Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yeni Honda Wave 110 İ

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Honda büyük motosikletlerinde kullandığı PGM-FI teknolojisini (Elektronik yakıt enjeksiyon sistemi) 125 cc ve daha küçük motorlara uyarlamak amacıyla başlattığı geliştirme çalışmalarının sonuçlarını ilk defa Wave 110 İ modelinde uygulayacağını duyurdu.Yeni enjeksiyon sistemi 3/1 oranında düşürülmüş toplam emisyon hacminin yanısıra yakıt ekonomisi ilede ön plana çıktığı özellikle vurgulanmış.

Ekonomik şehir içi aile konseptininin başarılı temsilcisi Wave modelinin yeni (PGM-FI) küçük motorlar için geliştirilmiş elektronik yakıt enjeksiyon sistemine sahip Wave 110 İ modeli modern CUB tarzında tasarlanmış.3 farklı model ve 8 ayrı renk seçeneği ile piyasaya sunulacak olan yeni Wave İ modeli için Honda yıllık 400000 adet satış hedefi belirlemiş.Motosiklette çok reflektörlü far sistemi , sportif tasarım yeni gösterge paneli , gece kullanımları için ışıklı kontak anahtar deliği , Genişletilmiş koltuk altı bagaj , Kompakt tasarlanmış oval susturucu , arkada klasik çift süspansiyon , güvenlik amacıyla geliştirilmiş motor ısı kalkanı ve ön disk frenler gibi özellikleri barındırdığı belirtilmiş....4 zamanlı hava soğutmalı PGM FI elektronik yakıt enjeksiyon teknolojisi sayesinde yeni Wave 110 İ modelinin ; %25 oranında performans artışının yanısıra %18 oranındada yakıt ekonomisi sağladığı idda edilmiş.

http://world.honda.com/motorcycle-te...pgm-fi/p1.html

ALINTI: http://news.infibeam.com/blog/news/2...th_pgm_fi.html

Wave 125 İ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tasarım olarak son trend, İnnova ile karşılaştırırsak bu modeli daha çok bekleyeceğimz kesin önce Avrupa, 2010'dan sonra Türkiye ne yazık ki.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Honda çok iyi atılımlar yapıyor. Tam bir şehir içi süper ekonomik motosikleti olmuş.

Ayrıca renkleride çok hoş.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    beati yıkar geçer bu
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Merak ediyorum Honda ne zaman 150 ile 400cc arası bir motor çıkaracak Her hondanın yeni modelinde yüreğim hopluyor.
    Bi gün şöyle bi haber

Honda Dylan 300cc / 40 beygir / İnjeksiyon / of off..
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkasına da en az 12000 etiket =)
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    şu cup modellerden kulanmak bi nasip oladı gitti. Abimi kandırsam ona scooter yerine cup aldırcam aslında ama. Şekli pek hoşuna gitmiyo sanırım. Bide abimin cüssesi biraz fazla büyük cup altında ezilir die korkuyo

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    tasarım güzel bence bu tr ye çok zor gelir...
    daha 2 sene önce çıkan innova 125i gelmedi
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

tr gelcekmi acaba güzelmiş valla.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    tr gelirmi bilmem ama sınıfında alınası bir motordur diğer 110cc lerin dedesi wave'dir. ayrıca 125cc modelide vardır hatta bizim bilmediğimi 15 den fazla cup modeli vardır hondanın, bize gelen bi kaç modelinden bazılarıdır ve honda cuplarında orj ve safkan malzeme kullanmaya özenir

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum Honda ne zaman 150 ile 400cc arası bir motor çıkaracak Her hondanın yeni modelinde yüreğim hopluyor.
    Bi gün şöyle bi haber

Honda Dylan 300cc / 40 beygir / İnjeksiyon / of off..
    var arkadaşım neleri var ama tr gelmiyor honda dylan 6000ytl satıyor sh300i modelini kaça satıcak??
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var arkadaşım neleri var ama tr gelmiyor honda dylan 6000ytl satıyor sh300i modelini kaça satıcak??
    çok doğru...
    bizde fiyat politikası çok saçma >>> az model-çok para

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ilk wave tr yr grldiğinde 2200 tl almıştım ve 24000 km kullandım kullandıgım motor china yapımıydı neredeyse sorunsuz kullandıgım bu model bile oldukça sağlamdı bu modelin gelmesi zor çok zor enjeksiyonlu innovayıda 3 sene satar honda daha sonra belki gelir.....ama innovadan tasarım olarak çok iyi...

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    enjeksiyon sistemi olması artı bir durum cup piyasının babası olur herelde ama Türkiye'ye gelene kadar emekli olur . Honda bunları ne zaman getirmeyi planlıor acaba birde çelik cant kullanılmamasının sebebi nedir ?
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    yıllarca sorunsuz binilecek makina kullanıma baglı ama ömürlük...ülkemize gelirse .

Wave 125 i, İnnova 125 İ zaten aynı grenaja sahip 2008 modeller. Wave 110i yepyeni bir model.

Telli jant kulanılmasının tek nedeni olabilir, estetik ve geleneksellik.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Telli jant; çukurlarda tümseklerde yamulsa bile akort ayarı yaptırırsın ama bu aynı zamanda iç-dış lastikli bir sistem demektir yani tubeless olmayan. Yolda giderken lastiğin patlarsa aniden inebilir halbuki tubelessde öyle değildir yavaş yavaş iner. Hangi lastikçiye sorarsanız sorun bakalım nasıl cevap verecek; iç-dış lastikli mi Tubeless lastikmi iyi diye? Büyük bir ihtimalle gülecektir.

Motosikleti
    ben jantlara pek takılmıyorum...bugüne kadar teker patlaması dışnda problem yaşamadım duymadım da...
    tr ye getirsinler de ne olursa olsun ister döküm ister tel

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    honda yapar abi güzel motor
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    çok güzel motor ama 3500 den aşağı olmaz bence
    lifan 100

metin_4545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Crypton R
    3500 olsa yine iyi kardeş crypton r 3500 fiyat zaten bu garanti 4500 5000 olur enjesiyonlu birde yani

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)