014]hondadaki 1000rr daha güçsüz olabilir ama rakiplerine görede hafif bir motosiklet olması ile bu dezavantajını yolda kapatabiliyor. hoş son çıkan serideki yağ eksiltme problemide olmasada bir sıkıntısı yok motorun aslında. honda teknolojik olarak küçümsenecek bir marka değil. daha az güç üretiyor olması teknolojinin göstergesi olarak kabul edilemez. hesd sistemi bile senelerdir aynı şekilde kullanılıyor motosikletin üzerinde standart olarak veriliyorken bir çok motorda yoktu bu.

Katılıyorum bence abs konusunda su an en iyi sonuçlarda honda dan geliyor ama çekiş kontrol sistemleri yada tek teker önleme sistemleri gibi güvenliği artırıcı sistemlerle daha da iyi olmaz mı biraz daha torklu ve güçlü bir makine de yapılsa tadından yenmez bence honda ya yakışanda bu olur.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    arka kuyruğa bi bakın shop olduğu ap açık
    hem bu tasarım bmw kokuyo artı hiçte güzel değil özellikle ön farları 600 lüktede bozarlarsa honda ölmüş derim
    Mustafa Kemal Atatürk

karamurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600
    Zamanı gelmişti. Bence hoş gözüküyor

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Gerçekle alakası yok bence,sadece 1000rr yenilenecek diye düşünüyorum.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler