Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dünyanın en hafif kaskı Türkiyede UVEX® Helix RS 750 Carbon

Motovento
    REKLAM ALANI
    salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    güzel hafif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB 125 E >> Honda NX4 Falcon
    Alıntı tkalfaoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskımın ağırlıgı asla beni rahatsız etmedi ki?
    Ne luzum var hafif kaska..
    Farkı yalnızca ağır kasktan hafif kaska geçince anlayabilirsiniz ve inanın küçük bir ağırlık farkı bile çok etki ediyor. Ayrıca bu kask piyasadaki hafif kasklardan çok daha hafif söylendiğine göre. Yani bayağı bir fark olacaktır.

"6 sene önceki mesaja neden yanıt yazıyon, hortlatıyon, hede hödö, hort, zart zurt" şeklinde yanıt yazacak arkadaşlar... Bilgi bilgidir. İnsanlar bu siteyi açıp okumaya devam ediyor. Bunu unutmayın. Ben de bu şekilde açtım, okudum ve yanıt yazıyorum ve bu yazdıklarımız ileride okunmaya devam edecek. Umarım yeterince açık ve anlaşılır olmuştur. Saygılar.
    yns0707 bunu beğendi.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Alıntı Kerem Akın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkı yalnızca ağır kasktan hafif kaska geçince anlayabilirsiniz ve inanın küçük bir ağırlık farkı bile çok etki ediyor. Ayrıca bu kask piyasadaki hafif kasklardan çok daha hafif söylendiğine göre. Yani bayağı bir fark olacaktır.

"6 sene önceki mesaja neden yanıt yazıyon, hortlatıyon, hede hödö, hort, zart zurt" şeklinde yanıt yazacak arkadaşlar... Bilgi bilgidir. İnsanlar bu siteyi açıp okumaya devam ediyor. Bunu unutmayın. Ben de bu şekilde açtım, okudum ve yanıt yazıyorum ve bu yazdıklarımız ileride okunmaya devam edecek. Umarım yeterince açık ve anlaşılır olmuştur. Saygılar.
    6 sene önceki mesaja neden yanıt yazıyon, hortlatıyon, hede hödö, hort, zart zurt.
    Not: O kadar açıklamanız boşa gitsin istemedim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler