Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Derbi GPR 50

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İspanyol üretici Derbi ; 2 zamanlı 50 cc GPR 50 modelini 2010 yılı için yeniledi...Ülkemizde daha çok GPR 125 ile tanınan Derbi yeni GPR 50 modelinde tek silindirli 50 cc 2 zamanlı sıvı soğutmalı 9000 devirde 5,9 nm. tork üretebilen bir motor kullanmayı tercih etmiş.110 kg. ağırlığındaki motosiklette döküm aliminyum çift taraflı şasi yeni Moto Gp tarzı Dijital on board bilgisayar arka led plakalık ışıklandırması gibi yenilikler yer alıyor...

http://www.derbi.com/int/index.php?o...194&Itemid=349

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Görünüşü güzel ama motorun sesi kötü
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünüşü güzel ama motorun sesi kötü

katılıyorum berbat denebilir
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    neyse vazgeçtim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50cc motorun ülkemizde hiç piyasası yok, zaten muhtemelen gelmez de Türkiye'ye.
    Gelse de o kadar parayı 50cc'ye kimse vermez.
    Şekil güzel de, güç 9 HP..
    Adam YBR ile tokatlanırken tükürür o şekle be.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Başka motor markaları neden böyle modellere girmiyorlar mesela kanuni mondial vs. ucuzdan bu ayarda motor becerebilirler gibi...Düşünsenizse 250 cc iki zamanlı 6 vites 35-40 beyygirlik makina...125 cc iki zamanlı yapsalarda baya bi satar diye düşünüyorum tabiki raceing tipince...

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    50cc şaka gibi %100 başlangıç motoru
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    bunlardada küçültme hastalığı var arkadaş. millet çocuğuna şekilli hediye alsın diye fln yapıyorlar herhalde. 2 zamanlı 125i anladık 50ye ne gerek var birader. nerdeyse bisiklete racing kasa giydirecekler. 0cc tek zamanlı.
    Now the world is gone. Im just one.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    75 cc olanlarıda var bunların cc ye göre pist yarışları olduğu için 50 75 125 250 diye gidiyor.

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    2 zamanli motosikletler , ozellikle italyan ve ispanyol olanlar hastalikdir.Onun icin ybr'nin tokatliyor olusunu yada egsoz sesini cok fazla takan olacagini sanmiyorum , en azindan ben kendi adima bu tip hususlara takilmam , fiyat konusuna gelince evet ozellikle granaj aksami japon motosikletlerden yeri geliyor pahali lakin dedigim gibi bu is zevk isi , koca kasaya 50cc motor koymuslar vesayre diye dusunen arkadaslarin iki zamanli bir derbinin sase'sini incelemelerini tavsiye ederim , zaten adamlarin vizyonu belli arkadaslar bu adamlar pist icin ugrasiyorlar yani 50cc i cok satmis az satmis umursamazlar hos bizim ulkemizdeki sosyo ekonomik yapiya biraz ters rakamlar ama ozellikle italya ve ingiltere'de satis patlamasi yapacagina eminim , yakisikli bir is cikartmislar.

Selamlar.

Bu arada inanilmaz sekilde YZF'e benzemis.
    First Day Of My Life

Derbi'yi de, Aprilia RS125'i de, Yamaha TZR 50'yi de incelemiş biri olarak, istediği kadar kaliteli-hafif şasi veya grenaj aksamı olsun, bu kasaya 50cc 2 zamanlı, 100 km'yi geçmeyen ve bu fiyat performans eksenindeki bir motor, ülkemiz şartlarında zaten üretici tarafından satışa dahi sunulmaz.
    Evet, 2 zamanlı motor ayrı bir merak ve zevk işidir, yurtdışında da hastaları olduğu bir gerçek ve bu motor tam anlamıyla bu işe yeni başlayan paralı kitleye hitaben üretilmiş bir makine.
    Yurtdışındaki bol paralı başlangıç kitlesine keyifli sürüşler dileyelim biz de o zaman.
    Ama ne olursa olsun, yatmış gazlıyorsun, YBR tokatlayınca koyar be, o grenajlardan utanır insan.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derbi'yi de, Aprilia RS125'i de, Yamaha TZR 50'yi de incelemiş biri olarak, istediği kadar kaliteli-hafif şasi veya grenaj aksamı olsun, bu kasaya 50cc 2 zamanlı, 100 km'yi geçmeyen ve bu fiyat performans eksenindeki bir motor, ülkemiz şartlarında zaten üretici tarafından satışa dahi sunulmaz.
    Evet, 2 zamanlı motor ayrı bir merak ve zevk işidir, yurtdışında da hastaları olduğu bir gerçek ve bu motor tam anlamıyla bu işe yeni başlayan paralı kitleye hitaben üretilmiş bir makine.
    Yurtdışındaki bol paralı başlangıç kitlesine keyifli sürüşler dileyelim biz de o zaman.
    Ama ne olursa olsun, yatmış gazlıyorsun, YBR tokatlayınca koyar be, o grenajlardan utanır insan.

yok birader bunlar 10ccde yapsa bizden hastaları çıkar orjinal makina hesabı koçum benim yürü be millet ne yapsa alkışlayacak bi yan buluyoruz pist makinasıymış ne pisti lan caddede gazlayabildinde pistimi kaldı o makinanın. .... oyle pist makinasını
    Now the world is gone. Im just one.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2006 yada 2007 yılında Türkiyede satılan 125 cc. modelini kullanma imkanı bulmuştum...Gerçekten hayli ilgi çeken bir görünümü vardı...Bu arada artık 125 cc olan modeli 2 zamanlı yerine 4 zamanlı üretmeye başladılar...

Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 yada 2007 yılında Türkiyede satılan 125 cc. modelini kullanma imkanı bulmuştum...Gerçekten hayli ilgi çeken bir görünümü vardı...Bu arada artık 125 cc olan modeli 2 zamanlı yerine 4 zamanlı üretmeye başladılar...
    Performans da yarı yarıya düştü doğru orantılı olarak: 15 HP

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlardada küçültme hastalığı var arkadaş. millet çocuğuna şekilli hediye alsın diye fln yapıyorlar herhalde. 2 zamanlı 125i anladık 50ye ne gerek var birader. nerdeyse bisiklete racing kasa giydirecekler. 0cc tek zamanlı.
    zuhahahahuhaa

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ybr ciler aglıcak desenize bnm ilgimi çeken noktası 110 kg olması sizcede çok agır deilmi 125 cc faln olsa hadi motor agır dicem ama
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ciler aglıcak desenize bnm ilgimi çeken noktası 110 kg olması sizcede çok agır deilmi 125 cc faln olsa hadi motor agır dicem ama

Biz niye ağlayalım sen ağla
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    YBR zevk için. Süzülürüm plajıma pikniğime. Yok hız ise Paşam gibim FZ6'ım . Doğan görünümlü şahin gibi bu
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Bu gece iyi topiclere güldüm ya valla neşeli yazılar olmuş Deminde bi bayanın motor alacam diye 8 sayfalık topicini soluksuz okudum.Roman olsa bu kadar heyecanla okumazdım valla süper olmuş
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    HONDA BEAT
    bu motoru alan anca milleti kendine güldürür

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)