Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda'dan Yeni CB Twister

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda türkiyeye bu motoru getireceğine (ki gerekte yok) varadero 125 i getirse daha hayırlı bir iş yapar sanırım.
    Aynen katılıyorum..Ama çok büyük ihtimal buda gelmez..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Ele mahkum oluyorsak, kendi malımızı üretemiyorsak "misafir umduğunu değil bulduğunu yer" misali, biz ancak getirileni satın alabiliriz ki; fiyatı da 3den aşağı olmaz. 110cc vitesli motor alacağına scooter al daha iyidir.
    Bir arkadaşımın belirttiği 125cc Varadero getirilmiyorsa ne yapacağım ben bu vitesli 110ccliği. 125cclik scootera binmek daha mantıklı. çünkü; bunu alsan ancak şehir içinde kullanabilirsiniz. uzun yolda bir işe yaramaz. şehir içindede aynı cc de otomatik vitesli varken kim uğraşır vitesli ile....
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    motorlu bisiklet gibi olmuş komik bir tasarım

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Bunu alacagına ybr veya apache al hem parçası var hem piyasası vede kalite açısından ne mal oldukları belli.Adam gibi bir şey yapsalar şaşardım zaten.Honda adıyla işi götürüyor aynı motoru X bir firma yapsa yerden yere vururlardı. Hem racing motor yapıyorsun hemde altına 9 hp lik motor koyuyorsun.

Başlangıç modeli,kurye veya şehir içi bu motorun üstüne araç göremiyorum Tr piyasasında.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda türkiyeye bu motoru getireceğine (ki gerekte yok) varadero 125 i getirse daha hayırlı bir iş yapar sanırım.
    Kesinlikle katılıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merakım var zaten en sonunda cıkıp ben yapacağım motosıklet üretımını markasıda bunda olacak hanı aradığınız bunda hesabı
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    fiyatta 612 deniyor... türkiyedeki vergi ve harçları ekleyelim. 612 + %66 vergi (olsa) = 1015 euro yapar. bu fiyata türkiyede satılacak olsa iyi olur ama inandırıcı olmadığı için hayallere kapılmamak lazım.

Bunu getirmezler kar oranı düşük diye,halbuki en çok satan motor olur.Genel ihtiyaçları karşılayabilecek, benim Cgl 125'den üstün bir makine.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler