Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Amerikalı Sportbike Fischer ilk teslimatı yaptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Çok güzel tasarımı var ama motor gücü zayıf mı ne? 600 lük kullananlar ne der bu işe? 600lük kullanan arkadaşlar biraz fikir verseler çok mutlu oluruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    güzel birşey gibi..

lakin granajlar üzerinde emanet gibi durmuş.. tasarım farklı, şase sağlam gibi..
    lakin granajlar neden böyle yalandan konulmuş gibi onu anlamadım. tek bozan ve kalitesizlik kokan yanı granaj kısmı..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TR ye gelmesini diliyorum

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cometi satıp ne alsam ne alsam diye kara kara düşünüyordum, karar verdim şimdi. Amerikalı olmasada Koreli olsun 650'lik olsun
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cometi satıp ne alsam ne alsam diye kara kara düşünüyordum, karar verdim şimdi. Amerikalı olmasada Koreli olsun 650'lik olsun
    hayırdır zaten cometi yeni almadın mı

Motosikleti
    // honda beat scv100f
    haha ya hakketen de adamlar cetvelle çizmişler sanki ve hatlar kötü+kuyruk yapımı çok saçma öyle kuyruk mu olr gp deki ducati ile honda rcv212 ye benzetmişler ama olmamış insan bi arka kuyruğu kapatır bişiler yapar sanki yarılmış gibi duruyo. motorda bi tek hayran kaldıım yer war o da far kısmı

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    tip olarak güzel...
    Hissettiğin gibi yaşa...

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence depoya ve kuyruğa bir daha ayar çekseler baya tututlur bu motor.ama kova gibi kocaman depo koymuslar o bozmus
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    amerikalılar büyük şeyleri sever

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır zaten cometi yeni almadın mı
    gücü tatmin etmiyordur artk uzun yol yapıyor paso
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    güzel olmuş. ayrıca aynalar bile hyosung'dan alınma...

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    KTM bu sele tasarımını RC8 de yaptı , artık tüm marka ve modellerde göreceğiz sanırım
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Motosikleti
    minsk 125 kawarazaki
    Alıntı VALEO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o parayı yapmaz
    aynen bende katılıyorum arka kuyruk 10 numara traş durmuş ve karbüratörlü olması işi bozmuş ve bu paraya çift silindirli makina alınmaz...

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grenajlar mükemmel bence. O vidalarda ayrı bir hava katmış . Comanche helikopter gibi olmuş

Motosikleti
    gt250comet
    kawasaki zx-6r ABD fiyatı 9800 dolarken hangi ss kullnıcısı 8000 dolar buna verir bilemiyorum. Tr'ye geliş fiyatıda kawa'dan çok farklı olmaz bu durumda.

o deponun üzerine yatıldığında sivri kısımları rahatsız etmiyodur umarım yoksa o parayı verip bu rahatsızlık çekilmez.

ama yinede genel olarak tasarımı güzel... farklı olmuş beğendim
    [B]uǝǝɹƃ ǝʌıl[/B] :cat:

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _JeM_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki zx-6r ABD fiyatı 9800 dolarken hangi ss kullnıcısı 8000 dolar buna verir bilemiyorum. Tr'ye geliş fiyatıda kawa'dan çok farklı olmaz bu durumda.

o deponun üzerine yatıldığında sivri kısımları rahatsız etmiyodur umarım yoksa o parayı verip bu rahatsızlık çekilmez.

ama yinede genel olarak tasarımı güzel... farklı olmuş beğendim
    Amerikalı philip morris sigarasını Zippo Çakmakla yakar. Ford Chevrolet
    biner. cocacola içer Mc donalds yer.Ülkede bize nazaran çok daha ileri yerli malı kullanma bilinci vardır. Bu model motoru hariç ülkede üretilen ilk toring. çatır çatır satar.

Fransa hep ensemizde dir ben bildim bileli ASALA yı desteklediler. PKK ya her türlü desteği alenen verdiler. Ermeni soykırımı meselesini hep canlı tuttular öyleki ermeniler bu kadar peşinde olmadı meselenin. Şimdide AB ye almak için referandum yaparım diyo. Ama bizim ülkemizde renault ve pego satış rekorları kırıyo komik değilmi.. Bu iki marka fransa ekonomisini domine ediyor. bizde bu iki markayı domine ediyoruz .. Ben bile 1996 da sıfır broadway almışım. Yazıklar olsun bana .. Sen hiç merak etme aynı fiyata bile piyasaya sürseler satarlar.. Orası amerika Dünyayı domine ediyolar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikalı philip morris sigarasını Zippo Çakmakla yakar. Ford Chevrolet
    biner. cocacola içer Mc donalds yer.Ülkede bize nazaran çok daha ileri yerli malı kullanma bilinci vardır. Bu model motoru hariç ülkede üretilen ilk toring. çatır çatır satar.

Fransa hep ensemizde dir ben bildim bileli ASALA yı desteklediler. PKK ya her türlü desteği alenen verdiler. Ermeni soykırımı meselesini hep canlı tuttular öyleki ermeniler bu kadar peşinde olmadı meselenin. Şimdide AB ye almak için referandum yaparım diyo. Ama bizim ülkemizde renault ve pego satış rekorları kırıyo komik değilmi.. Bu iki marka fransa ekonomisini domine ediyor. bizde bu iki markayı domine ediyoruz .. Ben bile 1996 da sıfır broadway almışım. Yazıklar olsun bana .. Sen hiç merak etme aynı fiyata bile piyasaya sürseler satarlar.. Orası amerika Dünyayı domine ediyolar
    Eline saglık BBRR

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Çok saglam bir yapısı var Tr ye gelmesi biraz zor
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Motosikleti
    Kanuni Zebra 90
    bence çok traş bi motor görüntü iyi ama onu alıcağına gidip gt 650 hyo alırsın 10 kat daha iyi nasılsa üstündeki motor aynı bunun bi tek tasarımı farklı , hoşuma giden yeri sadece farları geri kalan her yeri traşş
    UZUN YOLDA KASK KULLANMAYI İHMAL ETMEYİN

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GT650R varken bunu Türkiye piyasasına o maliyetle bence mantıksız vede gelmeyecektir.Zaten Amerikayı tekrar keşfetmenin anlamı varmı Hyo GT650R varken? Kendini ispatlamış bir makina ve bir şekilde piyasasını oluşturmuş.Bence Fischer MRX 650'nin tipi gayet güzel olmasına rağmen tercihim HYo'dan yana olurdu.Ki ben SS'e binmem onuda belirteyim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)