Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ducati 1098

Motovento
    REKLAM ALANI
    edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede çok güzel olmuş, eminim yeteri kadar hızlıdır zaten ducati alıyorsanız hız yapmak için değil farklı olmak için alıyorsunuzdur
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    süper ducatı heyyyy

manet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    idare eder

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    güzel sayılır

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yuvarlak çizgileri beyenmiyorum fazla , bence keskin çizgiler çok daha hoş duruyor motorda... Zaten Ducati almak için yığınla paranızın olması gerek , bence gereksiz...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    aaa bu kadar az resim olurmu

Ve buda 1098 S

delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    ducati çok çekici motorlar yapmada inanılmaz bir performansları var.yamahadan daha keskin hatlı ama hafif yuvarlatılmış hatları da bu makineyi öne çıkarıyor.bence mükemmell...
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Onu Guzelde Motorun Arkasi Kopmus Sekilsiz Olmus :p

muammerakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel güzel olmasına...zaten resimler ortada.makina süper. fiyatını bilmiyorsanız..o daha da süper 33.000euro....şimdi.1.yamaha r1 32.000ytl.suzukigsx1000r.30.950ytl.honda cbr1000rr.28.000ytl.kawasakizx-10r.32.000ytl....hadi buyurun bakalım hangisini seçerdiniz....ben şahsen hepsi aynı fiyatta olmuş olsaydı yine şunları seçerdim.1 kawasaki 2.yamaha. 3.suzuki. 4 honda....

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ducati CEO sunun bir konuşmasını okumuştum Moto GP tecrübelerini olduğu gibi bu motosiklete aktardıklarından bahsetmişti alttaki resimde daha prototip aşamasındayken çok uzun testler ve yüksek maliyetli bir AR-GE çalışması içinde olduklarından bahsediyordu...Hiç bir şekilde bu makinede 4 silindirli bir motor düşünmediklerini her ne olursa olsun yinede Ducatinin artık simgeleşmiş ve efsane hale gelmiş V2 motorunun tercih edileceğini söylüyordu...

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    güzel beygir
    MoToCroSS RuLeZZ

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    cok guzel bi motor ama suzukinin çizgilerini daha cok begeniyorum tabi zevk meselesi..
    buarada motogp için gittigim istanbulpark da park edilmiş bitane 1098 gordum cok sasırdım hakkaten daha ne kadar olduki motor cıkalı keske cekseydim fotosu.

Balago Zanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 ie

Forza Ducati

herkese merhaba, gururla söylüyorum bir Ducati sürücüsüyüm, marka merakı karmaşık bir konu, kimi zaman bir sesin kimi zaman sadece o motorda gördüğümüz bir rengin ya da özgün bir motor sesinin sebebiyle bir markaya düşkün olabiliriz. Kullandığım motor Ducati'nin ekonomi modeli olarak tanımlanabilicek Monster 600. İlk motorum. Almadan önce Kawasaki ER-6 Honda CBF 500 gibi motorları düşündüm ama son kararda ilk aşkım olan Monster'a karar verdim. Ve gördüm ki geçen ağustos ayından beri yaptığım
    7000 km ne kadar doğru bir karar verdiğimi bana tekrar gösterdi. İtalyanı seçmedeki başlıca sebep tabii ki egzotikliği idi. Bunun yanı sıra taa 1945'lere uzanan sağlam geçmişi de beni etkiledi bir de tabii ki son olarak Monster'ın o dünyada tek olan 1993'den beri değişmeyen tasarımı ve desmodromic motorun sesi. Burda negatif yorum yapmış olan sevgili arkadaşlara saygım sonsuz ama eğer motosiklet alanında standartları oluşturmuş, yaşayan bir efsane haline gelmiş bir marka'dan konuşuyorsak daha altı dolu yorumlar beni çok daha mutlu ederdi. Tabii ki İstanbul'da daha güçlü bir servis ağı olan ve muadillerine göre pahalı bir markadan bahsediyoruz ve bu tercih kavramında son bulan bir durum. Bir de son olarak teknik bir parantez açmak istiyorum sevgili arkadaşlar. Ducati tork'uyla meşhur bir makinedir, yani bir Japon size vaadettiği örneğin 150 hp'yi altınızda bilmem kaçbin devirde verebilirken, İtalyan çok daha alt devirde, sık vites değiştirmeye sizi mecbur bırakmadan, yüksek bir sürüş keyfiyle verir. Son olarak tüm üyeleri saygıyla selamlıyorum ve temennim bu kadar savunduğum markayla sizin de bir tecrübeniz olması ve bu ayrıcalığı yaşamanızdır.

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu ducati çok kötü bir firma, artistiz italyaniz japonlarla ayni kalite(belki daha düşük kalite) ve teknik olarak daha az gelişmiş motorlari 2 katı fiyata satıyoruz mantigindalar.

son motogp yarişinda double yapmalari belki ilerde bişeyler çıkar bunlardan dememe sebebiyet verdi ama ben ne kadar tarz şekil şemal olsa da italyan motosikletlerine karşiyim. 1 liralik mala 2 lira istedikleri sürece.
    beğenen arkadaşlar kusura bakmasın ama bu yoruma tamamen katılıyorum işin ilginç yanı 1099cclik makine sadece 160hp üstelik vergisi 1000ve üstüne giriyo zzr1400 ile aynı ödüyo yani. üstelik herhalde bunun parasıyla 2 tane zx6r alınır. ben böyle bi makineyi kesinlikle japonla kıyaslıyamam. üstelik 4 silindirli bile değil. yani kısacası beni tatmin etmez.

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    NEDEN 2 SİLİNDİRRRRRRRRRR sırf bu yüzden almam...

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    brembo frenler ve marsechini jantlar standart sunulmakta yüksek fiyatın sebepleri ortaya çıkıyor hepsine rağmen okadar paralar vermenin kararını verdiysem ducati desmosedici rr derim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler