Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Derbi GPR 50

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    yeni hali ile yandan görünüşü S1000RR a benzemiş .... bence onu andırıyor ama motosiklete 50cc den başladığım için fiyatı uygun tutulduğu sürece çok güzel bir başlangıç ve öğrenme motosikleti olucaktır..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bence insanın çocuğuna alabileceği çok uygun bir motosiklet olur bu... hem karizmatik, hem ilk motor için ideal olabilir, 2 zamanlı olması da çok iyi... çok param olsa kendime bile alırım yani...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Dünyanın en pahalı benzinini kullandığımız için 50cc racing alanda olacaktır at benzini sabahtan akşama kadar dolaş
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

gtunerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence cok güzel bi motor tabi eski zamanimi düsünerek diyorum...ama yinede güzel...ama türkiyede 50 cc derbi alcak kisi cok az olur... ama 50 cc ye göre cok güzel...

Motosikleti
    Mondial 100 kh,Honda CBF 500,Kawasaki ER 5
    KUZENİMDE AKÜLÜ MOTOR DİYE YIRTINIP DURUYODU Bİ TANE HEDİYE ALAYIM 13 YAŞINDA OYALANIR
    Ride to Live , Live to Ride...
    :bounce:

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Konu nerelere cekilmis birisi , alirsan kendine guldurmekten baska bir ise yaramaz , biri kuzenine akulu motosiklet niyetine almak ister , bu kadar komik mesajlar yazabilen ne kadar cok uyemiz oldu son zamanlarda.

Gulunecek motosiklet olarak goren arkadasin gidip o motosiklette kullanilan malzememin ve en onemlisi aerodinamigini incelemesini tavsiye ediyorum , oyle uzaktan yazmakla olmaz bu isler.

Kuzenine akulu motosiklet yerine 2 zamanli bir motosiklet almak isteyen arkadasa burdan yazicak bir sey bulamiyorum. Gulumsemek disinda pek bir sey yapamiyorum.

2 zamanli 50cc motosiklet ile 5 tl lik benzin ile aksama kadar dolasamiyacagimizinda altini cizmekte yarar var

Selamlar.
    First Day Of My Life

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Bizim gibi motor kültürü ve bilinci olmayan ülkelerde tabi böyle yorumlar duymak mümkün!Arkadaşlar yurtdışında 50cc motor için ehliyet istenmiyor,bu yüzden bu motorların bir piyasası mevcut,zaten adam satmasa niye böyle birşey üretsin,bu sadece derbi değil,aprilia'da üretiyor,başka markalar da üretti ve üretecek....Zaten biraz araştırırsanız,bu motorların 13-17 yaş kesimine,ya da, yeni başlayan ve motor kullanmaktan korkan kesime üretildiği belli!!!!Ülkemizde erkeklik 600cc aşağısını kurtarmadığından biz daha gülmeye devam edelim,motordan anlamayan ama havam olsun diyen büyük bir kitle de 250cc-500cc ve burada da okuduğumuz 600cc başlangıç motorundan! başladıkça,biz daha çok kaza haberleri okumaya devam ederiz...Tekrar söylüyorum, bu bir eğitim motorudur,belirli yaşa hitap eder,bizde elektrikli olmadıktan sonra yürüyen herşeye ehliyet istendiğinden bu motor ne gelir ne de satılır,bu kadar basit!Ama bu şaka gibi motora yurtdışında birçok motor tuning ekipmanı üretmekte,yaşı küçük arkadaşlarda ehliyetsiz olarak bu motorun daha hızlı versiyonlarına sahip olmakta,kullanılan silindir kitleri,membran,jet,egzos sistemleri ile bu size komik gelen motor hacmi birçok 250cc motorun tozunu arttıracak kapasiteye gelmekte,bunu da biraz internetten araştırın mesela aprilia RS50 bore kit yazın bakın,sonra komik geliyor mu?
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Once egitim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

Astral arkadasimizin yukarida sarf etmis oldugu kelimelere harfiyen katiliyorum , motosiklete yorum yapmadan once fikir sahibi olmak gerekmekte.

Yok oyle pastam kalsin karnim doysun.

Hazir cevap olmak kolay , onemli olan insanlara dogru bilginin aktarilabilmesidir.

Selamlar.
    First Day Of My Life

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşım biz türk milletiyiz bize öyle 50 cc motoru 6000 civarı vermeye kalkarlarsa biz de kalkıp onlara güleriz yani...avrupa alır kardeşim bakalım bizde 6000 fiyatı olan motor onlarda kaç para...onlar motoru o fiyatı alır 2 ay geçmez gider büyüğünü de alır değiştirir biz öylemiyiz zaten aldım mı dişimizi sıka sıka alıyoruz alınca da büyük olsun idare etsin diyoruz...onun için yani avrupa da böyle avrupa da şöyle demekle de olmaz yani sen bu motoru alırsan millet sana güler çünkü bu türk milleti yani sen buraya yazsanda güler yazmasanda güler yazıp yazmamakta bişeyi değiştirmez bilmem anlatabildim mi ?
    Siz altınızdaki 125cc cup'dan bozma bisiklete ne kadar verdiniz,yanlış hatırlamıyorsam ilk çıktığında 5000küsür TL değil miydi,ya da 2000-2500TL verip Çin malı çöplere binen zengin! millet biz değilmiyiz,birde burdan yakalım!Ben açıklama yaptım,siz galeyana gelmişsiniz,başka birşey demiyorum!Birdaha söyleyeyim sizin yaşınızda küçük herhalde,bizde olay nedir,ehliyet alana kadar çocuklar ehliyetsiz motor kullanır,işte adamlarda kültür farklı,50cc altı ehliyetsiz ki bu motorlar kullanılıyor,adamların kültürü ve eğitimi bu şekilde!Şimdi doğruyu kim yapıyor,13-14 yaşında ehliyetsiz 250 vs cc binen mi, yoksa belirli bir kapasite de ama teknik özellikleri çok iyi olan bir motorla acemiliği mi atmak?
    Ben avrupa'da yaşamıyorum, ya da çok zengin değilim,tek zenginliğim kendime verdiğim değer ki bu yüzden 50cc aprilia scooter ile başladım,sonra 180cc runner ile daha da tecrübelendim, sonra derbi gpr 125 aldım,onun zevkini,tadını aldım ve iyice kendimi eğittim ve şuan 500'lük bir motordayım!!!!Siz hızlı gençlerdensiniz,havam olsun,125 olsun önemli değil demişsiniz o motoru almışsınız,ben bu motorları toplamda 8sene kullandım sırasıyla,kusura bakma benim amacım hava olsun racing olsun gerisi önemli değil di ki gittim scooter ile başladım,hiçte gocunmadım,birisi bana güler diye,inan 600cc alıp yerinden kaldıramamak ya da ilk virajda düşürmek daha komik ve acı bir durum...
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    Tabanvay :(
    türk işte..!! biz bu kafada olduktan sonra daha çok gülerler bize!!! 13-14 yaşındaki çocuga alınıyormuş motora binmeye başladıgında 20-30 arasındaysa illa büyük cc motora binmek gerekmez!!! eğitim olmadıktan sonra daha çok kaza haberi duyarız!!...

ayrıca

Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz altınızdaki 125cc cup'dan bozma bisiklete ne kadar verdiniz,yanlış hatırlamıyorsam ilk çıktığında 5000küsür TL değil miydi,ya da 2000-2500TL verip Çin malı çöplere binen zengin! millet biz değilmiyiz,birde burdan yakalım!Ben açıklama yaptım,siz galeyana gelmişsiniz,başka birşey demiyorum!Birdaha söyleyeyim sizin yaşınızda küçük herhalde,bizde olay nedir,ehliyet alana kadar çocuklar ehliyetsiz motor kullanır,işte adamlarda kültür farklı,50cc altı ehliyetsiz ki bu motorlar kullanılıyor,adamların kültürü ve eğitimi bu şekilde!Şimdi doğruyu kim yapıyor,13-14 yaşında ehliyetsiz 250 vs cc binen mi, yoksa belirli bir kapasite de ama teknik özellikleri çok iyi olan bir motorla acemiliği mi atmak?
    Ben avrupa'da yaşamıyorum, ya da çok zengin değilim,tek zenginliğim kendime verdiğim değer ki bu yüzden 50cc aprilia scooter ile başladım,sonra 180cc runner ile daha da tecrübelendim, sonra derbi gpr 125 aldım,onun zevkini,tadını aldım ve iyice kendimi eğittim ve şuan 500'lük bir motordayım!!!!Siz hızlı gençlerdensiniz,havam olsun,125 olsun önemli değil demişsiniz o motoru almışsınız,ben bu motorları toplamda 8sene kullandım sırasıyla,kusura bakma benim amacım hava olsun racing olsun gerisi önemli değil di ki gittim scooter ile başladım,hiçte gocunmadım,birisi bana güler diye,inan 600cc alıp yerinden kaldıramamak ya da ilk virajda düşürmek daha komik ve acı bir durum...
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu nerelere cekilmis birisi , alirsan kendine guldurmekten baska bir ise yaramaz , biri kuzenine akulu motosiklet niyetine almak ister , bu kadar komik mesajlar yazabilen ne kadar cok uyemiz oldu son zamanlarda.

Gulunecek motosiklet olarak goren arkadasin gidip o motosiklette kullanilan malzememin ve en onemlisi aerodinamigini incelemesini tavsiye ediyorum , oyle uzaktan yazmakla olmaz bu isler.

Kuzenine akulu motosiklet yerine 2 zamanli bir motosiklet almak isteyen arkadasa burdan yazicak bir sey bulamiyorum. Gulumsemek disinda pek bir sey yapamiyorum.

2 zamanli 50cc motosiklet ile 5 tl lik benzin ile aksama kadar dolasamiyacagimizinda altini cizmekte yarar var

Selamlar.
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim gibi motor kültürü ve bilinci olmayan ülkelerde tabi böyle yorumlar duymak mümkün!Arkadaşlar yurtdışında 50cc motor için ehliyet istenmiyor,bu yüzden bu motorların bir piyasası mevcut,zaten adam satmasa niye böyle birşey üretsin,bu sadece derbi değil,aprilia'da üretiyor,başka markalar da üretti ve üretecek....Zaten biraz araştırırsanız,bu motorların 13-17 yaş kesimine,ya da, yeni başlayan ve motor kullanmaktan korkan kesime üretildiği belli!!!!Ülkemizde erkeklik 600cc aşağısını kurtarmadığından biz daha gülmeye devam edelim,motordan anlamayan ama havam olsun diyen büyük bir kitle de 250cc-500cc ve burada da okuduğumuz 600cc başlangıç motorundan! başladıkça,biz daha çok kaza haberleri okumaya devam ederiz...Tekrar söylüyorum, bu bir eğitim motorudur,belirli yaşa hitap eder,bizde elektrikli olmadıktan sonra yürüyen herşeye ehliyet istendiğinden bu motor ne gelir ne de satılır,bu kadar basit!Ama bu şaka gibi motora yurtdışında birçok motor tuning ekipmanı üretmekte,yaşı küçük arkadaşlarda ehliyetsiz olarak bu motorun daha hızlı versiyonlarına sahip olmakta,kullanılan silindir kitleri,membran,jet,egzos sistemleri ile bu size komik gelen motor hacmi birçok 250cc motorun tozunu arttıracak kapasiteye gelmekte,bunu da biraz internetten araştırın mesela aprilia RS50 bore kit yazın bakın,sonra komik geliyor mu?
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Once egitim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

Astral arkadasimizin yukarida sarf etmis oldugu kelimelere harfiyen katiliyorum , motosiklete yorum yapmadan once fikir sahibi olmak gerekmekte.

Yok oyle pastam kalsin karnim doysun.

Hazir cevap olmak kolay , onemli olan insanlara dogru bilginin aktarilabilmesidir.

Selamlar.

astral, jonturq abilerimin söylediklerinin kelimesi kelimesine katılıyorum!!!
    [B]Motosiklet Kullandığım İçin Farklı Değilim,[COLOR="Red"] Farklı Olduğum İçin Motosiklet Kullanıyorum ..!![/COLOR][/B]:bounce:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)