Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

2011 Honda CBR125R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda forza 250
    bence bu model 2011 in ilk yarısında Türkiye ye gelecektir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanki yine 2010lar gibi cılız gibime geldi umarım daha kalıplı olurda 1.80 boya sahip olan insanlarda binebilir..
    bkz: japonlar kendilerine göre motosiklet yapıyolar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı halazula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu model 2011 in ilk yarısında Türkiye ye gelecektir..
    gelmesine gelirde fiyatı pahalı olursa yamaha R125 i satamadığı gibi honda'da CBR 125 satamaz artık.cbf 150,ybr 125 peynir ekmek gibi satılıyor nasıl olsa

Deniz 125 RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    eğer bu gelirse şikayetci olurum honda firmasından daha 1 bucuk ay önce hondadan 2011 model cbr 125 aldım ruhsatta 2011 yazıo böyle bi değişim olursa benım motorumun neresi 2011. benımkı 2011 se bu ikbin kaç :D
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...!

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyeye keske taylandda satılan ve bu modelle aynı kasa 150 lik gelse. Extra 25 cc. sonuçta ötv ve motorlu taşıt vergisinde bir sorun teşkil etmiyor. bizim türk pazarındada iyi sükse yapar. Hem kaslandı hem güçlendi diye..

simyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 tmax
    superr olmus
    daha önce beynini götüremediğin yere motorunu götürme!!!
    ybr250-vstrom-600f-fz6-fazer1000-cbf1000-z1000sx(-xcity250&crosstourer1200)

Motosikleti
    Honda CBR 125 R 2011
    açıkçası döndüğümde cbr 125 almak istiyodum.. fakat bugün yeni 2011 modelini görünce çok beğendim.. honda türkiyeye mail attım.. bilmiyorum şu anda honda türkiye de cbr 125 fiyatı 6130 lira.. bu motor en kötü ihtimalle %20 zamla gelse 7300 - 7400 lira civarında olur ki bu da benim gibi yeni başlamak isteyenlere bence oldukça iyi bi seçenek yaratır diye düşünüyorum..

honda ithal etmekte gecikirse de unutmayalım ki türkiye de gelişmiş bi grey market ağı var..
    it matters not how strait the gate, how charged with punishments the scroll, i am the master of my fate;
    i am the captain of my soul.

Bambaşka bir tasarım olmuş ama hepsi birbirine benziyor yeni nesil Honda'ların otomobiller gibi sabit bir yüz olmuş, biraz sıkıcı bir durum. Cc yükseltmek isteyenler bunu satıp benzerini almak istemez.

Motoplus'la Türkiye satışına 10 ay önce başlanan Cbr 125 ne olacak, Honda Türkiye düşünsün.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bari yapma hocam. Zaten kimse bu motora race motoru demiyor, başlangıç motoru kendisi. Yani race tipi motorlar için en azından sürüşe ve oturuşa alışıyorsun, beklenti yok yani. Lastik olayına gelince bir motorun lastik ebatları ol deyince olmuyor neyazıkki. Bi ansiklopedi dolusu hesabı var aslında lastiklerin. Ama basite indirgersek bukadar düşük güç, sürat ve ebatlara sahip bir motora daha geniş lastikler koymak tek kelimeyle "uymaz!" ;)
    125 ccyle racing baslangici olmaz racing racingte ogrenilir gider kursunu alirsin ogrenirsin.
    Bu motorun oturusu falan racingle alakasiz o kadar yuksek gidonlu racing olmaz amortisorler desen racingle alakasi yok incecik motor zaten oturus pozisyonu racingle alakasiz
    racinge benziyen tek yani grenajlari.

Bende biliyorum lastik hesaba dayaniyor ama o egzosun agirligini arttirmak yerine kucuk bi egzos ve daha genis bi lastik daha mantikli olurdu.

Oyuncak olmaktan kurtulamaz bu makina 125ccyle racinge baslanmaz 0-100 u 4 saniye altinda olan makinaya oturmak icin bundan cok fazlasi gerekir.
    Buna para verene kadar 600luk alip adam akilli bi egitim daha mantikli olur.
    We are many...

Motosikleti
    honda cg 125 ' 91 | Honda cbr 125 r ' 2012
    Alıntı cemtoygar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası döndüğümde cbr 125 almak istiyodum.. fakat bugün yeni 2011 modelini görünce çok beğendim.. honda türkiyeye mail attım.. bilmiyorum şu anda honda türkiye de cbr 125 fiyatı 6130 lira.. bu motor en kötü ihtimalle %20 zamla gelse 7300 - 7400 lira civarında olur ki bu da benim gibi yeni başlamak isteyenlere bence oldukça iyi bi seçenek yaratır diye düşünüyorum..

honda ithal etmekte gecikirse de unutmayalım ki türkiye de gelişmiş bi grey market ağı var..
    peki fiyatı ve ne zaman gelecegi kesınleştımi waya ne zaman kesinleşir

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ben bu başlığı çoktan attım illa bi derginin bu konuyu işlemesi bekleniyo
    Mustafa Kemal Atatürk

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar arkadaşlar Honda ' ya cbr 125 R 2011 in ne zaman Türkiye'ye geleceği ve fiyatının ne olacağı konulu yazmış olduğum mail e cevap vermek için beni 2 saat içinde aradılar Türkiye'ye gelip veyahut gelmeyeceğinin önümüzdeki şubat ayında belli olacağını ve fiyatının henüz belli olmadığını söylediler. Tahmini fiyatını öğrenirim belki diye yurt dışında ne kadara satıldığını sorduğumda onu da bilmediklerini söylediler yani şimdilik durum bu arkadaşlar . Benim gibi almak isteyenler para biriktirmeye devam etsinler .

Alıntı seyitster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar Honda ' ya cbr 125 R 2011 in ne zaman Türkiye'ye geleceği ve fiyatının ne olacağı konulu yazmış olduğum mail e cevap vermek için beni 2 saat içinde aradılar Türkiye'ye gelip veyahut gelmeyeceğinin önümüzdeki şubat ayında belli olacağını ve fiyatının henüz belli olmadığını söylediler. Tahmini fiyatını öğrenirim belki diye yurt dışında ne kadara satıldığını sorduğumda onu da bilmediklerini söylediler yani şimdilik durum bu arkadaşlar . Benim gibi almak isteyenler para biriktirmeye devam etsinler .
    süper haber umarım gelirde yollarda yakışıklı motor görürüz.
    bu motorun boyutları ne kadar acaba önceki model gibi küçükmü

evet süper haber diğerine göre hem grenajlar hem lastikler büyük yanılmıyorsam arka lastik 130 falan deposuda büyüyor galiba 13 lt ve yeni bir enjeksiyon sistemi ile daha az yakacağı söylenmekte

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:24 ----------

cbr 125 r özellikleri yabancı bir siteden ingilizceden tercüme yaptım
    site link:http://a-new-motorcycle.blogspot.com...-cbr125-r.html

Motor Tipi Sıvı soğutmalı, tek silindirli dört zamanlı

Deplasman 124,7 cc

Çap Strok 58 mm x 47.2 mm

Sıkıştırma oranı 11:01

Valf Tren Zincir tahrikli SOHC, silindir başına 2 valf

Yakıt Teslimat PGM-FI yakıt enjeksiyon

Iletim Altı vitesli

Final Drive O-ring-mühürlü zinciri

Ön süspansiyon 31 mm teleskopik çatal, 120 mm (4.7 inç) seyahat

Arka süspansiyon Tek şok; 126 mm (5 inç) seyahat

Lastikler 100/80 - 17 ön, 130/70 - 17 Arka

Frenler Ön Çift piston kaliperli 276 mm disk, arka 220 mm disk, tek piston kaliperli

Sele yüksekliği 793 mm (31.2 inç)

Dingil mesafesi 1313 mm (51.7 inç)

Boş Ağırlık 136,9 kg (302 lb) sıvı ve gaz dolu tank gerekli dahil - binmek için hazır

Yakıt Kapasitesi 13 litre

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    bu honda 250 cbr 125 degıl yanlış bılgı vermıssın kardeşim

Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu honda 250 cbr 125 degıl yanlış bılgı vermıssın kardeşim
    kardeşim iyi baksan deplasman yazıyor 124 yazar motor hacmi cc olarak 125 liğin özellikleri bunlar yanlış değil kawasaki ninja 250 ile aynı boyutlarda olacak cbr 125 2011

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bir duyuruyu illahi moto aktüel dergisinden duyurmak için başkalarının önceden duyurmaya çalıştığı şeyler engelleniyor
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    piaggio sfera 80,Biselect d3,Bisan Star 105
    Arka koltuk olmamış gibi Bir Sport gibi durmamış

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir duyuruyu illahi moto aktüel dergisinden duyurmak için başkalarının önceden duyurmaya çalıştığı şeyler engelleniyor
    Nasıl yani kardeş ??

bu motor hakkında bi gelişme varmı kimse ses çıkarmıyo

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)