Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni Honda SPACY 110

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

niye spacy gibi dandik tipsiz bir model niye ELİTE modeli değil. çokmu zor bunun yerine ELİTE modelini getirmek. anladığım kadarıyla honda firması satamadığı tapon modelleri nasıl olsa alacak keriz bulunur düşüncesiyle vatandaşımıza satmaya çalışıyor. bir yurttaş olarak tepkimizi göstermeli ve bu modeli protesto ederek kimse satın almamalı. bu kadar yüksek fiyata tipi düzgün adam gibi bir motosiklet almak bizlerinde hakkıdır.
    Protesto edilecek o kadar model çöplüğü var ki bu yine de yenidir,tipi hoşuna gitmemiş olabilir,başka da Japon seçenek yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Protesto edilecek o kadar model çöplüğü var ki bu yine de yenidir,tipi hoşuna gitmemiş olabilir,başka da Japon seçenek yok.
    evet bende hondanın alternatifsizliği yüzünden aynı zamanda bir honda kullanıcısı olarak kymco almayı düşünüyorum. üzgünüm honda bir müşteri kaybettin. artık onların satamayıp bize yamadığı modellere mahkum değilim.

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende hondanın alternatifsizliği yüzünden aynı zamanda bir honda kullanıcısı olarak kymco almayı düşünüyorum. üzgünüm honda bir müşteri kaybettin. artık onların satamayıp bize yamadığı modellere mahkum değilim.
    Protestocu kimliğinden ötürü seni kutlarım hiçbir şey almamak lazım eskiyi kullanıp geçeceksin,ben öyle yapıyorum.

Protestocu kimliğinden ötürü seni kutlarım hiçbir şey almamak lazım eskiyi kullanıp geçeceksin,ben öyle yapıyorum.
    iyi diyorsun dostum fakat bir üst modele çıkmak istiyorum. bende activa var fakat bunun üstü 250 cc civarında scooter malesef yok hondada. büyük ihtimalle gelsede fiyat benim alamayacağım düzeyde olur. o yüzden activamı satıp boyuma uygun kymco people s200 almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    honta
    arkadaşlar bende varbumordnave motor kulanım denge ekonomik ve güzelbi motor activa dagüzel ama bunun kadr dengeli deyilll

arkadaşlar genelde bakıyorumda negatif yorumlar yazılmıs SPACY e karşı
    zira ben dün honda showroom'a satış müdürü arkadaşımın yanına gittim.amacım hatrını sormak.
    derken aradan fazla geçmeden bi baktımki SPACY 110 aküsünü takıyoruz ;)
    ( 09 Beat'ımı sattım geri kalan az miktarıda kafama göre taksitlendirdim )

Lütfen SPACY kullanın sanırım kullanmadan yorumlar yapılmış.

Motosikleti
    honta

gayet güzell

ben yeni aldım ve uzun yol yaptım bir seferde 300 km yol yapmama ramen ne kayış ısınması nede bir gevşeme ve iki kişiyiz ben 78 arkadaşım 92 kl yani ben kullandıkca sevdim ve activa da kullandım hertür kulladım çok tasarruflu ve şıkk lütfen kullanın ve öyle yorum yapın tipine gelirsek kibar ve güzel bende beyaz var ve çok tatlı duruyoo tavsiye ederim hertürlüü arkadşlar

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben activanın üreticisi ile euro standartlarında üretim yapılacağı ve Türkiyeye getireleceği konusunda duyum almıştım.olmazsa bu baharatla idare edecek artık pizzacılar vb. ler.
    activa bitti hacım artık bu var bizim dominos pizzaya 13 tane geldi activa gibi sağlam motor gelmez bizim iş için ama güzel kaçıyo iyi motor activa kadar granejı saglam degil o kadar
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    ilginç gerçekten.activa ile beatin yerine gelen bir motora bu kadar az ilgi olması garip.internette gezinmeme rağmen kayda değer kullanıcı yorumları bulamadım.yahu youtubede videosu bile yok.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    motoru alıp turladım biraz ilk gözüme çarpan kontak değişmiş ve öne ufak kilitli torpido konulmuş. kontağı çevirince sol tarafta pgm-fi ışığı yanıyor .gösterge gayet güzel ve canlı fakat enjeksiyonlu olması servise bağımlı olması demek bu motora sonuçta diyagnoz ayarı arıza silme gibi işler olacağı için activanın basit mekanik sisteminin güzelliğini göremiyeceğiz sanırım. fakat enjeksiyon olması pakette çalışmasına rağmen 10 kruşn altına düşen yakıt tüketimi artıları arasında. üzerindeki lastikler ne marka bilmiyorum ama sert frenlemede önden kayma yaşamadım arka freni zorlayp kitleyince activa gibi kıçı yanıma gelmiyor. kontra tekniği ile virajlara çok güzel giriyor ve çıkıyor altının yere yakın olması ve ön tekerin daha büyük olması yol tutuşu ve viraj kabilyetini arttırmış unutmadan selesi activaya göre daha rahat ve 3000 küsür km de olmasına rağmen iki kişi düzde 100 ü görüyor. aydınlatması fayet güzel fakat activanın altı yerden yüksek olması karbüratörlü olması her türlü zorlu koşulda hor kullanımda tık dememesi gibi güzel özellikleri bu motorda göremiyecez grenajları kırık dökük çok paketçi motru göreceğiz ileriki zamanlarda ama normal bi kullanıcı motoru olarak activanın yerini aratmaz çocuklarınıza bırakılcak evladiyelik scooter.
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru alıp turladım biraz ilk gözüme çarpan kontak değişmiş ve öne ufak kilitli torpido konulmuş. kontağı çevirince sol tarafta pgm-fi ışığı yanıyor .gösterge gayet güzel ve canlı fakat enjeksiyonlu olması servise bağımlı olması demek bu motora sonuçta diyagnoz ayarı arıza silme gibi işler olacağı için activanın basit mekanik sisteminin güzelliğini göremiyeceğiz sanırım. fakat enjeksiyon olması pakette çalışmasına rağmen 10 kruşn altına düşen yakıt tüketimi artıları arasında. üzerindeki lastikler ne marka bilmiyorum ama sert frenlemede önden kayma yaşamadım arka freni zorlayp kitleyince activa gibi kıçı yanıma gelmiyor. kontra tekniği ile virajlara çok güzel giriyor ve çıkıyor altının yere yakın olması ve ön tekerin daha büyük olması yol tutuşu ve viraj kabilyetini arttırmış unutmadan selesi activaya göre daha rahat ve 3000 küsür km de olmasına rağmen iki kişi düzde 100 ü görüyor. aydınlatması fayet güzel fakat activanın altı yerden yüksek olması karbüratörlü olması her türlü zorlu koşulda hor kullanımda tık dememesi gibi güzel özellikleri bu motorda göremiyecez grenajları kırık dökük çok paketçi motru göreceğiz ileriki zamanlarda ama normal bi kullanıcı motoru olarak activanın yerini aratmaz çocuklarınıza bırakılcak evladiyelik scooter.
    saolun değerli yorumlarınız için.ybr 125 esd honda cbf 150 ile birlikte düşündüğüm motorlardan biri.benim için önemli olan sağlam olsun,yedek parçası ucuz ve bol olsun ve az yaksın.sanırım bu özelliklerin hepsi bu motorda mevcut.görünüş olarak biraz kötü.en azından önü ördek gibi.elite 110 modelindeki kasaya yapsalarmış tadından yenmezmiş.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    motoru yaklaşık 400km test ettim..sıfır motordu..oldukça iyi bir scooter..düs yol yada yokuş aşağı farketmes 100kmde kalıyor..büyük ihtimal kesici var..yakıt tüketimi kullanım şekiline bağlı olarak 100kmde 2-2.5 litre diyebiliris..süspansiyon konforlu yumuşak ve sessis..çok yüksek ağırlıkla hız kesicilerden geçerken altını sürtebiliyo..motor çok sessiz çalışıyo kafada iyi bi kask varsa hele bide gürültülü bir ortamda duyulmuyo bile diyebilirim..hızlanma keyifli ne yavaş kalkıyo nede ani fırlıyo..ortalama bi kalkışı var ve sürekli olarak devam ediyo taki 100kmye kadar..105 demedi yani ne yaptıysam.. parçaları çok ucuz çoğu parça activanın yarısı kadar..motor teknolojik enjeksiyonlu..ön far halojen iyi aydınlatıyor..korna oldukça güçlü..fren ve viraj tepkisi dandik naylon lastiklere rağmen kötü değil..iyi marka lastiklerle çok daha iyi olacaktır..konforu iyi sele yumuşak..ayakları uzatabilme şansı var..arka çanta için ekstra demir takmaya gerek yok üstündeki uygun..kısacası 4300lira civarına bir scooter arıyorsanız tavsiye ederim..şehir içi kıvrak şehir dışı yetersiz..çevre yollarına yada yakın ilçelere filan kaçarım derseniz ps150 derim..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru yaklaşık 400km test ettim..sıfır motordu..oldukça iyi bir scooter..düs yol yada yokuş aşağı farketmes 100kmde kalıyor..büyük ihtimal kesici var..yakıt tüketimi kullanım şekiline bağlı olarak 100kmde 2-2.5 litre diyebiliris..süspansiyon konforlu yumuşak ve sessis..çok yüksek ağırlıkla hız kesicilerden geçerken altını sürtebiliyo..motor çok sessiz çalışıyo kafada iyi bi kask varsa hele bide gürültülü bir ortamda duyulmuyo bile diyebilirim..hızlanma keyifli ne yavaş kalkıyo nede ani fırlıyo..ortalama bi kalkışı var ve sürekli olarak devam ediyo taki 100kmye kadar..105 demedi yani ne yaptıysam.. parçaları çok ucuz çoğu parça activanın yarısı kadar..motor teknolojik enjeksiyonlu..ön far halojen iyi aydınlatıyor..korna oldukça güçlü..fren ve viraj tepkisi dandik naylon lastiklere rağmen kötü değil..iyi marka lastiklerle çok daha iyi olacaktır..konforu iyi sele yumuşak..ayakları uzatabilme şansı var..arka çanta için ekstra demir takmaya gerek yok üstündeki uygun..kısacası 4300lira civarına bir scooter arıyorsanız tavsiye ederim..şehir içi kıvrak şehir dışı yetersiz..çevre yollarına yada yakın ilçelere filan kaçarım derseniz ps150 derim..
    saolun çok güzel anlatım.ne zor işmiş motor almak heleki 5000 tl gibi kısıtlı bir bütçe ile.10 000 tl gibi bir bütçem olsa biliyorum ne alacağımıda az para ile seçim yapmakta zor.

şu an için ybr125 esd düşünüyorum.inşallah 2 ay sonra onunda enjeksiyonlusu gelmez.

bu makinayı peşin olarak almak isteyenlere duyrulur..
    4 aylık spacy 110 aşağıdaki linkte satışa sunulmuştur.

bilginize...

http://www.motosiklet.net/forum/sati...acy-110-a.html

oguzkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alfa (Pgm-Fi CBS ESP IS ACG)

güzel bir scooter..

honda spacy 110 sahibiyim, motor gerçekten güzel enjeksiyonlu 110 cc lik bir motora sahip bu da motor yeni olmasına rağmen yakışı azaltıyor. motorun ivmelenmesi gayet iyi çok atak değil ama belirli oranda sürekli hızlanabiliyor. süspansyonu ve motorun dengesi gayet iyi. motor sessiz çalışıyor, frenleri gayet başarılı, tek kelimeyle keyifli, rahatlıkla alınabilecek bir motor...

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan sonra Honda bu motoru sitesinden kaldırdı. Yani ithalatı sözkonusu değil.
    Yoo hala var ve bu ön tekeri 12 inch, arka tekeri 10 inch olan hilkat garibesini satmaya çalışıyorlar.

Özellikle burun kısmı çok biçimsiz, burun aynı zamanda ön çamurluk oluyor. Burun sipsivri, Allah korusun bir adama çarpsanız adamı şişleyecek.

İthal edildiği bazı ülkelerdeki tipsizlik yarışmasında birinci seçilmiş.

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Yakıt tüketiminde de Today ile yarışabilir.
    Yakıt tüketiminde Today 50 ile nasıl yarışıyor acaba!!??

Today 50 normal şehiriçi kullanımda ortalama 100km.de 2,3 litre benzin tüketir.

Spacy 110 aynı koşullarda 3 litre benzin tüketir.

Yani %30 daha fazla.

bilgilendirme adına yeni aldığım spacy 110 hakkında söylebileceğim yakıt gayet iyi karevelioğlu nun dediği gibi 132 km yol yaptım ankara içi 13,77 tl yakıt tüketmiştir surat 85-90 yapıyor buda beni tatmin ediyor kullanımı kolay ve pratik kalkışlar ve hizlanma iyi gayet memnunum

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Tvs vego guzel bir alternatif olabilir hem sac kasa hemde daha tipli ama bu fiyatlariyla zor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler