Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Üstü kapalı 3 Tekerlekli scotter (Automoto)

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Global ekonomik krizin açılımlarını yaşamaya devam eden Amerikan endüstrisinden ilginç bir araç yorumu geldi.Ülkemizde ve dünyada geçmiş yıllarda farklı örneklerinede rastlanan üstü kapalı ve üç tekerlekli araçta pratiklik kavramı ön plana çıkartılmış....Automoto üzerinde Honda tasarımı GY6 ekonomi amaçlı tasarlanmış 150 cc tek silindirli bildiğimiz scotter motoru otomatik CVT transmisyon anti-lock kilitleme emniyetli el ve ayak kumandalı disk frenler ile scotter gidon kullanıyor.Hava soğutmalı CDI ateşlemeli motor aracı (60 mil) yaklaşık 85 km/s gibi oldukça mütavazi bir sürate ulaştırabiliyor.Araçta kapatılabilir arka bagaj , el freni , ABS fren sistemi , mevcut Amerikan yasaları gereği sinyal lambaları , dijital saat ,metalik boya , şok emici süspansiyonlar , silecekli ve su püskürtmeli ön cam , iki kişilik deri yolcu koltukları , Karbon fiber panel , MP3 çalarlı 4 hoparlörlü müzik sistemi , alarm standard donanımda yer alıyor...Alt şasiden bağımsız hareket edebilen yolcu kabini ile oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Automoto Amerika Birleşik Devletlerinde 3800 $ etiketle satılıyor...

Global link:http://www.theautomoto.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Çok güzel bir şey.BMW nin C1 modeline benziyor ama bunun daha iyi özellikleri var.Böyle araçlar hep ilgimi çekmiştir.Otomobil konforunda motosiklet.Oh ne güzel.

çinlilerden de vart bu motordan hatta bizim burda bi tatlıcıda var servis yapıyor

wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bişeye benziyo ama amerikada 3800 ise o buraya 8000den aşağıya gelmez...

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    ne motor zevki ne araba rahatlığı bence gereksiz benzeri birçok çalışma gibi boşa gidecektir.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    iyiymişş ama arka tekerleri cok ufak bee
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Bence de mantıksız...Aynı mp3 gibi gereksiz bir alet.... Motor sa 2 teker olucak... Üstü kapalı olmıyacak.... Yoksa triportör alır binerim...En azından eşyamı da taşır...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Yok ya arabaya bin daha iyi ben beğenmedim birde bin dünya para isterler
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Oyuncak gibi scooter. Bizde pek tutmaz.

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    bu tür aletler hep ilgimi çekmiştir c1 e benziyor buda ama bunlar malesefez ki bizde pek tutmuyor
    Düş peşindeysen, DÜŞ PEŞİME

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bu tam motor sayılmaz yaw bu arabayla motorun ortası olmus o ruzgarı tam hıssedemessin bunda Yandan gelir sadece ruzgar oda sana fazla gelmez...
    HONDA

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bana bu motorun bundan farkını soylermısın bence gorunus olarak yanı hatlar dızayn olarak baya bi benzerlık gosterıyor Amerıkan halkınada Cınlı malı yerlı dıye yutturuyo oolmasınlarr yok Honda motor vs vs

Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    üst bölüm neden bu kadar arka tekerlerden bağımsız çözemedim

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üst bölüm neden bu kadar arka tekerlerden bağımsız çözemedim
    Viraj anında ters yöne devrilmeyi engellemek için olabilir.
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

Motosikleti
    evet mantıklı ama bana pek güven vermedi bu sistem...belkide makineye çok yabancı kalmış olduğumuzdandır bilemiyorum

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    bu tür makinaların dünyanın sürüklendiği kriz ve ekonomi çağı itibariyle önemi artacaktır bence..
    Pratiktir kullanışlıdır aslında ister çoğu kişi ama ama herkes motosiklet sevmez. bu makinaları üretenler o tür insanları da hedef kitle olarak alıyor olabilirler.
    Yada kuryeler. yağmurda bütün gün motor üstünde olmak zorundalar. onlar da iş keyifden çıkıyor eziyete dönüşüyor.. onların hayatını kolaylaştırabilir.. hele benimkisi gibi yağmuru bol memleketlerde...

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok böyle bir saçmalık... Üreticiler kullanıcıları ne zannediyor Allah aşkına??? Pazar arabası, sakat aracı, tatil köylerinde ıvız zıvır işlerinde yahut moto taksi niyetine kullanılması belki makbul olabilir!!!

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    sanki biri size küfür ediyor.. bu ne anlamsız tepkiler.. anlamak mümkün değil..

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    güzel tekteker çekılır bunda
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Bu tarz scooterlar ara sira konsept olarak hep cikar ama nedense tutmaz. Sahsi fikrime gore bu da tutmaz.

Bu tarz araclarin tutmasi icin, arabaya yakin bir komfor sunmasi gerekiyor ki bunu 3 teker ve sadece ustunu kapatarak elde edemezsiniz.

Guzel bir konsept, ama kendi kendinize bu araci satin alirmiydiniz diye bir sorun. Ben almazdim...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)