Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

2007 Honda CBR125R Makyajlandı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ELeCtRiCkChi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZeaLSun 125-7
    WaLLa HaRika OLmuş Ama Lastik MeseLesine Bende Taktım
    Acaba 2. ELe Ne Zaman ÇıkaR ? 2. EL ALcan 1 Tane LastikLeRi Daha KaLın AvRupa BişiLeRLe DeiştiRcen WaRyaaaa Ufff beee
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]:queen: Ben Yandım, Sen Yanma ; Sakın MondiaL ALma...! :queen: [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    çok güzel olmuş menyak:D
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    no comment
    herşey ortada

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Tekerlekler çoook incee . Fabrika çıkışı biraz daha kalın yapsalar bunların tekerleklerini . Resimlerde bakınca ufak tefek motor gibi duruyor bu 125'likler ama trafikte görüyorum gerçekten harika diyorum yaa . Enjeksiyon falan süper olmuş ama 125 cc düşünüyorsam aprilia'dan şaşmam. zaten o da fiyatı bakımından biraz uçuk .

Hondanın ilk kez bir modelini takdir ettim heee

Bence yeni model için süper olmuş . Farlar üst modellerden esinlenmiş ama güzel olmuş
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Lastikleri ince,racing özentiliği,zayıf çekiş...Yine de maddi imkanım elverse gözüm kapalı alırım.
    Kolpa Adamları

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    takraredeyim güzel kardeşlerim
    ön100/70 arka130/70 yaparsın lastiği lastikçiler para kazanır
    motorununda popularitesi yükselir dimi

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    yahu arkadaşlar anlamadığım bişey var bazı arkadaşlar cbr125 i yok 160 yok170,150 yapıyo diyenler ya allahaşkına ben cbf250 kullanıyorum 2 tane arkadaşımda cbr125 var ve benim motorum max 150 yapabildiğine göre oda hafif aşa eğimli yolda her halukarda cbr125 i geciyorum bunu defalarca denedik peki bu motor nasıl 160 yapabiliyo ya bunun kadran yanlış gösteriyo yada bazı arkadaşlar yanlış bilgi veriyo daha dikkatli yorumlar yapalım.

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    işteeeee sooonnnn nokkkttaaaaa....gerçekten super olmuşş hele o fireblade farlarrrr .......ahhhhh aahhhhhhhh şu ağustos gelsede öss yi de kazandık mıı......inşallaahh....alıcazzzz.....hondaya tebrikler...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmazı imkansız olduğu halde neden 200 km lik kadran koymuşlar

Senin Hyosung comet gibi cıbır125 te yalan makina müdürüm...

Cıbıra iki çift laf edicem valla bu sefer siteden atılacağım kesin...Bu motor bence arka disk ve su soğutması nedeniyle böyle haketteiğinden fazla ilgi çekiyor...bu zırto motorun miniminnacık granajını kimse görmek istemiyor mu acaba....

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2624075

eleman cıbırı satıyor ve diyor ki...

Henüz 200 km de alalı 1,5 AY oldu söylenicek pek bişey yok. satmamın sebebi daha büyük bir motor almak 600 lük bir motorla takasa girilir.

ulan ben ne diyeyim ya...Almış 200.kilometrede satıyor...para boşa gitmiş belli...Birde diyor ki 600 lükle takasa girilir...Allah allah...allah allah yaaa....insan bi test eder ya...bakar.. makineyi bayide vitrinde görüp almayı anlamıyorum...Bu bir örnekti...Cıbırlar makyajlansada grenaj ve lastik ebadı büyümedikçe...altından egsoz elmasdan gideonda taksalar yalanoğlu yalan bir makina olur gözümde...

Hondacılara şunu demek istiyorum...Erbakan bir zamanlar demişti...

Hadii ordann...hadii ordann...

Herkesi kandırırsınız ama beni asla...

ön granaj hariç farklı olan nedir dostlar...

Bi ön kafaya tav olan motorculardan olmayın...sevgilerimle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin Hyosung comet gibi cıbır125 te yalan makina müdürüm...

Cıbıra iki çift laf edicem valla bu sefer siteden atılacağım kesin...Bu motor bence arka disk ve su soğutması nedeniyle böyle haketteiğinden fazla ilgi çekiyor...bu zırto motorun miniminnacık granajını kimse görmek istemiyor mu acaba....

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2624075

eleman cıbırı satıyor ve diyor ki...

Henüz 200 km de alalı 1,5 AY oldu söylenicek pek bişey yok. satmamın sebebi daha büyük bir motor almak 600 lük bir motorla takasa girilir.

ulan ben ne diyeyim ya...Almış 200.kilometrede satıyor...para boşa gitmiş belli...Birde diyor ki 600 lükle takasa girilir...Allah allah...allah allah yaaa....insan bi test eder ya...bakar.. makineyi bayide vitrinde görüp almayı anlamıyorum...Bu bir örnekti...Cıbırlar makyajlansada grenaj ve lastik ebadı büyümedikçe...altından egsoz elmasdan gideonda taksalar yalanoğlu yalan bir makina olur gözümde...

Hondacılara şunu demek istiyorum...Erbakan bir zamanlar demişti...

Hadii ordann...hadii ordann...

Herkesi kandırırsınız ama beni asla...

ön granaj hariç farklı olan nedir dostlar...

Bi ön kafaya tav olan motorculardan olmayın...sevgilerimle...
    arkadaşım motor üzerinde kaç km yol yaptın bilmiyorum ,ama düşüncene sonsuz saygım var tabii kişiliğine de tabiki kişisel düşüncendir, belki haklı olduğun yanlarıda yok değil ve bir kişinin bu motoru alıpta 200 km sonra satması veya 600 cc ile değiştiririm demesi kişinin kendisine ait bi zaaftır bindiği motorun değil değilmi ama ayrıca bu motor kendi segmentinde 1 numara neden ? artı bir ybr neden o kadar tutulan motor ? demek istediğim şu japonlar bu konuda kalitelerini ispatlamış bir medeniyet. Alkışlamaktan başka yapabileceğim hiç bir şey yok birde hitap ettiği kesim var ki hiçte küçümsenecek gibi değil 18-25 yaş arası (ortalama), marka ve modeli yücelten tüketici memnuniyetidir .Ufak tefek arızalar harici verdiğim para haram olsun diyen görmedim bu motor için ,mükemmel bi yakıt ekonomisi ve kullanım zevki, sağlamlık ve parça kalitesi var motorda. Ha dersen kilo /boy ikilemi o konu ayrı tabiki üzerinde sırıtacak isen, doyurucu bi performans istiyorsan 180/200 km yada iyi bir ivmelenme ve tork... yani insaf adamlar büyücü değil ki...Bu kadar popüler bi model olmasının nedenini de soracak olursan bu motoru kullananların yaş ortalamasına bir bak ne güzel ya mutlu bir motor kullanıcısı kitle oluşuyor hepside pırıl pırıl delikanlı ve hanımefendiler ayrıca değerli görüşlerin içinde kimse seni siteden atmaz sende bu arkadaşlarımız kadar motor kullanıcılarının hakkı hukuku için yazıyorsun devamını da bekliyoruz saygılarımla dostum

L.SAHİN Kardeşim ,senin altındaki motosikletin ivmelenmesi ile cbr125 r ivmelenmesi kıyaslanamaz dahi ikiside modifiye olmadıktan sonra her hali hazırda senin motorun cbr yi geçer haklısın ,Ancaaak bu cbr nin 150 km yapamadığı anlamına gelmez.Senin cbf in 150 km hızı 100 m de (atıyorum )görüyorsa cbr 200 m de görür benim kullandığım cbr (fotodaki ) 135 düz yolda görüyor ilerisi ise motor yavaş bi ivmelenme ile 145 i düz ve mıcırsız rüzgarsız yada arkanda hafif rüzgarda görüyor.Karşıdan esen bir rüzgarda 135 dahi göremez,yada bayır yukarı yada hafif rampada. Adresim msn'em , yaşadığım şehir hepsi infomda yazılı o cbr ı olan arkadaşlara iletirsen onlara bu motorun nasıl o hızlara çıkacağı hakkında bir kaç ufak ip ucu vereyim. Yardımcı olabilir isem ne mutlu bana (hem vites dişli aralıkları ve de motorların çıktıkları devirleri bi karşılaştır ne demek istediğimi daha ii anlarsın )sonuçta farklı amaşlar için üretilmiş iki motor, sadece cc motorda belirleyici değildir.pilotaj (özelliklle rodaj da) lastik hava basıncı, kullanılan akaryakıt, kullanılan motor yağı,pilotun kilosu ve oturuş şekli ve psikolojisi ,yolun stabilize durumu ,rüzgar gibi doğal etkenler düşük cc motorlarda belirleyici ve yardımcı yada engelleyici etkenler olarak karşımıza çıkar ...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Bir Salihlili olarak sana dostumla birlikte hemşehrim diye hitap etmeyi uygun buldum... Motor tecrübem 100.000 km ye yaklaşır ama geçmez...Bu konularda tecrübeden öte estetik ve haz ve ve iç huzur önemli olan...verdiğim kişisel satış detayı genellemeye hitabendi...Yani bir cıbır sahibinin mutlu olması tabi beni ilgşlendirmez...O mutludur...Ama mutsuzluğu beni ilgilendirir...200.kilometrede satılan bir motor kötü motordur demek saçma...Ama genel bakış açısıyla bir örnek teşkil edebilir...Bu veya buna benzer durumları çok insanın yaşadığını düşünüyorum ve şahid oluyorum...Buna sanal ortamda şahid oluyorum...Noterde çalışan bir memur değilim ki bu alım satım işlerine şahid olayım...

Söylemeye çalıştığım o kadar ekmeğe bu kadar köfte sözüne aykırı bir motor bu...Verdiğin paranın karşılığını alamayacağın bir kasa...Ha bak bir topik var şu an bulamadım...50 lik Yamaha var...racing tipinde amaha 50 2 zamanlı...Kasaya bir baksan bu motor kaç para olursa olsun alınabilir derim...Bir motor neden alınır dostum...Ana başlıklarda iki neden olur...Biri görüntü için...İkinciside performans için...Peki bu Cıbır hazretlerine ne oluyor...

Bizi kavrayabildiği nokta neresi...Nedir yani bu motoru alma sebeplerinden biri...Ben neden üretildiğine dair kafamda soru işaretleri varken sizin bu nedenlerle alıyoruz demeniz beni daha da agresif yazılar yazmama neden oluyor...Agresifliğim motorun kendisine ama... milyar verdiğiniz motora bisiklet deyince gücünüze gidiyor ve antipatik oluyorum şikayetler başlıyor ve durup duruken fikir beyan ettiğim için düşman kazanıyorum...

Ama kendimce sizlerin iyiliğinizi istiyorum...E bu seferde sanane diyenler olabilir...Tabiki bana giren çıkan yok ama manevi bazda motorseverleri maddi bazda biz müşterileri resmen kandırmak gafletine Honda düşmemeliydi...

Bunu Honda yapıyor diye boynumuz kıldan ince olmamalı...

Özellikle o 18-25 yaş arası dediğin arkadaşlar o paraları nasıl kazanıyor bunlarıda düşünüyorum...Babalarından aldıkları paralarla...aylarca biriktirdikleriyle veya asker öncesi ne iş olsa yaparım abi deyip 15-16 saat çalışmayla...Yazık değilmi bu paralara...E napalım diyenlerede önerim baba sabredin...biraz daha sabredin...2-3 yıl daha sabredin...1 yıl kullanıp satacağınız motor almayıp 250 veya 500 lük makianalarla başlayın...İki ucu koklu değnek yani bu işler demesi kolay bana...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    meta abi süpersin ya inan senin dediklerini yapacam
    anit cıbır125 şaka bi yana hakikaten mantıklı düşünüyosun sağ olasın mete abicim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meta abi süpersin ya inan senin dediklerini yapacam
    anit cıbır125 şaka bi yana hakikaten mantıklı düşünüyosun sağ olasın mete abicim

Motosikleti: öss den sonra cbf250 inş şimdilik 50 CC

kanka senin motorlardan çektiğini bir ben bilirim birde site...

Yani mesajı kapmışın brevö sana...

Mesele şu Cıbırı bir yerlere bir segmente koyamıyorum...Ulan racing değil...minnacık kasasıyla bence Tüketici derneklerine şikayet edilebilir...Hatta abartı gibi olmasın Sanayi bakanlığından ithalat için izin bile almamalı bu hilkat garibesi yaratık...Ne geçiş için uygun ne başlangıç için...

Nedeni tüketiciyi kandırmak...Fahiş fiyatla arkaya disk takmakla olsaydı bu racing olayı...Gökten başımıza Kanuni Racer yağardı...

Ha birde bu racer 200 denen başka bir yaratık var piyasada...Allahım sen büyüksün...buna para verenler var ya...Allahım sen herşeyin en iyisini bilirsin bu Türk Mühendislerine biraz akıl verde Çin çon luların mallarını taklit etmeyip kendi ürün ve tasarımlarıyla dünya pazarına girsinler...Amin...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    mete_han dostum değerli fikirlerin için teşekkür ederim.Hertürlü yoruma ve

bakış açısına sonsuz saygım var, bir motorun ve modelin tüm yönleri ile

değerlendirilmesi tüm motor kullanıcıları için faydalı bilgiler içerir.Tüm

yazdıklarını dikkatle takip edip süzüyorum eminim diğer arkadaşlarda benim gibi

düşünüyordur. Önemli olan tercihlerde kendimiz için en doğru olanı bulmak

değilmi, zevkler tabiki tartışılmaz biz kişilerin yanlış tercihler yaparak gerek

maddi gerekse manevi mağduriyete uğramaması için yazıyoruz ve görüş beyan

ediyoruz .Aklımızda ne varsa uygun üslup ile arkadaşlara aktarmakla mükellefiz

sonuçta bi motor tecrübemiz var (farklı düşünsek bile )her zaman buralarda

yazılarını ve fikirlerini görmek beni mutlu eder.Ayrıca ben motorumu salihliden

aldım (cbr yi) ve inatla tüm bakımlarını ve servislerini de salihlide HONDA

SERVİSTE YAPTIRIYORUM .Ayrıca geldiğimde yüzyüze görüşmek tanışmak

isterim .böyle esprili ve tiye alan yazı şeklinde çok hoş gülerek okuyorum

devam mete kardeşim. Benimde bir oğlum var 3 yaşında ALLAH (CC) hepsini

analı babalı büyümeyi nasip etsin kardeşim (ha bu arada sormayı unuttum ne

motor var sende ? )
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    abi zaten mükembeldi daha da karizma olmuş.....
    [COLOR="Red"]UMUT DENEN ŞEY UMUTSUZLUK KORKUSU İNANÇ DENEN ŞEY YOKLUĞUN DUYGUSU[/COLOR]

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yau iyi duruyor .kullanan arkadaşlar güle güle kullansın
    ama benim tarzım değil.benim hayellerim daha farklı.
    en fazla 50 cc olmalı.
    çok çalışmam lazım çoook.:)

Motosikleti
    Honda Beat
    geçen hafta italyadaydım. heralde 50000 tane motor gördüm. süper bi olaydı. 3 tekerliklikli piaggio yu bile gördüm ama bir tane cbr 125 görmedim. Asılnda işin gerçeği gördüğüm 100 motordan 1 tanesi racingdi. Onlardan herhangi bir taneside Cbr 125 değildi. Sevgiler.

trinacria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wayy bea Bizim cıbıra bak..

Abi ; şu motoru az daha büyük yapsalar , ne biliyim 250cc fln olsa.

Almayan kalmaz yaw bunu...
    tamamen katılıyom
    [B][COLOR="Red"][CENTER]1000 lerce dansözüm olacağına 1000 cc makinem olsun ![/CENTER][/COLOR][/B]

Motosikleti
    hayırlsı olur inşallah
    Aşkım

hasan cbr 125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seneye bunlardan çok gorucez anlasılan..... tekerleri hala ince ama onu aynı RR gb

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler