Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yeni Honda SPACY 110

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial

honda nın yeni scooter modeli ön 12' arka 10' lik jant ve enjeksiyonlu ilk gözüme çarpan özelliği
    henüz fiyat verilmemiş bende servislere balarken dikkatimi çekti . forumlarda da olmayınca haber edeyim dedim

http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...oter/spacy.htm
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    fuarda Honda standında gördüm. motorla ilgili anket yapıyorlardı "neresini beğendiniz-neresini beğenmediniz" diye.

internette resimlerinde daha çirkin duruyordu, göründüğü kadar çirkin değilmiş diye yorum yapınca epey şaşırdılar.

honda bu scooteri ne mantıkla getirmiş, anlayamadım. yazlıkta falan kullanmaya uygun; ama tekerleri çok küçük ve çok ince. enjeksiyon varmış ama 110 cc. motor sonuçta. hem activa ve beat olmak üzere, aynı klasta iki modeli zaten var?

fuarda anket yapan görevlilere de söyledim. honda'dan 250 ve 400 cc. sınıfında scooterlar getirmesini, büyük tekerli scooterlar getirmesini bekliyoruz; adamlar bu modeli getiriyorlar.

avrupa'da çok satan sh150, sh300 modelleri neden Türkiye'ye getirilmez, anlamıyorum. gerçi vtr fiyatına satmaya kalkacaklarsa, getirmesinler daha iyi...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Honda TeRe Allah belanı VeRe ...
    Deeplord bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    varya okadar uyduruk bir motoru bizim ülkeye satmak için sokuyolarya ne kadar sinirleniyorum kimse bilemez.gitsinler bu motoru afrikaya satsınlar
    Mustafa Kemal Atatürk

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dylan ve beat arası bir model olarak düşünüyorlar ama bence 125cc daha iyi bir çözüm olabilirdi ki beat tip olarak bundan on kat daha güzel ama beat dan %20 kadar daha performanslı çıkarsa satabilir..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:43 ----------

Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda Honda standında gördüm. motorla ilgili anket yapıyorlardı "neresini beğendiniz-neresini beğenmediniz" diye.

internette resimlerinde daha çirkin duruyordu, göründüğü kadar çirkin değilmiş diye yorum yapınca epey şaşırdılar.

honda bu scooteri ne mantıkla getirmiş, anlayamadım. yazlıkta falan kullanmaya uygun; ama tekerleri çok küçük ve çok ince. enjeksiyon varmış ama 110 cc. motor sonuçta. hem activa ve beat olmak üzere, aynı klasta iki modeli zaten var?

fuarda anket yapan görevlilere de söyledim. honda'dan 250 ve 400 cc. sınıfında scooterlar getirmesini, büyük tekerli scooterlar getirmesini bekliyoruz; adamlar bu modeli getiriyorlar.

avrupa'da çok satan sh150, sh300 modelleri neden Türkiye'ye getirilmez, anlamıyorum. gerçi vtr fiyatına satmaya kalkacaklarsa, getirmesinler daha iyi...
    sh300i olayını bende sordum; çok pahalı olduğu için satılmaycağını söylediler..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Yeni başlayanlar,sakin kullananlar ve kadın sürücüler için ideal,kullanımı çok kolay bir model.Yakıt tüketiminde de Today ile yarışabilir.
    Şekil olarak Beat'den çok daha iyi.
    Kurye işinde ise Activa daha iyi,fuarda sırf Activa üzerine yedek parça üreten yerli bir firmamız vardı. Jantına kadar üretmişler.

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    arkadaşlar aldığım duyumlara göre activa'nın haziran ayında satışı duruyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aldığım duyumlara göre activa'nın haziran ayında satışı duruyor
    henüz alternatifi yok...Euro3 normlarına uygun belki aynı modeliden getirebilirler...tek kelimeyle intihar olur...

yani activaya alternatif motor getirmeden bunu kaldıramaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    henüz alternatifi yok...Euro3 normlarına uygun belki aynı modeliden getirebilirler...tek kelimeyle intihar olur...

yani activaya alternatif motor getirmeden bunu kaldıramaz...
    Zamanla bu Spacy baharat Activa'nın yerine oturacaktır Kanka.3-4 senede biter Activa'nın egemenliği.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanla bu Spacy baharat Activa'nın yerine oturacaktır Kanka.3-4 senede biter Activa'nın egemenliği.
    ben activanın üreticisi ile euro standartlarında üretim yapılacağı ve Türkiyeye getireleceği konusunda duyum almıştım.olmazsa bu baharatla idare edecek artık pizzacılar vb. ler.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    fuarda bende gördüm neyın anketını yapıyorlar ya demek bunlar harbıden kör ler hiç bir sey bılmıyorlar uyanın hey hala avrupadan daha ıyı müşterı kıtlesı türkıyede var alooo bu ne ya getırdiğiniz modeli pizzacılar bıle almaz mondıal sızden akıllı valla

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    activa kineticin tahtını dolduramadı bu gidişle özlem duycaz eski caponlara.

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Yazık Ya Valla Ben Fuarda Öyle Yorumlar Yaptım Ki Adamalar Nasıl Buldunuz Dediklerine Bin Pişman Oldular, Eğer Fuarda ki Yorumlara Göre Karar Vereceklerse Kesin Getirmezler Bu Modeli, En Basitinden Bana Bu Hondanın Yeni Modeli Dediklerinde Hadi Canım Şaka Bu Kesin Çakmadır Deyip Motun Üzerinde ZONDA Falan mı Yazıyo Diye Eğilip Baktım Reyonda ki Adam Kireç Gibi Oldu, Ah Ulan Ah Be Bu Honda dan Neden Şöyle Fiyatta Makul Teknolojide Yeni Bi model Alamıyoruz. Mesela CBF125 veya XR300 CB300 SH150i-300i Hangi Birini Sayayım YAZIK

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Beğenmedim, TVS Scooty PEP'e benzemiş. Yeni 110 cc Activa daha yerinde bir karar olurdu.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    hiç beğenmedim HONDAya hiç yakıştırmadım, mondialin bu tarz aynı modeli vardı. çine fabrika kurmak içinmi HONDA fikir topluyor acaba

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    activa'nın paketçiler tarafından tutulmasının en büyük sebeplerinden biri de çelik kaportası olmasıydı. ufak tefek hasarlar değişim yerine düzeltme ile halledilebiliyordu.

bu cygnus rs kılıklı tipsiz alette kaporta plastik.

KyCd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    My Kawa..
    harbiden çinli markalardan ayırd etmek zor.. honda kalitesini gölgelemiş bence..
    Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..

Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    100 cc.lik Bali modeline benziyor.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    sanki en tipsiz, en çirkin motoru getirmek için gayret gösteriyorlar. ps 125/150 faciasından sonra bu...

ara model desen yok, yok, yok... 150 cc modeli kullandıktan sonra, geliştirmek istesen önüne 600'lük, 200 kiloluk, 20.000 TL'lik modelleri koyuyorlar.

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Fuardan sonra Honda bu motoru sitesinden kaldırdı. Yani ithalatı sözkonusu değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler